0 oy
680 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Kimsenin etlisne sutlusune karismiyom söyle adam akıllı bi iki arkadaşm olsun istiyorum olmuyor .neden böyle oluyo anlamadım bazen çok sıkılıyom artık.. sizde nasi çok çevreniz var mi

23 Cevaplar

0 oy
(10,384 puan) tarafından
Bazen en iyisi cnm 
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Cok mu gerekli bosver
0 oy
tarafından
Hiç arkadaşım yok inan ki. Komşu da yok biraz şehir dışında evimiz. Bazen iyi de bazen de insan bı farklılık istiyor ya 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kocamdan,ailelerimizden arkadaşlarıma fırsat kalmıyor ki. Hergun farklı bisey çıkıyor arada canım  çıkacak ondan korkuyorum.
0 oy
(289 puan) tarafından

AZ INSAN ÇOK HUZUR....

Bir tane arkadaşım var 30 yıllık o da başka şehirde şimdi. Şöyle gezip tozdugum kimse yok ve çok mutluyum. Kapris yok nankörlük yok dedikodu yok kıskançlık yok bla bla bla....

Çok arkadaş istersem otobüste metroda hastanede bir yerlerde geçici arkadaşlıklar kurup muhabbet ederim. adını sanını bilmem o da beni  bilmez dökerim içimi gidip kime anlatacak:D

Anlatırsa anlatsın nasılsa bana geri dönmeyecek başım ağrımayacak huzurum kaçmayacak...

Aynalarla konuş zira kendinden başka kendine dost yok....

tarafından
Buda çok iyi bi fikirmiş.bende deneyecem sanırım:)
(289 puan) tarafından
.... :)))))
tarafından
Bende gurbetteyim ve kiracıyım tam komşu yapıyorum pat taşınıyorum .Ya gerçekten insan bazen bi arkadaş arada oturup sohbet edeceģi bi komşu istiyo.ama öyle her günde vıc vıc sevmiyorum. Bi dozu olacak
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yaşın kaç.... Ben bunhayata kendimden başkasına güvenmem çok sıkı fiki arkadaşta sevmem. Belli yaşa gelene kadar arkadaş edindiysen onla sürer gider zaman sonra olanlar kısa süreli oluyir
0 oy
tarafından
Benimde yok maleaef. Bende isterim kafa dengi bi arkadaşım olsun ama yok ne bi komşu ne bi akrabam ne de bi arkadaşım var 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Hiç kimse yok sağım solum önüm arkam her yer askeri personel bir iki kişi hariç :D 
0 oy
tarafından
Benim çok ama hem bebek hem pandemi uzum süredir görüşemiyoruz birinin tayini çıktığı için geçen hafta hep birlikte görüştük 1 buçuk senede o kadar bende hep evde yalnızım sıkılıyorum ama yapacak bir şey yok evde kendime oyalanacak şeyler buluyorum 
0 oy
tarafından
Az insan çok huzur cnm
0 oy
(393 puan) tarafından
Bu devirde oyle arkadaslik zor canim bekarken bir suru arkadasim vardi hepsi bekar 1tanesi evliydi  evlendim  evli olan arkadasimla yilda 1kez anca görüşüyorum nabicaksin arkadasi koynunda yilan besleme ben evlendim ayrildim  bende senin gbi arkadaslarim olsun istiyordum olmustuda bosandiktan sonra eski pislik gitti en yakin arkadasimla evlendi ahiretlik deme kocani alir gardaslik deme karini alir demisler agzimiz sutten yanmis 
0 oy
(2,064 puan) tarafından
İnan ağladığım zamanlar bile oluyor ama şimdi baktığım da en iyisi yalnızlık çünkü kimseden dost olmuyor 
0 oy
(356 puan) tarafından
Insan sıkılıyor haklisin ama bazen ben diom keşke olmasaydilar menfsstciler her seferinde saf yerine koyuluom:(
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Napacam kız ne kadar az insan o kadar çok huzur 
0 oy
tarafından
Benimde hiç arkadaşım yok . Bazen çok sıkılıyorum. Ama bazi insanları görünce iyiki çevrem yok diyorum 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Oooo hic yok meraba meraba o kadar vu dunyann civisi cikmis herkes cikar pesinde fazla muhabbet tez ayrilik getrr ben boyle iyim ha bazen ciddi sıkıliyrm ama alistm 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Tekim arkadaşım yok  
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Benimde aynı ya ne arkafasim ne komşum var çok canım sikiliyor koca gün evdeyim 
0 oy
(530 puan) tarafından
Bnmde hic yok alismişm bu duruma birisi yakin olmak isteynce ben kendimi cekiyorum
0 oy
(551 puan) tarafından
Benimde çok nadir kalıcı arkadaşlıklarım oldu kötü durum şehir dışında olmalari çıkıp yanlarına gidemiyorum onlarda gelemiyor telefondan konuşmakta bı garip geliyor daraliyorum 25 yaşındayım ve kalıcı arkadaşlıklar için geç kaldığımi düşünüyorum bu saatten sonra çok çok zor amaaaan diyorum bazen ama ona bile oturup üzülüyorum demekki ben arkadaş olmayı bilememisim bu devirde iyi olmak yaramiyomus arkasından konuşup yüzüne gülenler hala arkadaş ben de garibim kimseye kötü söz söylemez evimde bı başıma otururum ..

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 178 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kayra04 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 155 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 449 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Buglemila (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 553 göst.