+1 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde (48,610 puan) tarafından
çoğu kişi maske takmiyor Allah sonumuzu hayir etsin insallah sizin oralar nasıl

22 Cevaplar

+1 oy
(7,410 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
bi maske takma kaldi ondanda acizler gerçekten pes yani. Sanki virus yok gibi herkes dışarda ve maskesiz. Vebalden baska bise değil canim valla.
(48,610 puan) tarafından
kizdirmayin kankami❤️❤️❤️
(7,410 puan) tarafından
Hahaha kızdirmayin ulen beni:DD
Ah valla sınır oluyorum bidenem tek enayi bizdik.sicakta maskeyle geziyoruz. Asi olunca kesin korunsa zaten asi olan takmasın derlerdi. Ne diyecen iste canim.
Neyse simdi onu geç:D nasilsin canim özledim valla. Görüşemiyoruz. Güzel elosumun  guzel annesi❤❤ kankalarin hasi☺
(48,610 puan) tarafından
wuwww bu güzel sozlerden sonra havalara girdim ☺️☺️☺️iyiyiz canım benim sari sekerim nasıl
(7,410 puan) tarafından
Ee azcıkta biz girelim havalara demi☺☺
Sari şekerin iyi teyzesi uyuyor suan. Bizde 3 gündür koydeydik temizlik yaptim oldum bittim ya:):D
-Reklam-
+1 oy
(7,098 puan) tarafından
Buralarda ayni valla yakında yasaklar da geri gelir 
(48,610 puan) tarafından
millet birden rahata bagladi
+1 oy
(119,224 puan) tarafından

ben sana tripliyim 8-)

(48,610 puan) tarafından
bende sana hih
+1 oy
(2,444 puan) tarafından
Valla geçen akşam sahile gittik şok oldum gittiğime de pişman oldum. Millet hep maskesiz. Bazıları covid geçirdiğine güveniyor ama taşıyıcı olduklarını bilmiyorlar nasıl vebal alıyorlar bilmiyorum
(48,610 puan) tarafından
heh bende bunu diyorum esimde asi oldularsa ona guveniyorlardir diye iyide belki taşıyıcı
(2,444 puan) tarafından
Yok valla ben de oldum aşımı ama maskesiz gezemem benim evde bebeğim var ona bulaşırsa nolcak? Hadi onu da geçtim başka bi çocuğa bulaştırırsam onun vebalini nasıl taşiycam? Allahtan ki kızım maskesini arabada bile çenesine indirsek alıyor indirtmiyor :)
(48,610 puan) tarafından
bende oldum asi senin gibi dusunup takiyorum yinede. kizini öp benim icin duyarli vatandaşım benim❤️
(2,444 puan) tarafından
Öperim canım sağol ☺❤
+1 oy
tarafından
Birden normalleşti herkes halbuki dikkat  etsek de bu rahat günlerin sonunda tekrar sıkıntı yaşamasak
(48,610 puan) tarafından
birden rahata bagladilar biz hala cikinca tedirgin oluyoruz
+1 oy
tarafından

Sokağa çıkma yasağı kalktımi ki ben hala o yasağın bitmesini bekliom:Dhayat eve sığar da takılı kaldım skjsjsj

