0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bu erken gebelik testi kullanan oldu mu doğru sonuç gösteriyor mu bide adete kan gün varken yaptınız da doğru sonuç aldınız 

image

6 Cevaplar

0 oy
(504 puan) tarafından
Kullanmadım bundan benim farklı bi marka ile yaptım 2 gün önce yaptım adetten hemen kırmızı çizgi 2 dk sonra çıktı 
tarafından
Markayı hatırlıyor musun
(504 puan) tarafından
Al bi markası canm yarın kese felan var mı diye bakılacak
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Ben kullanmıştım canım ama ben sabirsizlanip adetten çok önce yapmıştım testi ilk kızımda o yüzden çıkmamıştı gecikme olunca cikti
tarafından
Yani doğru sonuç göstermiyor mu
(3,099 puan) tarafından
Yok canım gösterir illaki gebelik varsa ama benim adetime hatirladigim kadarıyla 10 gün falan vardi
0 oy
tarafından
Post üste çıksın 
0 oy
(1,767 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı 
0 oy
tarafından
Peridector en iyisi bence 6 güne kala gosteriyor
0 oy
tarafından
Ben 3 saat önce yaptım 
tarafından
Adetine kaç gün var sonuç ne cıktı doğruyu gösterdi mi
tarafından
Canım bu testten önce normal bi test almıstım onda silik cıktı büqün hastaneye qittim kese yok dedi kan aldı bende bi test daha aldım işte bundan çıktı adet olmam lazım buqün olmadım profilime bak orda var
tarafından
Baktım evet canım benim adete 8 yada 7 tam emin değilim ikisindrn birisi olması lazım daha var yapsam çıkar mı bilemedim beklesem mı cumartesiye kadar
tarafından
Bekle cünkü ben 6 qün varken yaptım neqatifti hatta lazere qittim tüm vücut iki qün kala yaptım pozitif cıktı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 52 göst.
12 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esraa45 (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 176 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sunshine (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,337 puan) tarafından soruldu

384,822 soru

11,510,908 cevap

35,171 kullanıcı