0 oy
325 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (5,721 puan) tarafından

Bugun vesikalık resim cektircez okula kayıt için.. Bilmeyen vardır ikiz çocuklarım var benim.  Bir resim için ne kadar heyecanlanıyorum. 

Binbir  emekle dünyaya getiriyorsun canından can gidiyor, bu dünyadan nasıl koruycaz yavrularımızı çok endişeliyim.. bir yandan kalbim çarpıyor mutluluktan, bir yandan korkuyorum canlarından.. paylaşmak istedim duygularımı.. 

Bunlarda kıyafetlerimiz:)

image

15 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Oyyyy teyzoşlarrrr okullu oluyooo nice okul hayatları olsun inşallah dostum başarılı olsunlar hep inşallah :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 
(5,721 puan) tarafından
Teşekkür ederiz teyzemiz amin♥️♥️♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz okul kapanmadimi :D
(5,721 puan) tarafından
Eylül için yeni kayıtlar başlamış hatta dolmak uzereymis canım
(22,070 puan) tarafından
Haa blmiyodum ay hem ben senin 1 tanedir saniyodum :D okullu olacaklar desene
(5,721 puan) tarafından
Bizde bilmiyorduk ama zaman gelince öğreniyorsun. Evet evet ikizler canım benim♥️♥️
0 oy
tarafından
Maşallah rabbim acılarını göstermesin cnm aynı bugünler gibi üniversiteye gitmelerini de görürsün inşallah
(5,721 puan) tarafından
Amin yaa Çok teşekkür ederim canım ♥️
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Hayırlı olsun ohh maşallah büyümüşler :) bende de anaokulu heyecanı var ama ne yapacağımı hiç bilmiyorum, tam acemiyiz :)
(5,721 puan) tarafından
Bende bilmiyorum canim çok heyecanlıyım büyüdüler kuzularim hamd olsun
(11,089 puan) tarafından
Allah bağışlasın cümlemizin evladını
(5,721 puan) tarafından
Amin canım benim
0 oy
(1,633 puan) tarafından
ALLAH ACILARINI GÖSTERMESİ CNM
(5,721 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun canım
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Ayy masallah yaa
(5,721 puan) tarafından
Sağol canım ♥️
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah hayırlı etsin insallah üniversite mezuniyetlerini görmeyi nasip eylesin
(5,721 puan) tarafından
Amin amin çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
tarafından
Ah kuzum benim rabbim hepimizin evladini korusun insallah kotulere firsat vermesin .. 

Benimkide liseye gecti diyorum ne cabuk buyudun daha dun bire gidiyodun dislerin daha sut dislerindi diye :)
(5,721 puan) tarafından
Amin cümlemizin evlatlarını korusun.. ya ben çok sulu göz anneyim ağlarım hep herhalde☺️☺️☺️
tarafından
Bende suan agliyom valla alimi anlattim :(
0 oy
(2,744 puan) tarafından

Canım anaokulu mu peki kaç yaşında alıyorlar ben 3 buçuk yaşında kzm var alırlar mı:D

(5,721 puan) tarafından
Canım benim 2016 doğumlu sen okula sor bakalım bazı yerler alıyor bazıları almıyor
(2,744 puan) tarafından
Benimki de 2017 li bakalm hayrlisi gidip sorcam inşallah alırlar kızıma iyi gelir
(5,721 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım benim ♥️♥️
0 oy
tarafından
Rabbim en güzel günlerini göstersin inşallah 

Bu bebeler bize zamanın nasıl hızlı olduğunu gösteriyor 
(5,721 puan) tarafından
Amin canım benim çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Yaaa maşallah sübhanallah kuzulara ") benim de büyük kızım okula başlayacak kayıtlar hemen başlamış mi bi gidip bakmak lazım ya bende çok korkuyorum nasıl bırakıp geleceğim yavrumu oraya el mı alır yel mi alır beynim ağrıyor düşünmekten inşallah canlarına bir zarar zeval gelmeden güzel günlere büyürler 
tarafından
Allah yardımcın olsun canım ama emin ol sıkıntıyı bir seferde çekmesi daha kolay tam bitti dediğin yerde tekrar başlaması daha zor ya ")) birbirlerine destek olurlar beraber öğrenirler bir seferde ikisinede harcarsın bir seferde ikisinede öğretirsin allahin izniyle iki üç senede bir zorlukları kalmaz ama bebim maraton hiç bitmeyecek "D
(5,721 puan) tarafından
Kız ben parmaklarımla toplama bile yapamam ikisi birden evet öğrenecek bakalım kim kime ogreticek☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Sende onlarla bir öğrenirsin işte canım ")) ilk okulda bir şey yok zaten çizgi çiz geç "D sonrasındada kendileri yardım istemez biz hallederiz derler allahım o günleri göstersin inşallah şöyle güzelce buyuduklerine genç kız olduklarını delikanlı olduklarını girmek nasip olsun ")
(5,721 puan) tarafından
Amin amin kuzum benim Allah razı olsun yeterki saglik.olsn hepsi olcak Allah'ın izniyle
tarafından
Inşallah canım
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Bal ikiztoşklarım benım ❤️

Rabbım korusun onları 
(5,721 puan) tarafından
Oy oy canimin içi çok sağol Rabbim cümlemizin evladını korusun
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Ne güzel annesin sen,yavruların çok şanslı :)) 

Cicileri de pek güzelmiş güle güle giysinler... yapicak bi şey yok büyüyecekler uzaktan takip :))
(5,721 puan) tarafından
Yaaa çok teşekkür ederim ne güzel şeyler soylediniz Allah razı olsun.. evet takip edicez Allah'ın izniyle kuzum
0 oy
(12,887 puan) tarafından
Masaallah ne güzel :)
(5,721 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 345 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,117 göst.
11 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu