0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar iyi geceler tesadüfen gördüm geçen sene ihtiyacım vardı almıştım ama bu sene yine yatmış 2 ay önce öylesine bakayım dedim de gördüm yani diyeceğim o ki şu an durumum çok şükür çok iyi ve bu para bana helal olmaz ihtiyacı olan birine yada hasta birine vermek istiyorum nerelerde araştırabilirim öyle birini çevreme bakındım hiç öyle biri yok hakka girmek istemiyorum 

23 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Sma hastası bebek varsa onlara verebilirsin ama çok dikkat et dolandırıcı da var 
tarafından
Tamam hemen bakacağım
(1,455 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım
tarafından
Amin inşallah cnm sağol
(2,529 puan) tarafından
Canım Instagram'da bensuya nefes ol var sma hastası ve çok az zamanı kaldı yarısını da ona bağışlayabilirsin
tarafından
Ebrar_yasasin bu kızımıza bağışlayabilirsin canım çocuk için para bulunamazsa ölebilir, çocuğun göbeği bile delinmiş bak bu anneye yardim edebilirsin ibani falan yazıyor orda
-Reklam-
+2 oy
(493 puan) tarafından
Bana verebilirsin bebegimle yanliz yaşıyoruz gercek ihtiyaç sahibiyim bebegime bez alamadim eski postlarıma bakarsan eger ne kadar zor durumda olduğumu görebilirsin hayırlısı olsun allah kabul etsin
0 oy
tarafından
Ya inslalah çok ihtiyacı olan birini bulursun
tarafından
İnşallah kuzum çok araştırdım sma hastası instagramda falan ama pek güvenemedim
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Çevrende yok mu ihtiyaç sahipleri canım gerçekten böyle düşündüğün için Allah razı olsun inşallah ihtiyaç sahibi birini bulursun
tarafından
İnşallah canım çevreme çok bakındım durumumuz kötü diyen bile çok iyi yaşıyor ben gerçekten ihtiyaç sahibine gitsin istiyorum
(3,140 puan) tarafından
Bulursun inşallah canım
0 oy
tarafından
Acele etme canım sen içini ferah tut Allah o kişiyi karşına çıkarır bence yeter ki cabala biraz inşallah gerçekten ihtiyacı olan birini bulursun parasızlık çok zor 
tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım sma lı bir bebeğe bağış yapsan keşke. O yavruların 1 tl ye bile ihtiyaçları var. Rabbim hayrını kabul etsin. 
tarafından
Öyle düşünüyorum ama sma lı bebek yok cevre de instagramda baktım hangisine güveneceğim bilemedim
(7,118 puan) tarafından
Twitter da valilikten izin almış bir çok aile sesini duyurmaya çalışıyor.  Istersen bir bak.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sma hastalarina verebilirsin cnm 
tarafından
Çevremde yok ama instagramda baktım dolandırıcılar var diyorlar çok güvenmedim
(7,791 puan) tarafından
Sma nin dolandiricilikla alakasi oldugunu düşünmüyorum izin olmadan paylasim yapamıyolar vildigim kadariyla iyi bi arastir bence en dayanamadigim kisiler o minik bebekler
tarafından
Evet bende onlara çok üzülüyorum
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Canım haberlere çıkanlar falan var ya onlarla bi görüş sma hastası bebeklerin aileleriyle Allah yardımını kabul etsin inşallah gerçekten çok büyük sevaba girersin 
tarafından
İnşallah cnm sağol bakacağım mutlaka
0 oy
(868 puan) tarafından
Sana bişey diyeyimmi git o paraya çocuk kıyafetleri al ve gerçekten ihtiyacı olanlara dağıt çocuklar bayramda bayramlık giysinler temiz temiz  yada arkadaşların dediği gibi sma hastası çocukların birine bağışla bul güvenecek birini konuş instagramda fotoğraf falan işte öyle bağışla
tarafından
Çevremde öyle gerçekten çocuğuna kıyafet dahi alamayacak durumda olan yok zannetmiyorum yani ama instagramda baktım dolandırıcılar çokmuş
(7,791 puan) tarafından
Yok kuzum ya sanmam cunku video vs koyuyolar valilik izniyke canli yayin aciyolar fitre yi falan bn sma ya bagislamak istiyorum hatta esime dedim ama yatirdi mi bilmiyom hele bu kiz kızımın adası Aybüke o yüzden bi ayri icim gitti yalan yok...
tarafından
Tamam canım çok sağol aybüke de karar verdim pazartesi ptt den parayı çekip halledeceğim inşallah
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Bu

imagevvalilik izni olmadan paylasamiyolar yani bebeklerinin resmi videosu var guvenmiyorum diyemem benim 3 kurus yardimim dahi onlarin olsun bu bebek daha %1 bile dehil ne yazik ki :( 

Tabi yine de sen bilirsin.

tarafından
Tamam canım çok sağol
(7,791 puan) tarafından
Rica ederim canım
tarafından
Allah senden razı olsun bu bebeğe yardım edeceğim inşallah şifa olur birazcık pazartesi ptt den parayı çekip halledeceğim inşallah
(7,791 puan) tarafından
Yine sen de  incele profili ben inceledim yani sorun yok ama sende bakarsin canim Allah yardimini kabul etsin o gunahsiz sabilerinde acisink agrisini alsin inşallah
İnşallah senin de sayende iyi olur :)
0 oy
tarafından
Kurban alıp bağışlayabilirsin yada muhtarlıklara git durumu olmayana zarf içinde ver 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
En güvenilir Kızılay'a kurban bağışı yap 
0 oy
tarafından
Kırban geliyo afrikaya hisse gönderebilirsin ölmüşlerinin hayrına
0 oy
tarafından
Kuzum çarşıya çık dilenen teyzeleri çocukları dinle ben dinledim kimisinin annesi yok kimisinin annesi kanser babası aldatıp gitmiş bazısının babası şehit annesi bırakıp gitmiş ondan hani dilenci laftasını çekip bi derinine inmenizi tavsiye ediyorum hani buradan biri der böyle şöyle ne kadar doğru bilemezsin kendin görmeyince :) 
0 oy
tarafından
Etrafında konu komşuda veya akrabada durumu olmayan çoluk çocuk varsa verebilirsin canım ben böyle bi durumla karşılaşsam kuzenim var ona yardım ederim durumu yok 
0 oy
tarafından
Sma hastası bir bebeğe bagislayabilirsin 

Etrafında kimse yoksa 

Bu arada düşüncen çok güzel herkes böyle düşünse keşke 
0 oy
(4,257 puan) tarafından
Losev e bagislayabilirsin
0 oy
tarafından
Daha vermediysen yani kararın kesinleşmediyse biri var burda hemde çok ihtiyaci var ona gönderebilirmisin
0 oy
(356 puan) tarafından
Instagramda meva var sma hastası ona yatırabilirsin cnn çok hayrın olur yazık çok uzuluom:((
0 oy
tarafından

Geçen gün burda birisi post açmıştı bebeğime mama bile alamıyorum diye:angel: keşke o kişiyi bulabilsen çok sevaba girersin cnm:ermm:

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,025 göst.
2 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,444 göst.
0 oy
2 cevap 457 göst.
11 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 606 göst.

380,907 soru