0 oy
190 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (225 puan) tarafından
4 yasinda kizim.var 2.ye de 8 aylik hamileyim.daha once yazmistim hamilelik etkisiyle biraz kizimin davranislari sabrimi zorluyor o da herseye agliyor dogal olarak sinirlenip bağırıyorum.simdi annem herseye kiziyor diyor ve ev isleri okul vs derken cidden sabir kalmamıştı.hamilelik etkisi de var illaki.ama simdi huylari cok değişti istediği birseyi bile annem kizar korkusuyla almiyor almak istemiyor.ne yapmam lazim kizlar fikir verin bana

6 Cevaplar

+1 oy
(10,452 puan) tarafından
Oyyy.... Sen de hamilelik psikolojisindesin anlıyorum canım da yavruya da accık üzüldüm ya :') sen anlat ona kuzucum al karşına onu çok sevdiğini söyle bazen anneler sinirli olur ama seni sevmediğimden değil bu ben dikkat edeceğim anneciğim sen de isteklerini bana ağlamadan söyle olur mu de. Ve sabırlı olmaya çalış canım. 
(225 puan) tarafından
Su pandemi surecinde evden ders anlatiyorduk ve yorucuydu okula gitmediğim icin bana baglandi biraz da.ve hep evde olunca aynen sabırsızlık arttı.
(10,452 puan) tarafından
Ooo bir de öğretmensin ben tekiyle hamile değilken çıldırma üzerine geldim canım son haftalar okul açıldı diye mutlu oldum artık düşün online çileydi. Bunalman normal. 4 yaş zor bir süreç ama ayrılma sevilmeme korkusunun da oluştuğu dönem. Kaybetme korkusu ortaya çıkıyor. Sen gerilince muhtemelen baskılandı da şu an. Yani o da kendi içinde birçok şeyle mücadele edıyor. Onu anladığını anlatırsan bence çözebilirsiniz. Benimki 16 aylık bazen onun bile konuşmaya ihtiyacı oluyor dinliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Korkmuş belki özgüvenini kırmışsn ondan istemiyor bişey dersin diye 

bence hediye al istemeden sevineceği şeyler al annem seviyor diye düşünür eskisi gibi olur
(225 puan) tarafından
Kayınpederim vs sürpriz yumurta alıyorlardı esime birkac kez almasinlae zararli demistim onun yanında muhtemelen etkilendi
0 oy
(128 puan) tarafından
Ah canim  ahh benimki de ayni bazen sabrimi cok zorluyo kiziyom ama asiri yaramaz benimki aşırı doğmamış çocuğu kiskanmaya basladi napacam bende bilmiyorm. Ama sen kizinla güzelce konuşabilirsin anlıyorsa seni yada sevdiği biri konussun
0 oy
(119,523 puan) tarafından
aay cok korkmus demekki sen ılik davran az kurip doksun yani rahat olsun yoksa dogumdan snr bebegide kiskanir
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Kuzum aynıyız benimde 4 yaşında oglum var ve suan 8 aylık hamileyim, gercekten 4 yas sendromu çok önemli duyarlı davranmaliyiz haklsn hamilelik çok stresli bir dönem ama elimizden geldikçe onlara güzel şeyler söyleyip bağırmadan anlasmaliyiz, bence korkmuştur biraz
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnmki de 3 yasinda.Hamileligimde ilgilendim sabrettim ilgi delisi oldu bebek dogunca ilgi azaldi diye alt kacirmalar ve bebekçe davranişlar yapmaya başladi bende napacagimi bilmiyorum gercekten .. .

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 151 göst.
0 oy
4 cevap 120 göst.
24 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hilal02 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 266 göst.
27 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Adile Adile (4 puan) tarafından soruldu

381,398 soru

11,418,250 cevap

34,973 kullanıcı

...