0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızıma yavaş yavaş tadıma başlıyorum. Dün eline elma verdim azıcık, hem dişleri kaşınıyordu hemde yavaş yavaş tatlara alışsın dedim. Sadece yaladı oyle suyunu bile sıkıp vermedim daha ama bugün ishal gibi sümüksü ve değişik kokulu bir dışkısı var ve pişik olmuş. Dünkü elma vermemle alakası olabilir mi.?

2 Cevaplar

0 oy
(50 puan) tarafından
Kızlar alerji belirtileri nelerdir yazar mısınız.?
-Reklam-
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Canım elmanın alerji yaptığını duymadım emiyorsa senin yediğin bişe de alerji yapmış olabilir benim oğlumda alerjik bir bebekti belirtiler vücutta egzema kırmızı noktalar dışkıda mukus kan huzursuzluk geçmek bilmeyen gaz kusma reflü bunlar oluyor genelde 
(50 puan) tarafından
Bizimkinin vücudunda hiçbir kızarıklık yok canım, sadece yeşilimsi ve sümüksü bir dışkı yaptı, kokusu bir tuhaf, ekşimsi. Birde yaparken gazı çok oluyor, afedersin ama canım köpürerek yapıyor dışkısını, acaba üşüttü yada enfeksiyon mu kaptı :( birdaha ayni şekilde tekrarlarsa hastaneye gitmeyi düşüyorum :(
(1,472 puan) tarafından
Tekrarlamasını beklemeden git bence canım bu dediklerinde tek başına geçerli alerji için yaptığı dışkının resmini çek doktora da göster
(50 puan) tarafından
Tamam canım babası gelsin götürelim o zaman çok saol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 73 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde elifkrtl (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esmosum (7,719 puan) tarafından soruldu