0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (3,100 puan) tarafından
Kızlar bugün anladimki gorumcemin 1i çok iki yuzluymus bugün post açmıştım amcam vefat etti eşim annesigilin işini buyuruyo teselli vermesi gerekirken diye yani kısaca böyle anlatayım bende kızım hava alsın diye indirdim aslında aşağıya o arada selam verdim komposto yapıyorlardı disarda nezaketen yardimlik bişey varmı diye sordum kaynanam bile konuşmadı ters ters bakıyorlar neyse bişey demedim gorumcemin biri burdaydi Tuğba abla bitek o güler yüz gösterdi konuştu sonra diğeri geldi selamımı almadı eşim gurbete çıktığından beri konuşmaz eşim burdayken nasıl güler yüzlü konuşur böyle esimwde dedim eğer sen burdayken buraya gelirse açık ve net söylüyorum diycegim laf belli sonra bana kızma diye ki kızmaya bu konuda hakkın yok diye şimdi kurbanda eşim gelcek herzamanki gibi dibimizdw bitcek dakika başı şimdi bunun iki yuzlulugune ne denirki siz söyleyin...

5 Cevaplar

0 oy
(49,491 puan) tarafından
abla duymadin galiba napiyon diyeydin ya☺️
(3,100 puan) tarafından
Suratı görsen senin bile konusasin gelmez valla o ne öyle ya valla lafı geçirip gidesim geldi neyse dedim bı ara kızıma ayağıyla görmeden vurduda ayağının altına bak dedim bı saç baş girmedigimiz kaldı oda eşim sayesinde
-Reklam-
0 oy
(14,347 puan) tarafından
Hooooooğğğ niye konusmisiiiiz diyeydin..
(3,100 puan) tarafından
Acayip iki yüzlü topu bizim burda eşimin kuzeninin eşi belası varda şuan ona yedirmekle meşguller her yaz olduğu gibi o gidince napacaklar artık Allah bilir
0 oy
(120,491 puan) tarafından
ablaaa minareye cikip megafonla slm verimmi duymuyonmu yaw derdim ben olsam
(3,100 puan) tarafından
O deli ben deli artık saç baş gireriz kaç kere dö nduk zaten  o olaydan bı ara bana o.c dedi kaynım tuttu merdivenden ittim şimdi hamileyim gücüm yetmez
dogumu bekle baci dogur snr hakkindan gelirsijn
(3,100 puan) tarafından
Şu saaten sonra hiç uğraşamam dedikleri onca lafa rağmen gene selamımı veriyorum ona sukretsinler
sen bilirsin ☺
0 oy
tarafından
Hiç konuşma onlar yokmuş gibi davran 
(3,100 puan) tarafından
Bundan sonra öyle zaten deveyi diken insanı s.ken demişler
tarafından
Maalesef bu hayatın kuralı o canım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allahin selamini almayan kisiyle sohbeti kes kim olursa olsun...
(3,100 puan) tarafından
Şu saaten sonra muhattap olmam zaten bitti yani gozumde

İlgili sorular

0 oy
86 cevap 4,696 göst.
8 Ocak 2023 Aile kategorisinde Aysenurcanik1 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 318 göst.
19 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Sevmus (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asabii (365 puan) tarafından soruldu