0 oy
733 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Her Allah'ın günü tartışıyoruz üzerimde istemsiz bı sinir var kaynanamgilin oraya tasindigimizdan beri böyleyim evimde ayrı ama anlamıyorum oncedende boyleydik duzeldik şimdi gene aynı oldu huzur denen bişey kalmadı eşimde tartisiyoz ya ablamı arıyor ya kuzenim var benden baya büyük abim sayılır niye böyle olduk anlamiyorum ilk kaynanamgilin burdaykende öyleydik sebebini anlamıyorum düzeltmek istiyorum eskisi gibi olalım ama olmuyor ne yapmalıyım kızlar?

13 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Çünku kavga bi süre sonra alışkanlik haline geliyo sizde aliskanlik etmissiniz cnm
(3,099 puan) tarafından
Önceden boyle degildikki canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ya tartışma olunca araya 3. Kişi girmesin yaa eşin niye arıyo onu bunu

(3,099 puan) tarafından
Ne bileyim canım anlamıyorum dünde tartıştık hemen kuzenimi aramış kuzenim de beni aradı
tarafından
Eşinle konuş canım söyle neden arıyosun ne gerek var de.
Bende bugün eşimle biraz tartıştım ama ne kimse duydu ne de öğrendi tabi burası hariç :D
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Soğukluk girdi mi zor eski haline geliyor ya insanın sürekli kavga efesi geliyor her hareketi göze batıyor 
(3,099 puan) tarafından
Nasıl duzeltcem bu durumu ya
(2,792 puan) tarafından
Evinde bakara suresi aç yüksek sesle odalarda dinle rukye aç dinle bide sirkeli suyla sil evini negatif enerjiler  bi gitsin
(3,099 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun♥️
0 oy
tarafından
Cunku iki tarafta alttan almayı bilmiyor
(3,099 puan) tarafından
Canım ben mesela bı sure yazmiyim olay kapansın diyorum eşim üst üste yaziyo daha çok sinirleniyorum
0 oy
(640 puan) tarafından
Niye sadece kaynanangilin orda tartışıyorsunuz önceden de ordayken tartışıyorduk diyorsun. Uzakken daha mi iyiydi araniz
(3,099 puan) tarafından
Bı müddet beraber oturduk canım İstanbul'da şimdi köye taşındık eşim gurbete çıkıyor ilk evlendigim zamanlarda aynı burdaydim eşim gurbete çıkıyordu
0 oy
(39 puan) tarafından
Canım ynalis anlama inancın ne doğrultuda bilmiyorum ama . Evde bakara suresi aç telefondan çalsın huzursuzluğu o gafleti alıyor küçük bir tavsiye . İnşallah eviniz huzurla dolar 
(3,099 puan) tarafından
İnşallah canım neden yanlış anliyayim böyle guzel bişeyi
0 oy
(539 puan) tarafından
Bence sen pskilojikmen adama takmışsın her dediğini kötüye çekme o bağırsa sen alttan al canım o sınırlı olsa sen yumuşar surekli üstüne giderek biryere varamazsın bu seferde seni çekilmez biri olarak görür soğur kocanı seviyorsan yumuşak ol cilveli kibar bakımlı güler yüzlü ol bak bunları yapnhersey nasil saha guzel oluyor bul beni somra  
(3,099 puan) tarafından
Canım şu 2 hafta önce boyleydik zaten ama her Allah'ın günü whatsappa girsem eşim basliyo sen biriyle konusuyon ben desen öyle bir şüphe istemsiz bir sinir ki ikimizinde asla yapmiycagi birşey hani eşimi bilmem onun içini önce Allah sonra kendi bilir ama ben asla yapmam ve bundan supheleniyor
(539 puan) tarafından
O zaman sorun ikinizde var bir agzini ara bakalim sana ek wp öyle yazınca sana yazayım diye girdim de Çok üstüne giderse görüldü at
0 oy
(561 puan) tarafından
Buyu flan mi yapildi acaba ya
(3,099 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım beni istemiyorlar zaten eşimin halasıgil babaannesi falan boşanmanin eşiğinden döndük eşim benimle ayrılmadı diye demedik bırakmadılar babaannesi bu işlerlede çok uğraşıyor ilk geldiğimiz gün buraya kızımı görmek için geldiler ben göstermedim çıkmadım evden eşimde izin vermedi zaten şu 2 haftadır bu durumdayız eşim bana sürekli sen biriyle konusuyon dedi ki öyle bişey yapamam ben desen öyle bı şüphe sürekli bı sinirlilik güven kırıcı bı davranisimizda olmadı hic
(561 puan) tarafından
Canim evini sirkeli suyla sil yapabiliyorsan banyo yaptiginiz suya cok azcik sirke karıştır varsa bile etkisi azalir. Sure ac evin icinde . Kendin okuyabiliyorsan oku ve biraz alttan al bakalim belkide kendiliginden yapmiyor esin
(3,099 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun♥️
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sürekli sinirli olma kendini tut yada bi anlik kizdiysan hemen özür dile.
(3,099 puan) tarafından
İstemsiz oluyor canım üstümde bir yük var gibi
0 oy
(149 puan) tarafından
Araya üçüncü kişilerin girmesi strese söküldü belki seni veya önceden zoruna giden ama sustugun seyler
(3,099 puan) tarafından
Yok canım oncedende öyle bir sorunumuz olmazdiki yani yan yanayken şuraya geldim üzerimde istemsiz bir sinir ağırlık var eşim sürekli sen biriyle konusuyon diyip duruyor her whatsappa girdiğimde ama alakası yok yapmam öyle bişey asla ben desen öyle güven kırıcı bı davranisimizda olmadi
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Ya canm yanlış anlama ama burda çok yazı okudum hepsi büyüyle sonuclandi seni yanlisda yönlendirmek istemem 
(3,099 puan) tarafından
Danışayım canım çok teşekkür ederim ☺️
(2,886 puan) tarafından
Rica ederim sonra burayada yaz merk ederim :)
(3,099 puan) tarafından
Önce bi hoca bulmam lazım canım diyaneti falan arasam öyle şeylere cevap veriyorlarmiki
(2,886 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ya tanıdığın fln yokmu akrblrnn fln
(3,099 puan) tarafından
Yokki canim öyle hoca falan
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Neyimi gördünde hakkıma giriyorsun desene. Ozaman bende sana iftira atayım de. Onun yanında whatsaapa falan girme bir süre. Bi sakinleşsin. Çok vesveseleniyo eşin şeytan dürtüyo felak nas oku üfle ona uyurken uyanıkken. 
(3,099 puan) tarafından
Uzaktayiz zaten canım birbirimizden whatsappa da öyle sık girmemki ya ablamla konuşurum bazen yada durum varmı diye bakar çıkarım neyin şüphesi bu anlamiyorum

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 821 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 441 göst.
9 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sehadet (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 160 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 251 göst.