0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar duşakabin nasıl temizliyorsunuz ne kullanıyorsunuz ben ne kullaniyosam olmuyor bide bir defa bile yikansam çok kötü oluyor

10 Cevaplar

+1 oy
(1,244 puan) tarafından
Fisfisli 1 siseye 1 su bardağı bulaşık makinesi parlatıcı 1su bardağı beyaz sirke 1su bardağı su koyup karıştır ve dusa kabine fayanslara sık.  Biraz bekle yıka ve kurula. Pırıl pırıl oluyor. Ve belli bir surede su lekesi tutmuyor Mutlaka deneyiin.benim evde vazgecilmezim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beyaz sirkeli suyla siliyolar. Benim yok bilmiyom ama deneyenler memnun. 
0 oy
tarafından
Su lekeleri için bimde aks bril var mavi sprey şişesi banyo için yazıyor. Kesin etkili olan o. Geçen gün pencere camını da onunla sildim tertemiz oldu.
0 oy
tarafından
Bulaşık Makinesi parlatıcısı harika yapıyor
(932 puan) tarafından
Bak gine sen ajajjajajaja gitti sezaryan dikislerim bnm walla dogumu yapinca girmicem iglesene kadarrr :D
0 oy
tarafından
Cif kilorak veya porçözle kirçözü karıştırıyorum durumuna göre kullanıyorum deterjan ama eski olduğu için çok temizlik göstermiyor 
tarafından
Zehirlenirsin kıı abooww
tarafından
Savaşa gider gibi hazırlanıyorum temizlemeden önce çift kapaklı maske eldiven :D
tarafından
O da iyiymiş valla düşer kalırsın kimsenin  haberi olmaz dikkat et çıkınca yoğurt falan ye :))
0 oy
tarafından

Amaann bıktım silmiyom artık :D

Ne denediysem hep aynı oluyo yaaa

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kolay kolay geçmiyor cnm su lekesi ben bir sra kireç dokucu ve aspirin kullndim geçti ama kötü kokuyor ve çok dikkat etmen lazim ikisi ağır diye sıkıntı olabilir bende korkuyorum
0 oy
tarafından
Sır banyo kireç sökücü güzel çıksrıyor
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Kirec sokucu fena degil ama surekli silmek lazim 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Cif jel varya az kovada suyla karıştı bezi batır batır sık onla heryerini sil benim öle pırıl piril oluyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 341 göst.
29 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Elif2512 (3,901 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 433 göst.
20 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Bir Prens Anne'si (452 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 162 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 217 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,874 puan) tarafından soruldu

379,365 soru

11,355,775 cevap

34,832 kullanıcı

...