0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Yangin var diye bagirmak istiyorum. 36+3 hamileyim su icinde kaldim:( kilima vantrator ne onerirsiniz ya alalim bari

10 Cevaplar

0 oy
(119,342 puan) tarafından
suan belcika buz gibi ayak parmaklarim donuyooo
(18 puan) tarafından
Valla suan belcikada olmak isterdim o zmn.:d
(119,342 puan) tarafından
keske yer degissek
(18 puan) tarafından
Vala ben cok yer degistircem esim asker kotu gunler bitti simdi sira daha kotu gunlere geldi:D daha sicak memlekete gidicem diyarbakir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecen sene temmuzun sonunda dogum yapmıştım.  Resmen sürünmüştüm.  Yerlere yatiyodum fayanslara yapisiyodum.  Allahiim nefes alamıyordum. Rabbim yardımcın olsun sıcaklarda dogum yapmak çok zor . Bide lohusayken camı bile actirmadilar 
(18 puan) tarafından
Valla isimiz zor amin insallah iki haftaya dogurursun dedi doktor bklm nolcak olcak olan olsun diyom artik
0 oy
tarafından
Valla sen hamlesin su icinde kaldin hamile degilim bende oyleyim vantilatör karsisina gectim uzaniyom birazdan kalkip kalan isime devam etcem 
(18 puan) tarafından
Allah kolaylik versin :(
(18 puan) tarafından
Vantrator alayim da simdi modern bisiler cikmis boyle hos gorunumlu onlara deger mi ki 1000 lira vermek
tarafından
Aman bikac ay icin degmez ben ucuzyollu bisi aldim esim tutturdu klima dedim yok acariz  hastalaniriz bilmem ne hic gerek yok bin lira veripte bi kac ay kullancama 250lilik bisi alirim heryeretasirim serin tutsun modernligi kalsin :)
0 oy
(119 puan) tarafından
Vantilatör kesmiyor canım 
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Vantilatör bi işe yaramıyor ya:(alabilirsen klima al
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Ankara'da öle yaniyooo
(1,691 puan) tarafından
yeminle ya pistim pistim
0 oy
(5,347 puan) tarafından
En iyisi kışın hamile Olcan benimkide yaza denk gelmişti yanmıştım sıcaktan terden ama işte ayarlayamıon:) :) 
0 oy
tarafından
Gecen sene benimde hamileligin yazageldi ben hayatimda oyle terleyip su icmedim aboooo
(18 puan) tarafından
Malesef ya:(
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Klima geçen ay aldık cnm

Öneririm kesinlikle

Vestel İnverter A++ Florya 18Bınlık soğutması wifi özellikli 

4.650 aldık biz şimdi 5 bin olmuştur 
(18 puan) tarafından
Tayinciyiz valla napsak bilmiyorum kilima tabi daha serin tutar konfor
0 oy
(265 puan) tarafından
Bütün gece gündüz klima çalışıyor sıcaktan durulmuyor.elektrige de yüzde onbeş zam geldi yine. Klimamiz olsa ne olcak elektrik kaç para gelcek kimbilir valla
(18 puan) tarafından
Kilimam olsa elektrigi dusunmem;D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 87 göst.
22 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Annelercicektir (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,484 puan) tarafından soruldu

380,131 soru

11,379,738 cevap

34,868 kullanıcı

...