0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (128 puan) tarafından
Kızlar 26haftalik hamileyim yukarı dolaba hurc koli koymak zorundayım (esim koymaz sağolsun) kendim koysam bisi olurmu 7. Aya yeni girdik koymasam salonda ortada kaldilar o yüzden bayramdan önce koymaliyim artk

19 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne demek kiz esim koymaz esim burdayken bana sehpa bile kaldirtmiyordu de bagr al sunu koy de aa yazik deilmi sana ellemee kaldrma allah krusun birsey olur bn bndan onceki hamilelgimde ewtasidik laf soz dinlemedim bebegim dustu ::(  allah korusun 
(128 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım:( cok haklısın ama insan demekten bikiyo bi süre sonra
(932 puan) tarafından
Alisssin alistirana kadar de allah korusun yapma birak o yapsin cnm
(128 puan) tarafından
Diycem senin bu yorumun icin inş yapar ama umudum yok pek sağol canım yorumun icin
(932 puan) tarafından
Rica ederim kuzum sen saol. Ya agrim war de sizim war de onu alistirana kadar rol yap braz ama alissin sorumluluk bilsin ben esimin basina biner yaptirana kasar inmezdim hamile deilken alisti hamileykn sandalye bile kaldrtmadi kiz alissinlar
(128 puan) tarafından
Haklisin birde oyle deneyim canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
esine de o koysun cnm yukari dogru koymak ve agir oldugundan ne.olur ne.olmaz
(128 puan) tarafından
Yapmazki keske yapsa okuz
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Çok ağır değilse bişey olmaz canım. Ben de yeri geliyor koltuk çekyat itiyorum çok şükür bişey olmadı
(128 puan) tarafından
Onlari yapiyomda yükseğe biraz ağır koli koymam lazım korktum canim
(2,444 puan) tarafından
Koyma canım ağırsa eşin koysun. Koymazsa bırak evin ortasında kalsın yine de ağır kaldırma hele de yükseğe hiç kaldırma
(128 puan) tarafından
Haklısın da göze batıyo işte yarın denerim olmadi baska care bulacam sağol canım yorumun icin
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Eşin bu kadar mı merhametsiz ??? Bırak kaldırsın 
(128 puan) tarafından
Bilmiyorum ben sorumsuz onemsemeyen biri diyorum ama kendimi kandiriyom galiba evet haklısın galiba canım :(
0 oy
tarafından
Hayır asla yüksege uzanma artık sen Allah korusun eşi kopabilir. Eşin koysun artık bi zahmet yardım etsin
(128 puan) tarafından
Nerde yapacak yapmaz ki‍♀️ haklısın canim ama yarın denemeliyim bi
0 oy
(661 puan) tarafından
Ben koydum ben yatagi bile kaldiriyodum dosekleri yatak odasi yataginin altina bisi katmam lazim oluyodu hep kaldiriyodum bi ara mutfagi su basti buzdolabinin altindan haliyi ben cekmek zorunda kaldim esim hic yardimci olmuyodu isine gelince yardim ediyodu
(128 puan) tarafından
Bende yarin bi deneyecem canim  bakalım
(661 puan) tarafından
Soyle soylim cok dikkat et hep cocugunla konus ben oyle yapiyodum annem bana sıkı tutun hemen biticek hizli ve cabuk olmaya calisiyodum hep husu mesela derin nefes aliyodum bikereden atiyodum kolumu indirip bekliyodum sonra husu duzeltiyodum uste
(128 puan) tarafından
Yarin bi deneyim canim teşekkür ederim
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Ne olur ne olmaz dikkatli olun ama ben hamileyken her şeyi yaptım valla nor al hayatıma devam ettim 

Eşim evdeyken ına naz olsun diye şunu getirsene şunu kaldırsana diyordum tabi o ayrı :ermm:ama o yokken evin altını üstüne getiriyodum:D

(128 puan) tarafından
Ben de yapıyorum da yukarda dolap merdivende yok sandelye ile baya uzanmak gerek deneye cem bakalım yarın inş yaparım
0 oy
(77 puan) tarafından
Al birini vur ötekine benim eşim de sağ olsun gören gözü kör olur bu durumlarda geçen temizlik yapıyorum koltuk itiyorum falan adamın umrunda değil bırak salonun ortasında kalsın laf çarpıt o koysun Allah korusun Bi şey falan olur hurç diyosun içinde ağır Bi şey olsa gerek
(128 puan) tarafından
Demekki yalnız değiliz:) yarin bi deneyecem bakalm canim olmazsa bilmem artık
(128 puan) tarafından
Aynen ağır dolapta taa tavanda bide merdiven yok sandalye
(77 puan) tarafından
Kız Allah korusun Bi şey olursa da yapmasaydın derler suçu sana atarlar annem bana öyle diyor hep bırak diyor yapana kadar elleme Bi şey. Olursa da bu sefer seni suçlar niye yaptın yapmasaydın diye..
(128 puan) tarafından
Aynen öyle bende ondan korkuyom canim
0 oy
tarafından
Herkes bir değil. Ya onu yaptığın için erken doğuma neden olursan ? 

