0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından

Bebek Odası yapacağız. Bir normal beşikler var bir de bu tarzlar. Anne yanıda alacagim ayriyetten. Bu da bebek odası için geçiyor. Fakat 2 3 yaşında geldiğinde bundan kendi başına inebilir diye düşünüyorum. Bu tarz yataklar ne zaman kullanılıyor

image 

10 Cevaplar

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben 2 yaşında sonra bundan alicam canım iner çıkar kendi hm sevdi Bi oda olup ayırması rahat olur diye düşündük 
(198 puan) tarafından
Ama mesela odasında uyuttum. Kendi başına uyumayi ögrensin diye. Ben odadan çıkınca kendi insin istemem onu nasil yapcaz
(4,061 puan) tarafından
O açık yere koruma kapıları oluyor canım öyle bisi bakabilirsin merdiven koruması diye geçiyor onadn takarsın ☺️olur herlde
(1,455 puan) tarafından
Bundan aldım ben açık olan yere kapı yaptırdım ilerde sökülebiliyo şuan 11 aylık oğlum güzdüzleri tek başına yatırıyorum sıkıntı olmadı hiç
(4,061 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum canım
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
2yaşında başlıyor kullanılmaya    daha erkende kullana bilirsin 
(198 puan) tarafından
Kendi başına inemez mi peki bundan
(5,311 puan) tarafından
Öğrenirse inebilir cnm
0 oy
(15,508 puan) tarafından
3 yaştan sonra.kullanilabilir Montessori diye geçer 
(198 puan) tarafından
Kendi başına inebiliyormu cocuk bundan o yaşta
(15,508 puan) tarafından
Öğrenir bir iki yardım edersin sonra kendi iner
(198 puan) tarafından
İste ben onu istemiyorum. Uyurken gece iner bisey olur falan diye
(15,508 puan) tarafından
Kapılı olanlar var önünde onlardan alabilirsin
(198 puan) tarafından
Oyle varsa iyi olur arastiriyim o zaman tsk ederim
0 oy
tarafından
Şimdiki aklım olsa kesin bundan alırdım beşik aldım 2.5 yaşnda bi dönüyo pat düşüyo büyük de almıştım ama olmuyo yanni  
(198 puan) tarafından
Beşikten nasil düsüyor. Yanlari uzun değil mi
tarafından
Çıkarttım rahat inip çıkıyodu şmdi de düşüyo uyurken
0 oy
(294 puan) tarafından

Canm iki yasından sonra inemeyecegi yatak yok zaten :Dbunlar cok iyi bence ben de bundan alcam oğluma en azından inerken düsmez

(198 puan) tarafından
Cidden dogru ama benimde yegenlerim uc yasinda olunca inebiliyolardi besikten  bu acidan dusunmemistim
(198 puan) tarafından
Ahahhaha
(294 puan) tarafından
Hayatm benim ki iki yasına yeni girdi park besik var iniyor cıkıyor durmuyor hic ben de böyle alcam
0 oy
(3,552 puan) tarafından

image

Ben doğmadan önce aldım bu odayı. 8 aylik olduğundan beri burda yatıyor. Ama senin attigin model pek güvenli olmayabilir kenarları kısa çünkü sarkabilir

(2,884 puan) tarafından
Kaç yaşına kadar kullanılabilir
(3,552 puan) tarafından
Benimki özel ölçü 1×2 yetişkin insan bile kolaylıkla sığıyor tek kişilik yataklardan daha büyük. Uzun yıllar kullanabilir. Ama senin attigin model küçük onda heralde 6 7 yaşına kadar falan yatar
0 oy
tarafından

Kızım 18 aylik ve hemen hemen yaşına girdiginden beri beşiğe tirmanarak kendi iniyor bende iki tane tahtasını çıkarttım ordan insin diye sindi uyanınca hemen inip yanıma geliyo uyku saati gelince hadi yatağına gec diyorum tekrar orda içeri giriyo yani o yataktan cok kolaylıkla iner simdi bebisler yerinde durmuyo iyi olur 

image

(198 puan) tarafından
Aynen dogru diyosunuz tsk ederim:)
0 oy
tarafından
Baya bir büyüğünü aldım ben 2 yaşından sonra onda yatmaya başladı canim
0 oy
(3,804 puan) tarafından
14 aydan sonra kullanmaya başladık ama bizimki kapili

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 144 göst.
15 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 260 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Umayy (608 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 291 göst.
4 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bussssra (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

377,087 soru

11,284,655 cevap

34,689 kullanıcı

...