0 oy
492 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Nasıl bişey istediniz kızlar 

41 Cevaplar

+2 oy
(928 puan) tarafından
Valla ben istemem getirirse getirir ben isteyip getirince mutlu olmuyorum sipariş gibi oluyor kendi kendime almış gibi o düşünüp bir dal çiçek bile getirse mutlu olurum
tarafından
Ben sana alarim :)
(928 puan) tarafından
Ayy canımın içi yaa al kız valla :)
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ben boyu kadar ayicik istemistim hatun valla millet benle dalga gecer demisti ben uyurken cicek almis getirmis küstüydum eve gecince bi baktim karsimda kocaman ayı :)
(928 puan) tarafından
Tabiki kız gelirsem seni görmeden gitmem :) zaten annengile de yakınmış kardeşimin evi ya :)
tarafından
He yakin kurtkoyle kaynarca pendige bagli
(928 puan) tarafından
Üç bebeylen gelirim artık yanına :))
tarafından
Ben cok severim :)
(928 puan) tarafından
Eyi o zaman ne güzel :)
0 oy
(13,017 puan) tarafından
Ben istemedim hatta alma demiştim ama almıştı :)
tarafından
Niye alma dedin ki canim
(13,017 puan) tarafından
Çünkü boşuna duracak öyle birde çok pahalı gerek duymamıştım
Esim askeri personel çiçek kayinvalidmein evinde duruyor öyle :)
Birde isimli kolye ysotirmisri doğumdan 1 hafta önce hediye oydu zaten:)
tarafından
Esin ne kada dusunceli
(13,017 puan) tarafından
Sagolsun dusencilidir (:
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Hiç birşey istemedim yani aklıma gelmedi aslında ikizlerdi doğdular kuveze aldılar iste nüfus cüzdanı çıkartılmasi gerekiyor onları kosturdu eve geldikten sonra minik kelebekli kolye almış yetti o da sağolsun 
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Doğum akşamı eşim ölümden döndü en büyük hediye varlığı gerisi hikaye 
0 oy
tarafından
Çiçek almadı firsat bulamadı eşim kızım baska bir hastanedeydi mekik dokudu garibim doğum hediyesi almıştı 
0 oy
tarafından

Çiçeği napim ki daha değerli şeyler gerek

0 oy
tarafından

Yoo istemedim oda almaya gitmiş heyecanla ama refakatcim aramış doktor bebeğin durumu kötü diye:ermm: koş gel demiş oda ağlayarak geldi bebeğimizi küveze aldılar ben narkozun etkisindeyken çok bağırmışım ağlamışım bebeğime birşey olursa ölürüm diye:'( o psikolojiyle çiçek böcek oda süslemesi hepsi kaldı yapmadik:ermm:

0 oy
(6,203 puan) tarafından
O dusunuo,almiyorsa bir sey istemem :D Onu gectim dogurdum diye bir hediye beklemem.Esimin bana en buyuk hediyesi kizim zaten ama baget yuzuk almisti :DD
tarafından
Bagetide sok tabi araya cakkalll:)
(6,203 puan) tarafından
Aa tabi hic olur mu Allah günah yazar :D
tarafından
Gunak gunak olan var olmayan var burda insanlarin canini cektirmeye utanmiyonmu hee jsjsjjs
(6,203 puan) tarafından
Hiç ele huylarım yoh -_-
tarafından
He benimde :)
0 oy
(294 puan) tarafından

Ben hic bir zaman istemedim dogum hediyesi cicek falan dogum girdim cıktım odaya geldim ki ciceğimi bas ucuma koymuss<3

0 oy
(266 puan) tarafından
İstedim de ne oldu , hiçbir özel anı yaşayamadım onu da yaşatmadı. Hiçbir zaman kendimi özel hissettirmedi.
(125 puan) tarafından
Tek degilsin bacım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Çiçekten nefret eden biriyim ne canlısı ne cansizi .... Almasını istemm. Ama illa alınması gerekiyorsa da bunu onun düşünmesi lazım ağzınla diyipte aldirmam
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Hediye olarak kimseden bisey istemem cnm isteyen alir istemeyen almaz cok takilmam..zatn masa hazirlamistm bn orda vazoda vardi bidaha da aklima gelmezdi zatn..
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Sen isteme kendisi almalı:)
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben doğmdan Bi hafta önce ve doğma giderken herkse söyledim tek 1 çick bile istemiyorum diye. Bna saçma geliyo ama kayınpedrm yinde canlı çick almş şmdi çicklermn arasında büyüyor buna karşı değilm ama cansız yada kuryp gitck çicğe karşıyım :) eşim almdı zaten istemedim kimseden beklentim yoktu 
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben istemedim. Çiçek almasına da karşıyım ya. Bana fuzuli masraf gibi geliyo o :) çiçek parasını bana ver ben kıyafet alırım diyorum ona :) 
0 oy
(460 puan) tarafından
Ben kalıcı olması için teraryum istedim bebeklere özel yapılandan oğlumun odasında kullanıyorum çok ta güzel oluyor bide  gerçek çiçek almıştı o çöpe gitti mesela hiç gerek yok gerçek çiçeğe 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Tlfn aldı doğum hediyesi. 2. Kızımda da bilezik :)
0 oy
(407 puan) tarafından

İlk doğumda istemiştim ben çünkü eşim böyle şeyleri hiç bilmez hastaneye odun gibi gelme demiştim:D oda çiçek yaptırmıştı . İkincide hiçbir şey istemedim uyandığımda baş ucumda yine kocaman bir çiçek vardı :angel:. Üçüncü de altın bilezik istedim istediğim modeli de gösterdim bunu istiyorum diye almam demişti neyse doğuma girdim çıktım baktım hiçbir şey yok ne çiçek ne böcek trip attım tabi bi kaç saat sonra istediğim bilezikle çıktı geldi<3 napim istemesem adamın yapacağı yoktu doğum bahane oldu8-)

0 oy
(850 puan) tarafından
Sipariş vermekle olmaz o içinden gelmeli

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 550 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.
0 oy
42 cevap 888 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sineem (476 puan) tarafından soruldu