+1 oy
175 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kullandınız mi ne kadarlık iken birkatinkz

Birde bebeginiz ne zaman yürüdü...

15 Cevaplar

0 oy
(5,314 puan) tarafından
Yürüteç kullanmadım ilk adım arabası kullandım onuda 2 hafta sonra oğlum yürümeye başaldı
-Reklam-
0 oy
(99 puan) tarafından

image

Bende merak ediyordum kızım beş aylık

0 oy
(3,419 puan) tarafından
6 aydan başladım ama sürekli değil beni kurtarsın die oda şole duş alamiyordum 5 dk koyuyordum hemen dokunup çıkıyordum 10 dk geçmezdi şimdi 10 aylık binmek istemiyor koltuklara tutunarak sıralamaya basladi
0 oy
tarafından
5 buçuk aylıkken kısa süreli bindirmeye başladım 9 aylıkken emeklemeye başladı binmek istemedi çok zorda kalırsam bindirdim 10 aylıkken hepten bıraktık bidaha binmedi
0 oy
(551 puan) tarafından
Şu an 9 aylık almadım yürüteç erkek bebeklere onermiyolarmis günde 15 dakika köyün sadece dediler bende 15 dakika için gereksiz diye düşündüm şu an kendisi bı yerlere tutunup ayağa kalkıyor hergun aktivite olarak evin içini turluyoruz olabildiğince fazla çünkü oturmak istemiyor :) 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hiç yürüteç kullanmadım bebeğim 3 aylıktı yere yorgan serip üzerine koyuyordum kas gelişimini sağlasın diye çok güzel kasları gelişti 5aylıkken süründü 6 aylıkken tutunarak kalktı 7 aylıkken tutunarak yürüdü 8 aylıkken kısa mesafe yürüdü 9 aylıkken normal yürümeye başladı erkek çocuğu için iyi bir şey değil doktorumuz önermedi yumurtalıkları sıkışıyor ilerde sıkıntı yaşarmış ve yürüteç kazaları çok korkunç 
0 oy
(780 puan) tarafından
İlk oğlumda 5.5 aylıkken başlamıştım 1 yaşına kadar rahat bindi artk kırılmıştı 16 aylıkken tam yürümeye başladı
0 oy
tarafından
Ben koyuyom valla bacım ikisinide koydum sekiz aylık Fink atıyor yurtecte:)) oğlum yasindan sona yürüdü bu oğlum bakalım hevesli duruyor:)
0 oy
tarafından
Hiç kullanmadım kullanmama sebebim küçük oğlumda kullanıyordum ki oğlum kendini yukarı çekerek düştü (çok hareketli bi bebekti) hemen kullanmayı bıraktım onda 11 aylık yürüdü

Şimdi kızım var  ondhiç kullanmadım 11 buçuk aylık yürüdü
0 oy
tarafından
Sevmedi çok ya herşeye uzanamıyodu içindeyken belki 5-10 dfa binmiştr 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
7 ayda faln koydum cnm önce koymayacaktim sonra baktım annemler yürümeyi çabuk öğrenir dedi koydum ve sürekli kucağımda olmuyor vakit geciyordu
0 oy
tarafından
9 ayında oturdu pek sevmedi 1 yaşına yakındı neredeyse oturduğu zaman 16 aylıktı yürüdü çok pişman oldum zaten o yürüteç olayına 
0 oy
(818 puan) tarafından
7 8 aylikti ara ara koyuyodum 1 yasina az bi zaman vardi yurumeye baslamisti 
0 oy
(119,496 puan) tarafından
7 aylikken kullandim 10 aylikken yurudu kiz cem yurudumu
tarafından
Hayır yurmiyor 1 yasidna:((
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Kızıma 6 buçuk aylıkken aldık 7 de bindirdim ama hiç sevmedi zaten kendi kendine yürüdü toplasan 4-5 defa 20 dk binmistr

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 245 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 154 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Devran.Aras (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 226 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Miracefem34 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.