0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (294 puan) tarafından
Kızlar benim dokuz yasında Bi kaynım var oğlumu kıskanıyor ve vuruyor oğluma oğlum da ondan öğrendi simdi vuruyor bana ne yapmam lazm Bi akıl verin oğlum 2 yasında

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
O kaybını uzak tut çocuğundan abisine ana babasına söyle 

Evde şiddet mi görüyor bebeği döndüğüne gore
(294 puan) tarafından
Hayr kayınvalidem falan cok titrer üstüne siddet yok ama kıskanıyor oğlumu ondan vuruyor sadece oğluma yani
-Reklam-
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Kaynını bu huyundan vaz geçir ya da oğlunu uzak tut
(1,661 puan) tarafından
E işte ortadaymış ya her şey canım bi çocuğu sürekli ilgi odağı yaparlarsa tabii kıskanır sonuçda oda bi çocuk biz büyükler bile ayrımcılık görsek kıskanırız olmadı en azından üzülürüz bide çocuk ne düşünsün ... Bence bu duruma hemen müdahele et ... Bu ayrımcılık enin oğluna karşı olsaydı sende üzülürdün her halde
(294 puan) tarafından
Hayatm benim sorumu anlamadın sen galiba ben cocugumu nasl bu huydan vaz geciririm diye sordum ayrıca birisini digerinden ayırma gibi Bi durum olamaz asla ikisi de cocuk
(1,661 puan) tarafından
Hayr kuzum anladım ilk yorumuma dikkat edersen ne demek isdediğimi anlarsın ya çocuğunu kaynınla aynı ortamda tutmamalısın yok eğer aynı ortamda olurlarsa çocuk olduğu için gördüğünü yapar eğer vazgeçsim yapmasın istiyorsan kaynını vaz geçirmen lazım anlatmak isdedğim çok basit aslında ve kendim söyledim ya hani tek torun fazla ilgi görüyoe hani bende senin o lafına istinaden şunu söylüyorum çocuklar ikiside ve birine az birine çok ilgi gösterilirse kıskançlık oluşması gayet normal malesef
(294 puan) tarafından
Anladm canm teşekkür ederim
(1,661 puan) tarafından
Bişey değil canım
0 oy
(15,745 puan) tarafından
İkiside çocuk ama senin oğlan ondan kotu örnek alıyor onyuzden 9 yaşındaki kaybına güzel dille anlat 

Belki işe yarar 
(294 puan) tarafından
Anlattım esim de anlattı ama yok

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
10 Nisan 2024 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 32 göst.
0 oy
5 cevap 153 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mother.00 (410 puan) tarafından soruldu