+1 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından

Tablet almıştım ikili olandan bir süre iyidi havalar ısınınca yine çıkmaya başladılar ya yatağa bile :'(

12 Cevaplar

+1 oy
(1,370 puan) tarafından
Kiz evde olmadiginiz vakit domastes dök karinca cikan yerlere hepsi ölür:)
(25,223 puan) tarafından
Ne kadar günah...
(1,370 puan) tarafından
Ozaman karincaya  çözüm aramam
(25,223 puan) tarafından
Ben çözüm aramıyorum zaten soran ben değilim. Senin yaptıgında çözüm değil canilik oluyo o zaman. Yoldaki bir kediyi köpeği öldürmekten ne farkı var bunun. Öldürülen bir kedi olsa kıyamet koparırsınız ama hyvanseveriz diye.
(1,370 puan) tarafından
Çözüm arama yazmadim.aramam yazmisim kemdim içim soyluyorum  karincalarin baska bir cozumu yok o yuzden  benimde kedim var evde besliyorum asla  hayvanlara zarar veren birisi dwgilim
-Reklam-
0 oy
(883 puan) tarafından
Raid max canm. Hee sene karıncalarla ugrasirdik herşey denedik bitmedi eşim Raid max aldı inan öğünden snra yoklar 
0 oy
(883 puan) tarafından
Raid max canm. Hee sene karıncalarla ugrasirdik herşey denedik bitmedi eşim Raid max aldı inan öğünden snra yoklar ...
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Tarcin dok kaçiyolar
tarafından
Hiç bir işe yaramıyor ben çok denedim onu
(1,335 puan) tarafından
Bende ise yaramişti oyle arıtmıstm ya yaz mevsimini seviyorum iste boyle börtü böcek cok oluyor malesef
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Bende bu aralar çözüm yollarını deniyorum. Bos camsil  şişesine biraz domestos biraz su kattım onların yuva yaptığı delik önüne yada toplandığı yere sıkıyorum uzunca süre gelmiyorlar  ve o bölgeyi silme kokusu gitmesin canım. 

( karıncaların üzerine direk sıkmıyorum )
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Tarçın dök zarar vermezsin hem kokusuna giderler bikaç güne 
0 oy
tarafından

image

kesınlıkle bu canım. Bugun dokuyoruz yarına hıc bısy kalmıyo  benım evım gırıs kat baya karınca oluyo arada sırada. Bunu kullanıyorum  bende ıse yarıyo
tarafından
Bugün eczaneye sordum buna 34 tl dedi
tarafından
İşlevi güzel bıraz pahalı ama
0 oy
(4,317 puan) tarafından
Bizde de var iki yildir naptiysak gitmediler tablet, karinca tebesiri, dogal yontemler hatta evi ilaclattik 3 ay sonra geri geldiler, simdi kayinvalidemlere gidecegiz 1 haftaligina daha iyi bi sirketle anlasip evi ilaclatacagiz yok yani napayim, surekli mutfagin toplu olmasi gerekiyo tezgaha bi damla bile bisey dokulmemeli hep camasir suyuyla siliyorum yok ama hic gitmiyolar, hic bisey bulamazlarsa mutfaktaki lavobo giderine girip biseyle cikariyolar :(
0 oy
tarafından
Vallahi benimkide öyle 
0 oy
(930 puan) tarafından
Aktarlarda pembe karınca tozu var köşelere çıkan yere koyunca kokusuna gelmiyorlar ucuz bir şey hrm
0 oy
(5,421 puan) tarafından

Hiç sorma yaa şuan salon tıklım tıklım süpürge attım ama yıne doldu :ermm:

0 oy
(51 puan) tarafından
Salatalık kabuğu 

Sıkılmış yarım limon kabuğunun içine nane serp karıncaların olduğu yere koy

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Havva4545 (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 192 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (235 puan) tarafından soruldu

382,994 soru

11,464,300 cevap

35,059 kullanıcı