0 oy
550 göst.
Aile kategorisinde (1,578 puan) tarafından

Kızlar sabah arkadaşımla konuştuk. Kaynanasıyla aynı evde kalıyorlar. Kayınbabası geçen hafta otururken resimlerini çekmiş arkadaşımın.  Oğlu var 5 yaşında arkadaşım resim çekince çıkan sesten anlamış resim çektiğini ama kendisini çektiğini fark etmemiş. Dede gördüm sen annemi çektin demiş. Arkadaşım da şüphelenmiş haliyle ertesi gün kayınbabası abdest alırken telefonuna bakmış ve watsapta paylaştığı resimlerinin ekran görüntüsünü almış kayınbabası. Eşim resimleri tam silerken kayınbabası cıkmış banyodan 1 tanesini silebilmiş ancak. O gün akşam durumu eşine anlatmış baban resmimi çekmiş diye. Eşi bi bahaneyle almış telefonu bakmış ama bulamamış bişey. 

Sizce kayınbabası ne yapmaya çalışıyor. Ne ben ne arkadaşım bi anlam veremedik. Yani öyle yanlış anlayacağım bi hareketi de olmadı diyo arkadaşım. 

Amaç ne sizce kızlar .

27 Cevaplar

0 oy
(6,850 puan) tarafından
Sapik yani bunun baska nasil aciklamasi olur ki
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Yani benim babamda anlamsız fotolar çekerdi ama kamerasını ayarlamak için o an gelin vardır orda onu çekmiştir 
(1,578 puan) tarafından
Ayy inşallah öyledir ama wpdaki durumlarının ekran görüntüsünü almış
(4,698 puan) tarafından
Aaa ekran görüntüsü aldıysa bilemiyorum ama şüpheli bir durum
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Günahını almak istemiyorum ama sapıklığa giriyor yaptığı eğer gizli çekiyorsa 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Öyle seyler duyup okuyoruz ki artık eskiden olsa belki iyi düşünülür dicem de habersiz resim çekiyor iyi düşünemedüm maalesef  bi dahakine resimlerini gene çekerse telefonun resmini kendi yelefonuna çeksin ya da videoya alsın
0 oy
(27,696 puan) tarafından

Dengesizlik te son nokta 

0 oy
(1,767 puan) tarafından
Aklıma kötü tü getirmemeyim hemen 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 165 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 649 göst.
17 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Yasittar (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
15 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde heygirls (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 356 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,560 soru

11,528,412 cevap

35,200 kullanıcı

...