0 oy
233 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (178 puan) tarafından
Yaptiranlar nasil guveniyorsunuz yaptirmayanlar covitten korkmuyor musunuz kafalar karisik fikirlerinizi merak ettim

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaptirmadim elbette korkuyorum fakat hamileyim, bebegime zarar gelmesinden daha cok korkuyorum :(
-Reklam-
0 oy
(4,275 puan) tarafından
Valla ben biontech aşısı yaptırdım hiç korkmadım öyle haberlerede inanmadım niyeyse ama asi olduktan sonra 2 gün kolumu kaldıramadım 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Covidden korkmak ya da korkmamak değil ki sorun sorun şu prospektüs var mı? Yok adamla daha geçen parkta gözümün önünde aşı yapıyordu parkta yapılan aşıya güvenmem zaten saçmalık onu geçtim etrafımda bir sürü yan etki görüp ve 1aydır devam eden kişiler var. 
(1,787 puan) tarafından
Ne gibi yan etkileri olmuş ya bende beklemedeyim şuan çevremdekileri gözlemliyorum
(6,203 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bir arkadaşımın eşi sorun yaşadı topallama,yüksek ateş ve corona oldu aşıda sonra 3haftahastanede yattı, diğer arkadaşımın babası sıtma yasadı kuzeni de bayılmalar yaşadı aşıdan sonra hala devam ediyor ha teşhisi de doktorları koydu kendi kendilerine değil. Bana da doktorum 2sene bebek düşünmüyorsan yaptırabilirsiniz dedi biontechi aşı zorunlu bir hale bile gelse biontechi olmayacağım sinovac yaptıracağım
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Yaptıracak zaman bulamıyorum kolun ağrır bebeğe bakamam diye korkuyorum esimin 2,3 gün evde olduğu birgün denk getirirsem inş .olurum sanırım.ama olmak da istemiyorum bi yandan 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yaptırmadı yaptırmayı düşünmüyorum..sağlık binaları dışında avmlerin önünde açık alanlarda vurulan aşıdan ne hayır gelir 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yaptıran olarak imminoloji doktorlarının ciddi tavsiyeleri ile oldum. Aşı olmak zorundayız sağlığımız için. 
0 oy
(107 puan) tarafından
Ben 25 yaşa iner inmez hemen ertesi gün gidip yaptırdım hiç tereddüt etmedim yakınlarımda korona olan çok oldu annem babam bile oldu ve babam çok ağır geçirdi ama çok şükür iyileşti aşı dan değil koronadan daha çok korkuyorum hele insan sevdiğini kaybetme korkusu yaşayınca..
0 oy
tarafından
Yaptırmadım ve korkmuyorum bı yılı geçti her türlü korundum bundan sonra da korunuruz şu an aşıya güvenmiyorum her kafadan bi ses çıkıyor tam emin olmadan da yaptır.ayacagim
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Yaptırmadım biraz beklemek istiyorum kafam karışık
0 oy
(932 puan) tarafından
Walla ben 1 kez bile cowid gecrmedim ailemdede geciren yok fink atip gezmez ewinde oturursan hasta olmazsin :D asi wurulmadim mecbur klamdikcada isyemiom ama kalcaz gibi 
0 oy
tarafından
Hamileyim doktorum kesinlikle yaptır dedi yeni tetanoz oldum biraz zaman gecsin yaptiricam. Onceden covid gecirdim ve cidden zordu tereddüt etmeden yaptiricam.
(1,054 puan) tarafından
Bunu bi doktor nasil emin bisekilde söylüyo ya ,benim doktorum belli degil dedi gebeler ve emzirenlerde beklere gelebilecek zarardan dolayı calismalar devam ediyor diyo ben yaptir yada yaptirma diyemem dedi bana şaşırdım
tarafından
Doktorum riskli gruptasın olmanı tavsiye ediyorum dedim cevremde yaptıran hamileler var şükür birsey olmadı. Bende yaptırıcam o yüzden
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ailemde coviti ciddi derece de zor geçirenleri gordugum için yarin olacagim hemde biontek koruyuculugu daha yuksek yok sokak da avm de olanlar evet sacma ama o asilar belli bi derecenin altinda dolapda duruyor zaten yani oda sicakliginda degil 
0 oy
tarafından
Biontch yaptırdım ama yan etkisi çok oldu bende ben ikinci dozu yapmicam
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Cuma günü yaptırdım alman aşısı çok şükür kolumda hafif bi ağrı oldu onun dışında sıkıntı olmadı 
0 oy
tarafından
Yaptırmadım emzirdigim icin korkuyorum
0 oy
tarafından
Yaptrmadm korkmuyorum
0 oy
(3,701 puan) tarafından
İki doz aşımı da oldum hicde korkmadım gayet de iyiyim çok şükür 
0 oy
tarafından
güvenmiyorum yaptırmayı düşünmüyorum o yüzden başka bi sebep yok coronada hiç olmadım ama zaten evden çıktığımız yok nasıl bulaşsın 
0 oy
tarafından
Korona geçirdim ve ne kadar berbat birşey olduğunu biliyorum bu illetten kurtulmak için aşı şart hiç tereddüt etmeden oldum aşımı 
0 oy
tarafından
Bir buccuk sene evden dışarı çıkmadan halada.cikmiyorrum.mesafeye dikkat ettim.ciktigim.zamanlarda maskemi taktım..smdi öncelik parti parti gezenler gizli gizli kumar oynayanlar olsun..ben düşünmüyorum guvenmiyorum...asi çıkan memletek kendi memletini.bitiremedi..

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 120 göst.
5 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Kirilganinci (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
0 oy
15 cevap 492 göst.
10 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canim (670 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...