Bırak yerde kalsın elbet kocanın gözüne baticak
(128 puan) tarafından
Hayatta batmaz ona da yarin başka bisi düşünecem artık
0 oy
tarafından

erken doğum yapabilirsin koyuverisn bi zahmet ben hamileyken tasinidm 6 aylik bi tane koliyi bile ellemedim o halde de erken doğurdum da neyse :ermm:

(128 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim yarin denerim olmadi baska care bulacam artik sagol
tarafından
rica ederim en azından eşinle birlikte kaldırın sonra erken doğum olursa kendini suçlar durursun ben dikkat ettiğim halde kendimi suçladım tedbir bizden taktir Allahtan
(128 puan) tarafından
Tabikide öyle haklısın benimde tek korkum o bisey olursa kendimi suçsuz hissedemem diye
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Hafif agirliktaysa birşey olmaz ama onu dolabın üstüne koyarken baya bı kollarını uzatacaksin içi yorgan doluysa ağırdır Allah korusun dengeni kaybedip düşersin eşine şöyle şunu koyalım senle de bari zor olanları yapiversin 
(128 puan) tarafından
Sağol canım yarın bakacam olmadi baska care
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Belli olmaz ki canım o ben kızımq hamile iken 8 aylık 6 metre kare halıları yıkadım tek basıma serdim kaldrıdm o durulamadwn sonra falan bişi olmadı qmq oğluma hamileyim şuan İnan kanepe bile itsem sancı giriyor. En azından Bi komsunu falan çağır. Hiç belli olmaz. Tedbirini al da takdir Allah ın
(128 puan) tarafından
Aynen canim bnmde öyle ilki sezaryan oldugu icin bu biraz zor bakalım yarin bi care bulayım sağol yorum icin
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Herkes için zararı olur veya olmaz diye bise yok nornal de cok cok zararlı ben yaptım bise olmadı ama belki sende ters etki yapar Allah korusun eşinden ayrılır veya başka bise olur kendini tehlikeye atma o kadar hay.van olmasın kalksın kaldırsın 
(128 puan) tarafından
Yapmaz nerde yapacak haklısın canimda
(9,626 puan) tarafından
Canim mecbur yapıcak sen tavrını koy bak nasil yapıyo..eger hep böyleyse senin için çok zor..kendini düsünmüyosan bile bebeğini düşün ve yapma esine de bu şekilde anlat bebeğime zararı olabilir bana yardımcı olman gerekiyo de
(128 puan) tarafından
Herseyi biliyo canim onumu bilmeyecek adam dusunse zaten kordu teşekkür ederim yorumun icin yinede
(9,626 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun öyle biriyle de geçinmek zor olur yani şu günlerinde de yardımcı olamıyosa adamım diye de dolaşmasın ortalikta
0 oy
tarafından
Bırak ortada kalsın ben her gün oğlumu kaldırıyorum bebek arabasıyla beraber sürekli bir yerlere uzanmak zorunda kalıyorum aklım çıkıyor bir şey olucak diye kuşkusu bile insanı korkutuyor 
(128 puan) tarafından
Aynen öyle canim:(
0 oy
(289 puan) tarafından

Bebeğini doğurmak istemiyorsun galiba:(

(128 puan) tarafından
Isıtıyorum da iste
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Böyle eşlere sinir oluyorum ya kadın senin canını taşıyor sen de bir zahmet yardım et yardımcı ol demi yok Allah sabır versin sana bişey olur mu bilmem hamileyim ben ağır taşımıyorum dikkat etmekte fayda var 
(128 puan) tarafından
Aynen öyle haklısın her sözünde bilmiyorum canim yarin denerim olmadi baska care bulacam sagolasin
(3,543 puan) tarafından
Dikkat et kendine hiç birşey bebeğinden önemli değil bırak dağınık kalsın ama sen iyi ol bebeğin iyi olsun
(128 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canim teşekkür ederim
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Bırak ortada kalsın. Hatta eşinin ayağının altına doğru sürükle ayağı takılıp düşsünde kafasına dank eder belki...

Sen hamileyken bir hurca yardım etmiyorsa adamım babayım diyede gezinmesin bence. 
(128 puan) tarafından
Cok haklısın canım
(1,272 puan) tarafından
Benimkide aşırı hassas. Ortası yokmu bunların :) küçük sehpa alsam elime napıyosun diye kaşlar çatılıyor hemen. Abartma diyorum sinirlerim bozuluyor :D
(128 puan) tarafından
Bence yok hepsi degisik iste :))
(1,272 puan) tarafından
Evet ya :)
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Bebeğe bişey olursa sebebi sensin çünkü bu işleri benim değil senin yapman gerekli de o zaman yapar 
(128 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun icin
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Asla kaldırma eşine söyle bı zahmet yapsın
(128 puan) tarafından
Yapmadim canim duruyo teşekkür ederim yorumun icin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
+1 oy