0 oy
225 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,120 puan) tarafından
Kızlar yatak odası gardırop içlerini nasıl temizliyorsunuz yaptuğınız özel bir şey var mı 

7 Cevaplar

0 oy
(7,971 puan) tarafından
Hepsini boşaltim beyaz ahsap temizleyicimle siliyorum tabi bi kovaya su koyuyorum öyle
(1,120 puan) tarafından
Yumuşatıcı ve çok Amaçlı Temizleyici koydum silip yapıyorum bende
tarafından
Nagis kac gunde bi siliyon bebegim
(7,971 puan) tarafından
2  3  haftada bir muhakkak silerim mervoş bazen üşeniyorum kiyafetleri çıkarmaya
tarafından
Vala oyle bndr ama mcbur iste
-Reklam-
0 oy
(120,698 puan) tarafından
iclerini indirip siliyom
(1,120 puan) tarafından
Yumuşatıcı ve çok Amaçlı Temizleyici koydum silip yapıyorum bende
0 oy
(3,100 puan) tarafından
İçini çıkartırım ne var ne yok silip kapaklarini açık bırakıp havalandiririm 
0 oy
tarafından
Giysiler için koku paketleri var onlardan bulursam alıcam, diğer bütün dolaplarıma top naftalin koyuyorum çok güzel kokuyor 
0 oy
(45 puan) tarafından
Ahşap temizleyici ve olmazsa olmazımm sirke evimin neresini temizlersem temizliyim sirkesiz temizlik yapamam.
0 oy
(2,256 puan) tarafından
İçini tamamen boşaltıp önce tozunu alıyorum sonra genel temizlik ile siliyorum 
0 oy
(676 puan) tarafından
Silcegim yerdeki kiyafetleri cikartiyorum bi kovanin ceyregine kadar su doldurup icine biraz camasir suyu  cok az ekliyorum silikonlu cam temizleyici biraz ekliyorum 3 bez biri kovadaki su icin biri nemli sulu bez biride kuru bez temizledigim yerdeki kiyafetleri tek tek utuleyip toz toplayici ruloyla ustunden gecip katlamalik olanlari renklerine gore katlayip yerlestiriyorum askinlari da askisina gecirip asiyorum 3  4 haftada bir en gec duzenli olarak yapiyorum gunluk olarak da bir bezi nemlendirip bazen de sadece cam sille temizliyorum
(294 puan) tarafından
Ciddi misnnnn:( nasl üsenmiyonnnnn:) :) :)
(676 puan) tarafından
Usenmiyorum esim kiyafetlerine cok duskun duzeninede denemek icin giydigi kiyafetleri bile tekrar utuleyip koyuyorum
(294 puan) tarafından
Yok artk
(676 puan) tarafından
Benim esim gibi bi es dunyada bulunmuyo ki alistim artik giyimine felan cok duskun ben evde yokken herseyi her istedigini utulu temiz olarak bulmak istiyo ayakkabi dolabi tum ayakkabilari temizlenmis iclerini dolduruyorum cokmesin sert kalsin diye sporlar bi yerde sandalet babet tarzi biyerde takim elbise icin olan ayakkabilari bi yerde bulunuyo daha diyo hamilesin yormuyom seni
(294 puan) tarafından
Ohaaa senin koca biraz bozuk bacım :) :)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 653 göst.
0 oy
10 cevap 959 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Hudam (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Masallah. (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
13 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Berna_ (1,199 puan) tarafından soruldu