0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (863 puan) tarafından
Oğlumun kabizlik sorunu 3 4 ay önce başladı doktora gittik lavman duphalac ve gliserin fitil verdi lavman yapınca çıkıyor ama yine çok sert ve zorlanarak fitili koymama izin vermiyor kaçıyor surup desen işe yaramıyor yine iyiydi 2 gündür zorlanıyor ağlıyor çıkamıyor fitil koyucam poposunun ucunda kakasi ama fitili koymama bile izin vermiyor kaçıyor ağlıyor doktor surup devam diyor başka bişey demiyor pazartesi başka doktora goturucem sizin öyle probleminiz oldu mu naptınız doktor ne dedi 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuk kaç aylik
tarafından
Yediklerinden oalbilir mi bolsu ver zeytinyağı ver aç karna
(863 puan) tarafından
Yediklerinden ilk basladiginda pirinç muz çok yüklemdim seviyor diye sonra kabizlik düzelmedi su veriyorum zeytinyağı içmiyor ne yapicam şaşırdım
tarafından
Genetik de bagirsak tembeligi varmı bnm bebkte 4aylil kakasını yapamıyor uğraşıyorum lavma yapmam kolay kolay kendisi yapsın
(863 puan) tarafından
Annem görümcem öyle ilaç icio çıkıyorlar bende 2 kez yaptım doktor verdi alışmasını istemedi ama yapamıyor 2 gündür ağlıyor ıkınıyor yine yok
tarafından
Karnını ov çorba ver metabolizma çalıştıran şeyler ver bence düzelir
-Reklam-
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ne yediriyorsun 

(863 puan) tarafından
Deneyeyim eriği
(2,375 puan) tarafından
Benimkide 10 aydan sonra surekli kabiz oldu herseyi denedim fayda etmedi bak ne yap biliyon mu duplahac ver bi kasik ama oncekinden biraz daha fazla ver erik yedir kayisi kurusu guzelce hasla blendir yap onuda yedir 2  ile  4 saate etki ediyor karni pamuk gibi oluyo rahatliyo biri etki etmese biri eder illaki. Ben 3 unu birden verdim akşamına o kadar rahat uyuduki gazdan sancidan yatamiyordu
(863 puan) tarafından
Yapayım bari bende bir kere yapıyorum veriyorum olmuyor 2 3 bırakıyorum ise yaramıyor diye
(2,375 puan) tarafından
Ver canim yazik sanci cekmesin
(46 puan) tarafından
Cok eski bi post ama erik ne erigi olacak siyah erik mi yoksa yesil olan erik mi bieln varsa yazabilir mi
0 oy
tarafından
Valla kizimda 2 aylikkenden beri cekiyorum simdi 9 aylik surekli kayisi incir yogurt balkabagi normal kabak bunlari yediyorum bide sabah aksam zeytinyagi 2 tatli kasigi bunlarla iyi yapiyo ogun vermesem cocuk hic yapamiyo dediklerini bizde kullandik lavman harici digerleri etkili olmadi
(863 puan) tarafından
Kayısı denedim ama kuru kayısı yaş kayısı yemiyor incir deneyeyim bende zeytinyağı içmiyor oturuyor bizde de etki etmiyor surup doktorda kullan diyor
tarafından
Kuru kayisiyi pure yapsan yogurda kat canim danino yaptim desen belki yer valla ben surupu bitirdim oldu doktora fayda etmiyor diyorum yine ayni surubu veriyor valla bende almiyorum boyle dogal seylerle yapturmaya calisiyorum zeytinyaginida bi sekil icir canim gercektwn cok faydasi var benim kiz anlamadigi icin suan verirken su diye veriyorum oyle iciyo
tarafından
Kuru kayisiyi pure yapsan yogurda kat canim danino yaptim desen belki yer valla ben surupu bitirdim oldu doktora fayda etmiyor diyorum yine ayni surubu veriyor valla bende almiyorum boyle dogal seylerle yapturmaya calisiyorum zeytinyaginida bi sekil icir canim gercektwn cok faydasi var benim kiz anlamadigi icin suan verirken su diye veriyorum oyle iciyo insallah fayda eder canm
0 oy
(48 puan) tarafından
Canım benim kızımda aynıydı lavmanla yapıyodu gittim genel cerraha randevu aldım meğer kabız değilmiş kendini kasmaktan yapmıyomuş korkuyomuş bana 2 tane ilaç verdi ve çok güzel yapıyo çok şükür öyle lavman gibi atim de hemen yapsın değil benim kullandım ilaçlar bitanesi krem kremle makatını genişlet dedi doktor şimdi kendi kendine yapıyo kesinlikle genel cerraha bi git
(863 puan) tarafından
Genel cerrah tamam gideyim çünkü çocuk doktoru şurubu kullan diyor gönderiyor evet oğlumda öyle kendini sıkıyor kasiyor ıkınıyor gibi ağlıyor yapmıyor mesela fitili koyucam ya o an yapıyor genişliyor diye mi niye bilmiyorum daha fitilin içinde eridiğini gormedim uyarınca yapıyor hemen
(48 puan) tarafından
Fitil alıskanlık yapar bende lavmanla yaptırıyodum içime dert oluyodu yaptırmak ıstemıyodum ama ağlamaktan mahvoluyodu çocuk mecbur veriuodum gecmeyen kabıxlık varsa genel cerraha git ben mamada değiştim çok ama doktor alakası yok dedi aynı mamayı kullanıyorum suan ve yapıyo cok rahat oyle cok asırı ıkınarak da degıl sen de bi git belki gercekten kabızlık onu doktor bilir tabi bana damla verdi bide krem verdi kremi serce parmağıma sürüp makatına sokup sürüyorum genişlemesini sağlıyo

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 31 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
10 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde heygirls (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.