0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Malesef ben kötü bir ailede doğdum ... Annem babam boşandı zaten ikiside bize sahib çıkmadı malesef bende ablamda mutsuz hayatlar yaşıyoruz bu günümüzede şükür fakat aile çok önemli ... Fakat arkadaşım zengin bir ailede doğdu,, babası onun için her şeyi yapdı ,,,, babasından dolayı hayal etdiyim hayatı yaşıyor ,,, eşide iyi çok şükür Allah her daim mutlu etsin ... Ablasıyla resim paylaşmış resme bakdığımda babalı kızlarla babaslz kızların farkl dedim kensi kendime ... Hayat bizleri gerçekden çok yıpratıyor ... Malesef eşdese şans benden yana olmadı ama tabii isyan etmiyorum isyanım kendime çünki kendi hatam yüzünden bugün mutsuzum

7 Cevaplar

0 oy
(3,130 puan) tarafından
Gerçekten bazı insanların ne yaparlarsa yapsınlar şanslari olmuyor
(1,661 puan) tarafından
Evet sırf fakir ailede doğdum diye bu durum eşimide kızımıda etkiliyor..  eltimlerde zengin sırf bu yüzden kaynana hep ayrımcılık yapıyor onun ailesine kendini iyi göstermek için her şeyin iyisini onlara yapıyor ... Büyük oğlu için kendini parçalıyor yani bizede yardım ediyor tabii etmiyoe diyemem ama önceliği onlar sırf eltimun babası zengin diye sırf ben sahipsizim diye benimde babam olsaydı arkamda belki bu muameleyi gırmezdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zengin fakir ne farkedr herkes aile seçemiyor sen kendin hayatına bakacaksın hataları yaparsan mutsuz olursun 
tarafından
Niye bizde fark etmedi o zaman sen sanirim zenginlige özentisin hep öyle ailede hayat yaşıyor olmanda şansız bir seçim olmuş eziklik yapma bence kimseyede muhtaç degilsin sadecw ayılar anne baba çocuğu sen degilsin ben yorumunu begenmedim
(1,661 puan) tarafından
Yani özneti değil fakat hep zor şartlarla karşılaşdık yani çok uzun hikaye ... Malesef aile yaram büyük ve kapanmıyor
(1,661 puan) tarafından
Ve bu arada yorumun için teşekkür ederim çok haklısın çok fazla şeybyaşadım evet anlatsam eminim anlarsın nedem böyle düşündüğümü ama haklısın kızım için dik durmam lazım yaralarımı onunla sarmaç lazım ... Bu yorum beni kendime getirdi çok saol
tarafından
Benim 2 yeğenim kardeşler anne babaları ayrı babasının ne yüzünü görüyorlar ne 1 lira paralarını 3 bir evde hayat yaşıyorlar annesi ile ama herkes hayatını yaşamak zorunda neler yaşanıyor ben biliyorum.. dik dur çocuklarına güzel gelecek ver kendinden hep emin ol
(1,661 puan) tarafından
Çok haklısın kuzum çok teşekkür ederim
0 oy
(683 puan) tarafından
Cnm çok haklısın ama böyle düşünmeyi bırakmalısın sana hiç bir artısı yok üstelik olumsuzu çekme üzerine. Benimde babam yok abim yk arkamda kmsem yok  zaman zaman hissediyorum sahipsizliğimi ama diyorum rabbim var ötesi var mı. Olumsuz düşünerek hayatı bloke etme. Tam tersi hep olumlu konus Bi süre sonra hayatına yansıyacak 
(1,661 puan) tarafından
Çok haklısın kuzumçok teşekkür ederim
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Ama bebegin çok şanslı senin gibi güçlü bir annesi var sirti yere gelmez 
(1,661 puan) tarafından
Ne güzel kalbli bir yorum çok teşekkür ederim güzel kardeşim
(6,136 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Babam annemi hep ailesine değişti annem de boşanma korkusuna hep beni disladi onlar öyle yaptıkça ben güçlendim özellikle babama karşı şimdi herkesin canına okuyorum. Oğlum var Allahim bana bağışlasın eşim var Allah razı olsun iyidir ama beni savunacak kadar güçlü değildir kendine anca yetiyor. Şimdi sen söyle önce Rabbım şimdi evladımdan başka neyim var ki evladım büyüyünce de iş yada es bahanesiyle oda beni terkedecek şimdi onunla ne yaşasam kâr yani öldürmeyen acı güçlendirir gibi biseyiz işte
(1,661 puan) tarafından
Çok çok haklısın
0 oy
(333 puan) tarafından
ben sana katılmıyorum maalesef şans diye bir şey yok. İmtihan diye bir şey var, Allah hiç kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemez. Sarkıp sabancıda zengindi ama engelli çocukları vardı ve elinden hiçbir şey gelmiyordu çocukları için. O yüzden ben şansa inanmıyorum 
(1,661 puan) tarafından
Çok haklısın canm aslında imtahan hepsi Allah sabrımızı versin
(333 puan) tarafından
amin inşallah canım
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni canım. Mutsuz evlilik ayrı yıpratıyor insanı. Bekarken ki fotoğrafıma bakıyorum şimdi ki halime bakıyorum gülüşüm bile solmuş 
(1,661 puan) tarafından
Aynen malesef eskiden mutsuz olduğum günleri bile özledim
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Her zengin ailede doğan şanslı diye bişey yok ki ben ne insanlar gördüm parası olupta mutlu olmayan önemli olan o yuvadaki huzur mutluluk. Bide her şey öyle sosyal medyadaki gibi toz pembe değil çoğu kandırmaca aslında içlerinde ne oluyor ne bitiyor bilemeyiz
(1,661 puan) tarafından
Güzel evebeynlere sahib insanlar hep şanslıdır bence ever haklısınız bunzengin fakir fark etmez

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 259 göst.
0 oy
49 cevap 691 göst.
0 oy
23 cevap 561 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde MinnieMouse (592 puan) tarafından soruldu
+1 oy
54 cevap 640 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde Begonya (7,542 puan) tarafından soruldu

378,174 soru