0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Şükür bin şükür ama :ermm: ben dişten çok korkuyorum :O

Dişim de bir nokta kadar delik vardi ihmal ettim haliyle pandemi den dolayı 

Ama kist olmuş  cerrahi müdahale gerekiyor dedi doktor 

Başına gelen varmı bu durumdan nasıl kurtuldu

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende var canim hemde azinin dibinde serefsizz bi doktor hatasi yuzunden 
(12,264 puan) tarafından
O nasıl oluyor peki kız anladım valla ;((
tarafından
Kuzu bende apse vardi doktor bozuntusuda bu dis kurtulmaz dedi birini cekti sonra yanindakinide kesti kopru yaomak icin meger o iltihabi kurtmadan ve kanla tedavisi yapmadan yapistirmis aslinda ben dedim kanla tedavisi yapmiycakmisiniz diye gerek yok dedi peki gecermi bu agri dedim iki gune gecer dedi ne gecmesi Allahim daglari taslari deldim bagira bagira aglamaktan agri kesici igneler ilaclar antibiyotikler falan ise yaramadi ozele gittim dediki bu dise nasil kanal tedavi yapmadan kopru yapar saglik bakanligini aradim aglaya aglaya kaydimi aldilar ertesi gun beni aradilar gungoren disten buyrun gelin diye doktoru aradim bashekime ciktim nerde o doktor dedim bulamassin dedi neden dedim senin sikayeti ogrenmis istifa etti dedi
tarafından
Sonrada iste ozel hastane gibi ilgilendiler bi ogrendim kist olusmus cene kemigimde azinin tam altinda aldirmaya kalksam koprude gidecek suanlik az aciyo ama ilerde nolur bilemem valla Allah sorsun o doktora
(12,264 puan) tarafından
He valla Allah sorsun canım kusura bakma kızım rahatsız cvp vermedim
Off kız neler gelmiş başına aman aman Allah korumuş
Ben çok korkuyorum ya nasıl yapcam ama bu dişten de kurtulmam lazım
tarafından
Korkulcak bisi yok kuzu hallettir bian once
-Reklam-
+1 oy
(289 puan) tarafından
Çene kemiğim ile diş köküm arasında kocaman kist olmuştu sağlam olan dört tane dişimi aldırlar ve çene kemiğimide diş etimden açtılar kisti aldılar. Sonra 11 tane dikiş attılar diş etime.

Geçti gitti iyileşince gittim köprü yaptırdım hala daha öyle kullanıyorum.

Hiç acımadı anlamadım bile.

Neredeyse 20 yıl önceydi birde
+1 oy
tarafından
Annemin var ya operasyon geçircek yakın zamanda 
0 oy
tarafından
Eşimde vardi kocaman yuzunun buyuk bolumunde doktor deldi orayi pamuk koydu o iltihap akti akti kurudu yok oldu kosr lt sonra o dişi tedavi etti
0 oy
(133 puan) tarafından
Eyvahhh yandinnnn benim vardi aglayarak ewe gittim 4 5 igneyle uyusmadi kistten:(((

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 198 göst.
29 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
0 oy
7 cevap 121 göst.
13 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 62 göst.
22 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu

380,442 soru

11,390,605 cevap

34,899 kullanıcı

...