+2 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından
tarafından kapalı
Dun aksam burda bisey okudum ve hala basim agriyor sinirden. Neymis kayin pederi kizinin altini acip o.rpu deyip opuyomus bilmem ne bunlarin durumu yokmus o yuzden. Duruyomus o evde lutfen ya cocuklara yasatmayin Boyle seyler bide gelmis ben iyi bi insanim cok cocugumu esirgiyorum yok ben daha kucugum  sapiklarin elinden ekmek yemektense git dilen copten ekmek topla tiksindim yemin ederim bune Boyle ya
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tamam da bu konu tartışıldı şimdi yine olay çıkacak 
(74 puan) tarafından
kapatildi ya
tarafından
Bacım valla etmiş demesine göre dün açıldı post
(74 puan) tarafından
Emirim CIM canim gulmek icin oyle bisey olurmu
(74 puan) tarafından
Koy valla bence sorun yok AZ bile dedin agzina saglik
(74 puan) tarafından
O zaman butun kufurler onlara gelsin
-Reklam-
+1 oy
(2,252 puan) tarafından
Ay ya çıldıracam bıçaklarım herhalde o adamı Ya Rab nasil rahat bu kadinlar Allahim kiyamet kopsun ya igrenc Allahin belalarj
(74 puan) tarafından
Bi bitmiyolar sapik serefsizler
(2,252 puan) tarafından
Bir de uyari vermişler
(74 puan) tarafından
Evet maalesef
0 oy
tarafından
Post kapatılır şimdi. Haklısın gerçekten sapıklık bu başka bişey değil 
(74 puan) tarafından
Aynen ya sanki hepimiz bolluk icindeyiz peskesci kocasida Adam olsun bi kadina bi cocuga bakamayip anca onundekiyle erkeklik taslayan insanlardan sanirim
(74 puan) tarafından
Kapatsinlar utanmazlar sustursunlar o kadini parcalamak istiyorum resmen
tarafından
Aynen öyle canım bunların mesele para pul değil bence kocası olacak pisliğin karısına kızına bakmaya götü yemiyo ondan oluyo yoksa nerde olursa olsun çalışan biri bi şekilde idare eder
(74 puan) tarafından
Adam diyomus ya butun torunlarini Boyle sever babam normal diye ayyyyy esime okudum Adam sinirden cildirdi Allah esirgesin ben olsam babam olsa kafasini kopartirim o nasil bi Adam dedi Adam dun 1paket sigara bitirdi sinirinden biz boyleyiz onlar gayet rahat cok enteresan
tarafından
Buna ben de şok oldum naısl bütün torunları öyle sever ya? Ben oğlumun altını kimsenin yanında açmıyorum eşim önceden milletin yanında açardı değiştirirdi ona da bi kızdım bi daha açmadı şimdi kendi diyo git öteki odada değiştir diye
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Ciddi misin ya ben görmedim ama şaka gibi öyle birşey olsa kıyameti koparırım aç kalırım da durmam o evde yok eşim için yok durumum yok falan filan yalan ya öyle bir durumda eşimde ses çıkarmıyorsa bakar işine
(74 puan) tarafından
Ben dun dedim hicbibok bilmiyosan polise git kadin siginma Evine yerles sapiktan daha iyidir
(1,757 puan) tarafından
Ya herşey yapılır ya çocuğu için bahane resmen bunlar kıyamet kopar öyle birşey olsa dünyadan nefret ettim yazık ya
(74 puan) tarafından
Aynen igrenc yaratiklar
(1,664 puan) tarafından
Adı neydi yaaa...
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bunu yazan kim ya nasıl böyle birşeye izin verir allahım sen koru 
(74 puan) tarafından
Kadin bide rahatki sorma gitsin
(4,698 puan) tarafından
Merak ettim adı ne
0 oy
tarafından
O kayınpederini diri diri toprağa gomemeyen zihniyetine s.ciyim onun ben
(1,757 puan) tarafından
Böyle seyleri gördükçe kafamda cinayet planı yapıp uyguluyorum resmen
tarafından
Canlıya her türlü şiddete karşıyım ama böyle mahlukatlara değil bende işkence planları yapiyorm ve i annenin de aklına s.cyim ki bezini açtığı an eline ne geçiyorsa kafasında paralamadigina ve rezil etmediğine o kayınpederi
(74 puan) tarafından
Kocasina demis de kocasida demiski babam butun torunlarini Boyle sever normal demiste zikkimin dibiymiste bilmem ne
0 oy
(119,481 puan) tarafından

kim acti o postu :O

(74 puan) tarafından
Dun malin biri
yuuh yaa
ohaaaa diyorum adam pedofili resmen ve kadin ben kotu anne degilim diyo ulan cocuguna ne demis neresini opmüş sapik laan pedofili
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Ciddi misin ben hiç görmedim
(74 puan) tarafından
Ya gecen esim kizimizi severken yaaaa Seni yerim ben kucuk kopekcik dedi dedim sakinnn birdaha deme cunku ilerde birileri senin kizina hakaret ederse Alexia bunu normal sayar lutfen dikkat et balim dedim ben hic o yonden dusunmedim askim dikkat ederim dedi son oldu biz boyke ince ince dusunurken o kadin tutmus ay cokmu abartim ben iyi biriyim bilmem ne diyo hala
(2,321 puan) tarafından
Ben öldürürdüm o adamı ya kıyamet koparırırdım sunan sinirlerim bozuldu
(2,321 puan) tarafından
Ben yeni doğum yaptım giremiyorm pek
(2,321 puan) tarafından
Yabancı mı canım eşin kızının adının anlamı ne
(74 puan) tarafından
Sivasli esim  ama bizim ikinci evliliklerimiz oglumun babasi hollandaliydi Alexia ismini benim oglum secti hollanda prensesinin adi ruya var bide yani Alexia Rüya  onuda esimin oglusumuz secti  soyadinida babasi koydu bana bisey kalmadi sut veriyom kaka temizliyom
0 oy
tarafından
Bi anne nasil boyle biseye musade eder ya postu gormedim ama oha cus yani
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ay ne bu ya. Ben görmedim. Tövbe ya Rabbim 
0 oy
(2,523 puan) tarafından

Yazık ya nasıl zihniyetler var. :ermm:

İlgili bir soru bulunamadı

381,120 soru

11,409,774 cevap