0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (370 puan) tarafından

Kızlar 2 haftalık bebeğim gazı var. Metsil önerdi doktor 1 haftadır kullanıyorum pek faydası olmadı. Bugünde nurse harveys damla dene dedi fakat şurubu da varmış, sizler hangisinde memnun kaldınız? 

5 Cevaplar

0 oy
(1,472 puan) tarafından
Ben şurubunu kullanıyordum biogaia ile birlikte memnundum ama bir süre sonra etkisini kaybetti sonra sab simplex ile maflor kullandım o fayda etti tek başına gaz ilacı işe yaramıyor yanında bağırsak düzenleyici kullanmak gerek 
(370 puan) tarafından
Teşekkür ederim bi araştırayım o halde
(1,472 puan) tarafından
Oğlum kolikti kullanmadığımız gaz ilacı kalmadı yurt dışından bile getittirdik ama en aza indiren sab simplex oldu inşallah sende faydasını görürsün canım
(370 puan) tarafından
Amin canım inşallah ya
-Reklam-
0 oy
(119,287 puan) tarafından
ben damla kullandim cok iyiydi
(370 puan) tarafından
Damlanın yanında ek başla ilaç kullandınız mı peki
(119,287 puan) tarafından
kullanmadim
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Canım bize Nurse hayvers colex ve bioga damla çok iyi gelmişti kactane değiştirdik bebeğim kolikti  bunun ikisinin faydasını görmüştüm 
(370 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Bişey soracağım asıl sorumla alakasız olacak ama bebeğin kolik olduğunu ne zaman ve nasıl anlaşılır. Aslında bu ikinci bebeğim ilkinde gaz sancısı falan çok yoktu ama bunda var kolik mi diye korkuyorum
(1,059 puan) tarafından
Belirli saatlerde ağlıyordu bizim de ilk bebeğimiz de susturamıyordum gazini çıkarıyordu ama asılmaktan cayalyacak gibi oluyordu emmek istemiyordu kav kez bu yüzden hastaneye gittik inan hatırlamıyorum bile doktor utrasyonla karina baktirdi yoğun gazlı dedi 6 ay sürdü boule inan
(370 puan) tarafından
Ayy Allah kurtarmış çok şükür o durumdan. Doğduğu andan itibaren mi o şekildeydi yoksa belli bi zaman sonra mı kolik belirtileri başladı
(1,059 puan) tarafından
40 dan sonra oldu canım
0 oy
tarafından
Cnm ben zinco damla kunlaniyorom iyi bir damla
(370 puan) tarafından
Sağol canım onuda araştırayım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 87 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yorgun0001 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 592 göst.
1 Aralık 2020 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 427 göst.
10 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Berf (6,361 puan) tarafından soruldu

379,615 soru

11,363,963 cevap

34,841 kullanıcı