0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde (2,314 puan) tarafından

Bi yakınımın öyle bir bebeği oldu. Zor bi bebek beklerken doğru düzgün ağlamayan hiç arıza çıkarmayan bi bebekleri oldu:) 3 aylık şu an. Sizce sonradan değişir mi koç burcu çocuk anneleri? :)

24 Cevaplar

+1 oy
(14,020 puan) tarafından
3 aylık mı daha bismillah benimki de 3 aylıkken çok sakindi şimdi 15 aylık terör estiriyor koç burcu :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Döner çok inatcilae bnmki de koca burcu kavga ediyor resmne ablam kardeşim onlarda koca burcu zor lar cok
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Koç ve aslan.... Der susarım onlar diktator
(9,247 puan) tarafından
Bende aslanım ... Doktorum 20agust sezeryanla  alım dedi üç gün daha bekle dedim:) korkuyorum
(349 puan) tarafından
Bende koc ve aslan var koc 2.5 aylik masallahi var aslan olan felaket kizim kova oda oyle
(119 puan) tarafından
Ben koc oğlum aslan surekli evde bir kavga hakim arada kalan terazi olan kocam
tarafından
Bizde terazi olan büyük kızım hep kızıyorum küçük yüzünden..arada kaynıyor işte
(119 puan) tarafından
Olan onlara oluyor zaten
0 oy
tarafından
Döner çok inatcilae bnmki de koc burcu kavga ediyor resmne ablam kardeşim onlarda koca burcu zor lar cok
0 oy
tarafından
Evet değişiyor 
0 oy
(9,174 puan) tarafından
Kesinlikle buyudukçe burclarının ozelliğini yansıtiyorlar :) benim kizm 22 aylık olacak ve tam bir başak :) titiz duzenli
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Bi daha planlı doğum yapcam koç ama ne koç aman Allah kimseye vermesin :)) inat bizdeee özgürlük bizdeee başına buyrukluk bizdeee 16 aylık yanlış anlaşılmasın o bebenin gözü açılmamış 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim oğluşum koç, pambık gibidir yavrum sakin uyumlu enerjik maşallah maşallah diyim:D 
(7,441 puan) tarafından
Yavrum senin oğlun nasıl koç bı yanlışlık olmasın hem ayına ters hem huyuna suyuna ters :-)
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah amaann kız karıştırmışım boğa benimki yaa koç ne ulan :D
(7,441 puan) tarafından
Yani ömer gibi sakin sessiz çocuğu da koc yaptın ya helal olsun:-)
(25,224 puan) tarafından
Hahaha özelliklerini hiç bilmem burçların kız karıştırmışım :D
0 oy
tarafından
Benim oğlum koç burcu 11ayina kadar çok ama çok uslu bı bebekti gaz sorunu bile yaşamadık çok şükür 11ayllikken ameliyat oldu o gün bugündür hem acılardan hem aldığı ilaclardan mi yoksa burcundan bilemem çok inat dediğim dedik bı çocuk oldu 27aylik şu an rabbim evlatlarımiza sağlık versin de varsın ağlasın zorlasin ne diyim gerisine katlanır gideriz inşallah
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Benim kızım koç burcu bir yıl ağladı hayatımda öyle huysuz çocuk görmedim

Ama şimdi pamuk diye seslenirim çünki pamuk gibi oldu kuzum

Süslü sakin naif bi kız oldu ama kıskançlığı ve inadı var zaman zaman
0 oy
(665 puan) tarafından
Ah ah gelde koçu bana sor doğduğu günden beri çok fena acayip ler valla çok zor değişir mi bilmiyorum ama benimki doğduğunda da fenaydı 
0 oy
(225 puan) tarafından
Kizim koc burcu ve 4 yasinda allah bana yardim etsin diyorummm
0 oy
(119 puan) tarafından
Kendim koçum canım zor insanız inatciyiz annem en çok bnden çekmiş sen düşün 
0 oy
(22 puan) tarafından
Oğlum koç bebekliği o kadar rahattı ki ilk altı ay akşam yatar sabah kalkardı ek gıdaya geçtik başladı istemezse hiç birşey yemez inat. Çok hareketliydi bütün çekmeceleri mi dökerdi sürekli kaş ile göz arasında ne işler çevirirdi korkardım yalnız bırakamazdım. Hele sesi çıkmıyorsa yandık demektir. Şimdi 7 yaşında ben aslan burcuyum geçinip gidiyoruz
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Kızım koç burcu bebekken pamuklar gibiydi şimdi benimle nasıl inatlaşıyo bir görsen yapma dediğim bir şeyi kendi doğrusu hibi ısrarla yapiyo 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Koç un kavgacı olduğu söylenir ama ben hiç kavgacı değilim yav :) pamuk gibiyim :D 
0 oy
(51 puan) tarafından

Benim kız nisanın 14ü oldu koç burcu, şu anda 3 aylık ve çok sakin maşallah . Değişmesin yaa :(:unsure:

0 oy
tarafından
Kizm babasıyla aynı burctan 2side koc ama kizm hiç zorun yasatmiyo bna
0 oy
(670 puan) tarafından
Benim bebeğim 20 Mart koç mu balık hanımlar ya degisiyo kimi koç diyo kimi balık bu konuyla ilgilenen iyi bilen varmi
0 oy
tarafından
Bebek olarak değilde gözlem olarak diyeyim koç burcları soğuk olurlar sadece kendine dönüp olurlar size mesafe koyarlarsa çok net anlarsınız buz gibi olurlar  övülmeyi çok severler 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 186 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde AlinKara (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 178 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,600 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 254 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,437 soru

11,327,756 cevap

34,781 kullanıcı

...