0 oy
2,521 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (121 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar göbek düşmesi gebeliğe engel olur mu ? 1 tane kürtajim oldu 5 aydır deniyoruz olmadı burdan bir kaç soru gördüm göbek düşmesi ile ilgili bekarken düştü yerine getirmiştik şuan gobegimin atmadığını farkettim aklıma takıldı korktum bilenler yardımcı olur musunuz 

8 Cevaplar

+1 oy
(12,856 puan) tarafından
Göbeğin düşse sürekli miden bulanır karnın çok aç olsa bile yemek yiyemezsin miden çok ağrır
(7,972 puan) tarafından
++ bnmkide hep oyle oluyo yazmama gerek kalmadi
(12,856 puan) tarafından
Benim en son kasığımda kadar düşmüş göbeğim afakanım da kalkmış tanıdığımız bı kadarı kaldı günlerce uğraştıda öyle getirdi yerine ya çok kötü oluyor göbek düşmesi
(7,972 puan) tarafından
Bnmkide en son bögrume kadar gelmiş yer yapmişti bide zar zor komsu koydu yerine mahvolmustim
(121 puan) tarafından
Karnimda gurultu var daha doğrusu ötüyor karnım sürekli yanımdaki insan duyuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Göbek düşerse anlarsın. Benim düşünce elim ayağım titriyor acayip bir acıkma isteği geliyordu. Atmayla ilgisi yok
(121 puan) tarafından
Göbek deliğine bastırınca atması gerekiyor diye biliyorum eğer yerindeyse
0 oy
(119,340 puan) tarafından
ben bakiyo. kiz  babannem bilirsi o ogrettoydi
(121 puan) tarafından
Bekarken bende baktirtmistim ama şimdi gurbetteyim atmadığını farkedince korktum inşallah düşmemiştir
0 oy
tarafından
Gobek degil rahim düşmesi yada dönmesi  engel olur gebeliğe.  
(121 puan) tarafından
Göbek düşmesine de engel diyorlar çok korkuyorum
tarafından
Ac karna anca anlayabilirsin parmağını derince göbek deliğine batır yerindeyse parmağınla anlarsin hemen yok degilse bardak atmayi biliyorsan bardak at 5 dakika dursun ardindan sert bir ip yumağıni gibek deliği hizasina koy ve 5 10dakika uzerine  uzanir vaziyette bekle bardakla gelmemisse ip yumağıyla gelir yerini bulur.  Oda olmazsa masaj yaparak yerine getirebilirsin. Doktorlar asla bilmez göbek düşmesini ayrıca göbek düşmesi l agriya ve mide bulantisina sebep olur.
(121 puan) tarafından
Belirtisiz olma durumu olmaz ama değil mi
tarafından
Olmaz illa bir agrisi olur rahatsızlığı olur
(121 puan) tarafından
Tamm canım teşekkürler
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Taa bakarken düşmüş şimdiyi etkilemez kiz yerinde olmasa cok agirir miden bulanır duramazsin
(121 puan) tarafından
Karnımda gürültü var sadece daha doğrusu ötüyor gibi buda belirtiydi sanki oldu mu sende böyle bişey
(7,098 puan) tarafından
O gazdandir canim
0 oy
(3,608 puan) tarafından
Ayy Rabbim dusmanima vermesin o göbek düşmesini varya öldüm öldüm dirildim ben ondan ama evet gebeliğe engelmis annemin de düşmüş yerine koydurunca hamile kalmış 
(121 puan) tarafından
Peki Ağrısı olmamış mı anlamamış mı düştüğünü
(3,608 puan) tarafından
Olmuş ama neden agridigini bilmiyormuş rahmetli ananem gelmiş o anlamış
0 oy
tarafından
Küp ile çekerler onu baya bı iltihap gibi akıntı gelir onun üzerine hamile kalanlar olur ama bunu yapan bir kişi taniyorum sadece bilimsel bir gerçekliği var mı bilmiyorum hamilelik konusunda yoksa normal göbek düşmesini elinle ovalayarak yerine getirebilirsin
0 oy
(82 puan) tarafından
Canım benim çok düşer ağır bişi kaldırayım hemen düşer.. Ağrısından duramazsın düşünce.. Evet göbek atmaz eğer düşünce ama ağrın yoksa düşmemiştir belki sen anlamamışsındır atıp atmadını..ve hamileliğe engel olduğunu da sanmıyorum .. Benim eskiden beri düşer..  Hatta hamileyken bile çok düştü.. 
(121 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım biraz olsun rahatladım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 208 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elif34 (254 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
25 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 419 göst.
10 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esragzt (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 179 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,451 puan) tarafından soruldu

380,071 soru

11,377,524 cevap

34,864 kullanıcı

...