0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bizim bulaşık makinesi bozuktu Bayadır neyse ramazan ayında tamirci geldi yaptı ama şimdi de içinde koku var makine temizleyici aldım kullandım ama koku geçmedi içinde bulaşık çok bekletmem günaşırı çalışır makine her defasında içine çamaşır suyu dökerim ama koku geçmiyo içi boş olsa bile açınca kokuyo ne yapsam geçer 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Makinenin içine asilan kokular işe yarar mı acaba 
tarafından
Bilmiyorum ki bi denemek lazım hiç aklıma gelmedi çok sağol canım bugün bi bakiyim markette varsa alırım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alt filtresine bak canım orayı temizle belki kir birikmiştir
tarafından
Baktım kuzum yeni temizledim
0 oy
tarafından
Nasil gecer bilmiyorum ama makinenin icine tuz parlatici ve tabletten baska ilac koyma canim cunki hemen bozuluyormus servis bana oyle dedi kaynanam onceden limon sirke camasir suyu koyuyodu makinesi bozuldu yeniden yaptirdi bilgin olsun
tarafından
Çamaşır suyu koymayınca da bardaklar beyaz olmuyo ama çay lekesi kalıyo hep
tarafından
Camasir suyu yerine deterjan degistirsen ne kullaniyosun canm
tarafından
Finish Quantum kullanıyorum canım ama başkasını kullandım yşne de bardaklar istediğim gibi olmuyo
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Makinanın altındaki parçaları çıkarıp yıkadık çamur olmuş resmen

Hani şu alttaki pervanesi su gideri falan varya onları eşin söksün altına kır birikiyor onlar koku yapıyormuş meğer

Benimkinin kokosu geçti
tarafından
Gider filtre falan var ya oralara baktım temizdi
(1,850 puan) tarafından
Biz direk söktuk
0 oy
(4,858 puan) tarafından
Makine filtrelerini temizlemen gerekiyor 
tarafından
Temizledim onları canım
0 oy
(4,831 puan) tarafından
Onun için koku asıcı var aaıyorsun içine kokmuyor 
tarafından
Bugün bakcam markete varsa alcam canım
(4,831 puan) tarafından
Bak kuzum inşallah bulursun
tarafından
Bakamadım :D pazarda canım çıktı eve gidemiyom
(4,831 puan) tarafından
Hahahah markete bak cnm
0 oy
(818 puan) tarafından
Içimdeki suyu tam atamiyosa kokuyodur gider hortumuna bak temiz mi diye bide tuz koyulan yer varya oradaki suda pis koku yapabilir
tarafından
Onu yeni yaptırdık kuzum daha tuz yerine de yeni baktık
(818 puan) tarafından
Daha da bilmiyorum kuzum ben hic kullanmadm bulasik makinasi annemgilin var bildigim kadariyla soyledim kokular var bulasik makinasi icin ondan al yada limon koy içine bulasik yikanirken
tarafından
Kuzum benim de yok makine de annemlerdeyiz ya onların makinesi bugün içine limon koydum bakalım
(818 puan) tarafından
Babaannem hep oyle yapiyo cnm guzelde kokuyo :)
0 oy
(504 puan) tarafından
Canım benimde öyleydi hatta mat şeklinde yağlı yağlı yikiyodu netten meltem acikelin bi tarifini denedim on numara oldu tertemiz oldu makinam

Makinanın içinde bulaşık olmayacak içine 1 paket kabartma tozu yarim su bardağı kadar karbonat üzerine iki su bardağı kadar  herhangi bir sirke. Önce kuru olanları  makina tabanına serperek dağıt sirkeyi de bardakla gezdirerek dağıt makinayı kapat en yüksek derecen neyse boş olarak çalıştır bitince farkı göreceksin sonucu bana yazarsan sevinirim
tarafından
Tamam canım denicem bunu
(504 puan) tarafından
Tamam bakalım nasil olcak

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 302 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 234 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,991 puan) tarafından soruldu
0 oy