(48,610 puan) tarafından
sen eve sigmisin☺️☺️☺️ sorma bizde hala annelere gidiyoruz arkadaslari falan unuttuk☺️
+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Bugün bizde çariıya indik eşim herhalde açık havada maske kuralı kalktı dedi bende yooo ne aşka baksana etrafına bi dedi baktım hakkente de öyle
(48,610 puan) tarafından
yandik bir ay sonra desene
(5,311 puan) tarafından
Hemnde nasıl delta varyantı diye gene evlere kapanacaz
+1 oy
(2,259 puan) tarafından
Ayy evet burada da aynı valla 
(48,610 puan) tarafından
napcaz bilmem boşuna evlere kapandik bunca zaman
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Burdada ay ben o sıcakta takıyorum bi baktım etrafa kimse de yok
(48,610 puan) tarafından
kizimi parka götürdüm cogunda yok asiya guveniyorlar.diyo esim belki.tasiyici kendisi hafif atlatacakta bulaştırdigi kötü olacak
0 oy
tarafından
Kız bizim bura ful maskesiz. Sahil barlar. Yakında disko disko partizaneee :D
(48,610 puan) tarafından
sen nerdeydin kiz geldi mi 500 bin,☺️
tarafından
İkbosum kaynana anne arasinda mekik dokuuyorum bu ara :)
Yok kiz umutlu beyfendi zaman gerek diyor :D
(48,610 puan) tarafından
iste nerde onlar☺️
0 oy
tarafından
Onlara kalkmış bize kalkmamış 
(48,610 puan) tarafından
olur mu belki tasiyici bize bulaştıracak biz neden takıyoruz o zaman canim
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Yok kız kalkmadı bizim insalar bakıyor ceza yok sonra nooo problem :)
(48,610 puan) tarafından
cezayida gectim vebal bu ama ya
(1,633 puan) tarafından
Bilmem kiiii
0 oy
(4,210 puan) tarafından
Aslinda maske takmanin bi faydasi yokmus, hatta soludugumuz kirli havayi tekrar aldigimiz icin beyinde hasarlara sebep olabiliyomus, zaten faydasi olsa kış aylarında vaka sayılari bu kadar artmazdı
(48,610 puan) tarafından
kışın da çoğu kişi.diklat etmedi ki gezmelerinden tozmalarindan ödün veremiyorlar
0 oy
tarafından

Sadece yasaklar bana göre turistler için var hele bi tatillerini yapsınlar onlar gidince misli ile geri döner 

(48,610 puan) tarafından
viruste misli.ile dönecek
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Karaman'ın koyunu sonradan çıkar oyunu.. gorcez neler olucak..milletin çok umrunda kuuzm kendini bilmezler yüzünden ne olduysa oldu
(48,610 puan) tarafından
aynen öyle canim benim ya
0 oy
(549 puan) tarafından

Ankara'da markette kiler bile maske takmıyor genişledikçe genişlediler valla :angel:

(48,610 puan) tarafından
denetim yok millete la baski.yapmak gerekiyo yasakta.yasak.diye.akillari ermiyo
0 oy
tarafından
Bicok kisi takmıyor gerçekten. Ben mutlaka takıyorum surekli esimi uyariyorum tak diye
(48,610 puan) tarafından
bizde minibusle koye gittik hemen maskeleri atip.yenisini taktik
0 oy
tarafından
Ayni tatlim burası da parka çıkardım kızı bugün çok kalabalıktı ben ve baska bi kadın dışında kimse de yoktu 
(48,610 puan) tarafından
gecende sunnet vardı normalde gitmiyorum esimin halasinin torunu mecbur gittim eltimle benden baskasinda maske yoktu
tarafından
Suan güya vakalar düştü kasim gibi yine evlere kapatirlar
0 oy
tarafından
Aşılanınca millete güven geldi bende hamile halimle 2 maskeyle sokakta can çekişiyorum nefes alıcam diye 
(48,610 puan) tarafından
sanki asinin garantisi var benimde astımım var zor nefes aliyorum
tarafından
Geçmiş olsun sizede dikkat edin sizde kendinize
0 oy
tarafından
Bizim burda takıyo çoğunluk ama tek maske yetmez ki mesafe yok tedbir yok güya yasaklar kalktı haritadan bakınca yüksek riskli bölge olarak görünüyo bizim burası eylülde tam kapanmaya hazırlıklı olmak lazım 
(48,610 puan) tarafından
boşuna kapandik bunca zaman
tarafından
Off amaann artık bıktım ikboş yaa ne biçim illetmiş bu
(48,610 puan) tarafından
sorma ya inan hala sosyallesemedim el yika kolonya dök maske tak cikar cocugu kolla parka istesin goturme gotursen az tut.orda . inan teyzemlere bile hic gitmedim bosuna evlerde tikili.kaldik

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 142 göst.
16 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tbioltt (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 721 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 717 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 391 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ayfer ikranur (11 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı