0 oy
506 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar şöyle diyim benim evimin elektriğini kapattıklarından şüpheleniyorum ilk evlendigim yıllarda eşim yetişemediği için elektriği onlar veriyordu sürekli bağırıp çağırıp evimin sartelini kapatirlardi şimdide gündüzleri evimin elektrigi gidiyor söylüyorum sartel atmış diyorlar önceden seyyar elektrik çekiyorduk ilk evlendigim dönem şimdi evimin elektrigi yapıldı ama sartelim onların orda eşim burdayken matkap çalıştı birsuru alet çalıştı ona rağmen gitmiyordu elektrik şimdi ise niye atiyorki dediğimde kaldirmiyordur diyorlar ama hiç akşam atmiyo bu sartel hatta ben bulaşık makinemi camasir makinemi aksamlari calistiririm sularda ortak olduğu için bağlantıları tazzigi etkilemeyip makineye zarar vermesin diye kaldirmasa akşamda kaldırmadı eşim elektriği çeken kişiyi aramış adam imkansız ben çok yüksek voltajı kaldırabilecek şekilde bağladım demiş dün elektriği yaşar yatircakmis diye faturayı istedim dünden beri sartel atmıyor nedense hergun atiyordu normalde gunahlarinida almak istemiyorum ama sizin düşünceleriniz neler kızlar?

4 Cevaplar

+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Bi sartel bi daha atarsa benimde sartellerim atacak de imali imali.  Yuz ifadelerinden anlarsin.
(6,978 puan) tarafından
Esinde huylandiysa yakinda cikar kokusu, cok ayip yapilan.
(3,099 puan) tarafından
Önceden hep keserlerdi elektrigimi şimdide gündüz gidiyor akşam gitmiyor akşamda torunlarını düşünüyorlar herhalde korkmasın diye günduz voltajı kaldırmayan sartel akşam nasıl kaldiriyo acaba dün faturayı istedim hiç sartel atmadı ben bu yüzden şüphe ediyorum
(6,978 puan) tarafından
Her keaildiginde dayan kapilarina zir zir bas zillerine, rahatsiz et. Usenme her kesilmede in.
(3,099 puan) tarafından
Bide diycemki elektrikçi gelcekmis bakmaya o zaman kendiliğinden mi atıyor belli olurmuş yaşar dedi diycem belki belli ederler eşimde dedi ben gelcem nasılsa ben geldiğimdede atcakmi bakalım dedi
(6,978 puan) tarafından
Aynen bekle ve gor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bilemedimmm :unsure:

0 oy
tarafından
Oha kapatıyorlar o zaman kiZ bagrin az bunlara korksunlar 
(3,099 puan) tarafından
İyi fikir aslında canım bunu esime diyim bir ay eşim elektriği yatiramasa burnumdan getircekler herhalde bak faturayı istedim o günden beri sartel atmıyor hayret yani
tarafından
Allah akıl fikir versin onlara fesatlar ben gene elektrik ödemiyorum kayipederim ödüyor
(3,099 puan) tarafından
Bunlar benim burnumdan getirir eşim odemesin zaten dakka başı para istiyorlar benden söylede yasara para göndersin diye geçen cebimde 25 lira para el insaf ben utanıyorum kocamın elinde yok diye hastaneye kızımı goturcem nasıl ilaç Alcam diye düşünüyorum onlar benden o esnada para istiyorlar hiç utanmalari yok öyle diyim bu bı ornek
tarafından
25 tl ne ya bir kutu dondurma parası terbiyesizler elektrik suyu ödüyor eşimin ailesi tekndogalgaz bana ait
(3,099 puan) tarafından
Elin taksicisi bile tanıyor bunları eşim ona demiş ben sana gönderiyim abi sen veriver ilaç parasını diye adam bile yaşar simgeye ver diyerekten verdi parayı normalde böyle köy yerlerinde önce kaynanaya falan verilir kaynanada bana verir adam direk bana uzattı herkes biliyo huylarını
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Kapatınca ellerine ne geçiyor acba
(3,099 puan) tarafından
Bı bilsem canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 285 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 524 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu