0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
9 ay.boyunca çocuğa isim konusunda bir türlü anlaşamadık geçen doğum yaptım ben lohusalikta canımla uğraşırken kocam olacak kişi gitmiş kendi istediği ismi yazdırmış bile çok sinir oldum resmen bunalmdaym çocuğun ismini soranlara söyleyemiyorum bile moralim çok bozuk bu ismi nüfusa gitsem değişirler mi :(((((  Aras deyince sadece aklıma kargo geliyo hiç ama hiç beğenmedim:((((( 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi ara bende araştırmıştım dava açman gerekiyormuş ve iyi bi sebeb sunman gerekiyormuş.
(610 puan) tarafından
:(((((((((((((
tarafından
9 ay taşıyan sensin doğum sancısını çeken sensin en büyük isim hakkına sen sahipsin bence hiç hoş olmamış eşinin yaptığı
(2,479 puan) tarafından
O bizler için bebekler için değil canım isim değişimi eskiden zormuş şimdi çok basit
tarafından
Ben bebekler için okumuştum doğrudur kolaylaşmıştır
-Reklam-
0 oy
tarafından
yeniden gösterildi
benim oğlumun adı da Aras herkes beğeniyor yaygın Bir isim. şirket ismi ile aynı olması abest değil. bence sen eşine takmışsin isme değil
tarafından
uğur derin dondurucu var diye herkes onlarla dalga geçmiyor sonuçta
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Kocanı mahkemeye verebilirsin benim iznim olmadan yapmış diye Aras güzel bir isim aslında ama tabi içine sinmemiş sonuç olarak eşinle konuşup başvurabilirsin isme sadece baba yada anne karar veremiyor böyle bi hakkın var 
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Birisi sorduğunda söylenemicek  kitu bi isim değil.. değiştirmekte kolay değil. O senin yavrun ismi nomirsa olsun herseyini seversin merak etme alisirsin uzulcek  bisi yok. Sinir bozucu bi durum evet ama olms artık  sen ne koymak istiyordun 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 241 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 185 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (737 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 185 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu

382,958 soru

11,463,064 cevap

35,056 kullanıcı

...