0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

image

nbynuz nasilsiniz bi onceki postuma hepiniz yazmissiniz cevap veremedim bi doktir geliyor bi doktor giduyor anca muasit oldum benden anlik boyle 15 dk de bi 48 oluyor kasilmalar ama ben hala sanci hissetmiyorum☺

Doktorlara diyorum ne zaman dogcak bize degil bebegine sor diyorlar sizce bu sanciyla ne zman dogururum ben yarina kadar acikligimin artcagini ve suni sanciyla dogurcagimi hissediyorum Rabbim nasip ederse sizler ne yapiyorsunuz

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğurdun bebeğin fotoğrafını attın sandım :D
(2,765 puan) tarafından
Ahhhh ah keske dogursamda atsam valla herkesden cok istiyroum
(1,335 puan) tarafından
Aynen kiz bende o niyetle girdim :))
tarafından
Bence sabaha kalmaz bana sabah 7 de suni verdiler 11 45 de doğurdum şimdi suni verirlerse gece doğurursun
(2,765 puan) tarafından
Hic suni vermediler canim suana kadar bi dmar yolu acip biraktilar bos bi sekilde duruyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen bugce saat 2de doğurdum rabbimin rabbimi ins askoo 
tarafından
Ne kadar oldun cnm yani kaç aylık tam
(2,765 puan) tarafından
37+4 canim
tarafından
Daha erken degilmi canm bn 40hafta 5gun doğurdum
(2,765 puan) tarafından
Her bebek ayni haftada dogmaz ki canim 36 dan yukarisi normal dogum kabul ediliyor
tarafından
Hee bilyom cnm onunda yani yine dedim nlki bkliyodr 40haftayi
0 oy
tarafından

Ne zaman dogurursun bilmiyorum ama sağlıcakla  gelsin inşallah cnm 

Akşam yürüyüşü. Kafa dinlemece 

image

(2,765 puan) tarafından
Ohh ne guzel bende yatmakdan yanlarim agridi
tarafından
Son yatmalar cnm keyfini çıkar
(2,765 puan) tarafından
Hic sevmiyorum canim ya  nstyi heleki boyle saatlerce kalmayi kizimdada yaptilar aynisini belime agrilar giriyordu zaten bebek bile sevmiyir nstyi
tarafından
Nst yi bende sevmiyorum. Ya
(2,765 puan) tarafından
Seven sayili kisi vardir canim
0 oy
tarafından
Rabbim bir avazda kurtarsın inşallah kuzum belki sabaha kalmaz alırsın yavrunu kucağına benim sabahtan başlamıştı kasılmalarım normal doğum olsaydı eğer gece vakti doğacaktı doktor biraz daha dinlen dedi serum takip sabaha bekletip sezaryene aldı ")
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim insAllah rabbim nasip etsinde aliyim artik bebeisimi ben insAllah sezeryana alinmam ya cok korkuyorum
tarafından
Alınmazsın inşallah canım ben normal doğum yapamıyorum üç sezaryen doğum yaptım o yüzden sezrayen oldu yani normal olsa bana da verirlerdi suni sancıyı cirk diye cikarttirirlardi bebiki "))
(2,765 puan) tarafından
Bana niye suni vermiyorlar anlamiyorum ya ablam gecn sene dogurdu suni verdiler dogurttular  ne guzel ama beni boyle bekletiyorlar kizimdada 4 gun yattim hastaneden en son sikildim imza atip cikdim ertesi gun muyaneye diye gittim dogurdum insan yattikca stres yapiyor bebek dogmak bile istemiyor
tarafından
") stres yapma canım nst disinda yatma gez bol bol çömel kalk yap inşallah çabucak doğar bebis
(2,765 puan) tarafından
Bana kalsa yapicamda iste bi gelen ebe takiyor cikariyor bi baska ebe geri takiyor 10 dk bos ya kaldim ya kalmadim iste ikinci bebek hizli oluyormus ya ondan siki takip yapiyorlar
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun sag sağlim alırsın inşallah kucağına
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah
0 oy
tarafından
Allah bir avazda kurtarsın inşallah biz de eşimle oğlumla yürüyüşe çıktık eve anca geldik :) 
(2,765 puan) tarafından
Ohh ne guzel ben bizimkine yuruyelim desem tamam der ama ben yururum o motorsikletle gezer ne anladim bu isten
tarafından
Önceden benim eşim de pek çıkmıyordu ama konuşa konuşa hallettim bu 1 senedir çıkıyor sürekli geziyoruz :D
(2,765 puan) tarafından
Benimkide cikiyor da iste beni yanliz birakuyir bide ne zman ciksak hemen anasina gidiyoz ne bi park ne bi bisey yok sen ne guzel halletmissin ben halledemedim
tarafından
Analara babalara uzağız canım ondan düzeldi sanırım sizin yakın olunca oralar gezme gibi oluyordur
(2,765 puan) tarafından
Malesef benim anam olunca yilda bir gidiyoruz kendi anasina her hafta gidiyoruz gersi benimde gitcek yerim olmadigi icin ben bile bazen can sikintisiyla onun anasina gidiyorum onada hak veriyorum bu yuzden
0 oy
(928 puan) tarafından

