0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar hic ege taraflarina gitmedik. 1 haftaligina denize gitmek istiyoruz. Sıkılmayacagimiz hareketli bir yer istiyoruz. Oteller cok pahali bildiginiz apart tarzi yada gunubirlik ev varmi. Memnun kaldiginiz. Birde neresi guzel aydin mugla balikesir??

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Didim'e gelin kız :D
tarafından
Denizin ici kum mu tasmi birde cok dalga varmi cnm.
tarafından
Deniz içi ful kum, dalga 0 :)
tarafından
Ne guxelmis. Cnm sen karadeniz tarafinda oturmuyormuydun. Tatildemisiniz
tarafından
Evet canım Ordu'da oturuyorum ama ailem Didim'de yaşıyor burdayım yani birsure :)
tarafından
Yazın hic sıkılmazsin valla cnm:) orda bildigin uygun fiyatli apart yada gunubirlik ev varmi
-Reklam-
0 oy
(1,455 puan) tarafından
En uygun Balıkesir de bulursunuz canım diğer yerlerde pahalı otel fiyatına yakın üstelik yeme içme de yok
tarafından
Dalgalimi cnm cok
(1,455 puan) tarafından
Yok canım dalgalı değil ama suyu soğuk Burhaniye Sarımsaklı oralara da bakabilirsiniz en güzel yer Sarımsaklı
tarafından
Sarımsakliyi duymustum evet guzelmis. Gecen yil gunubirlik ev tutmus arkadaslar bayada para gondermisler. Ama dolandirilmislar malesef internetten gunubirliklere hic guven olmuyor
(1,455 puan) tarafından
Güvenilir siteler var canım araştırmak gerekiyor biraz biz yıllardır internetten bulup gideriz hiç başımıza böyle birşey gelmedi
tarafından
Sagol cnm
0 oy
tarafından
Valla Balıkesir tarafinin  suyu çok soğuk oluyor didim yada kusadasi olabilir ama aparatları nasil bilmiyorum
tarafından
Sagol cnm agustos 15 de dahada sogur belki oralar
tarafından
Kusadasi didim soğumazda ören ayvalık sulari çok soğuk çocuklar giremez
tarafından
Iyiki soyledin cnm cocuklarin usumeyecegi yer olsun kus adasi ve didimden bakayim oyleyse tesekkurler
0 oy
(913 puan) tarafından
Balıkesir Erdek olabilir
tarafından
Cnm agustod 15 de gidecegiz soguk oluyormus suyu galiba balikesirin. Cocuk usurmu
(913 puan) tarafından
Hayır tabiki de biz hep tatilimizi orda yapıyoruz benim oğlum da geçen yıl 9aylikti çok ta güzeldi suya grmedigi gün yok

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 120 göst.
12 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Ozge26 (46 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 125 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 88 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 612 göst.