0 oy
122 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Yüz temizleme ürünleri alıcam da cildim karmadan kuruya dönük cildime iyi gelir mi kullanıyor musunuz aynı Sefa serisini

3 Cevaplar

0 oy
(119 puan) tarafından
Canım bu ürünü çok satıyorum gerçekten güzel sonuçlar alınıyor cildi nemlendirir düzenli yapmak gerekiyor 
tarafından
Ben zaten her sabah ve akşam düzenli kullanırım T bölgemde yağlanma oluyor aynısefa iyi gelir mi yoksa başka serisinden mi kullanmam gerekir
-Reklam-
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ben onu kullanmadım beyazlatıcı serinin toniğini ve peelingini kullanıyorum. Çok memnunum. Nemlendirici olarak da age reversist serisinin nemlendiricisi kullaniyorum. Göz kremiyle birlikte. Bir de her gün gül suyuyla toniklemeye çalışıyorum yüzümü. Kesinlikle tavsiye ederim. Ben lekeler ve kararan bölgeler için kullanıyorum. Siz ne için istiyordunuz
tarafından
T bölgemde yağlanma oluyor siyah noktalar da var hangi seri iyi gelir
(2,493 puan) tarafından
Çay ağacı serisi iyi gelebilir. Sivilcelenmeye falan iyi geliyor
tarafından
Ama o da yağlı ciltlere göreymiş benim cildimi daha da kurutmasın çünkü yüzümü yıkadıktan sonra geriliyor hemen
(2,493 puan) tarafından
Aqua serisi de güzel.
0 oy
(67 puan) tarafından
Bu değil ama huncalife in yağlı ciltler için krem tonik sabununu kullanıyorum çok faydasını gördüm 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
6 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde buteyra (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
0 oy
3 cevap 237 göst.
13 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mhmd8mrn (5,684 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,140 soru

11,317,873 cevap

34,764 kullanıcı

...