image

bizde de böyle oturduk bunu izliyoz sen dogurmadin mı kız daha :)
(2,765 puan) tarafından
Yok dogurmadim canim
(928 puan) tarafından
Sağ salim hayırlısiyla bir avazda doğur İnşallah canım
(2,765 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşaallah canım. 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Yaa bən hep girip sənin postlarina bakiyorumm .Hadı doğur sağlıcakla:))
(2,765 puan) tarafından
Ay bi anda olsa bitse keske ya rabbim nasip etsinde dogurayim artik
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Hadi hayirli haberlerle gel inşallah bana da dua et ya yarın banada desin pazartesi gel sezeryan.yapalim desin 
(2,765 puan) tarafından
Rabbim nasip etsin canim insAllah sende alirsin pazartesi kucagina bakarsin benimki gelmez bende pazartesiye kalirim falan☺
(4,700 puan) tarafından
Bir dahaki pazartesiye diyo doktor ama bende mecal kalmadı :(
(2,765 puan) tarafından
Ayni canim bende senin gibiyim doguramadikca ne mecal ne moral kalmiyor  insAllah dogurursun pazartesuye
0 oy
(2,498 puan) tarafından

Doğumu bekliyorum 100 u vuran ama açıklık olmayan sancılarla

image

(2,765 puan) tarafından
Ikimizede hayirli dogumlar olsun canim insAllah benimde tam tersi aciklik var ama sanci yok ben hissetmiyroum
(2,498 puan) tarafından
Amin canım geceyi sabahı bulur bizim bebisler bu gidişle
(2,765 puan) tarafından
Ben bidahaki aksami bile bulur diye dusunuyorum canim
(2,498 puan) tarafından
Sabaha kadar doğarsa normal yoksa sabah sezaryene alicak sancim fazla açılmam yok bebeği riske atamam dedi doktor gelip
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bizede dua et
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Hadi hayırlısı ile doğur

0 oy
(3,695 puan) tarafından

Kendi doğumumu hatırladım öğlen 11de suyum gelmişti akşama kadar boş boş oturmuştum şancı yok diye :ermm: akılsız ben hareket edip yüruseydim  gece 2.18de doğurmazdım belki daha erken kurtulurdum :D 

Rabbim kolay doğum nasip etsin sana inşallah sabaha kadar doğurursun da sağ salim kavuşursunuz canım ❤

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 386 göst.
24 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Tansugoc (185 puan) tarafından soruldu
+2 oy
16 cevap 407 göst.
+1 oy
17 cevap 561 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,083 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,648 soru

11,506,539 cevap

35,159 kullanıcı

...