0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Acaba ne kadar olmuştur merak ediyorum ortalama kaç gram almış olabilir

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben daha 20 yim apla ahahha
tarafından
Kızzz ağzını hayra aç :DDD ben öğrenmek istiyorum uniseks renklerde ipler aldım patikler yelekler öreceğim kuzumaa
tarafından
Hahaahahah büyük ihtimal kızdır ama benden sana demesi kız çocukları göstermez derler :D ama benim kızım 12 haftalıkken gösterdi 15 haftalıkken de oglus dediler işte bakalım :D
tarafından
Ben 15 de gittim bacaklarını açmıyor dedi 18 de gittim poposunu dönmüş dedi şuan 20 yim önümüzdeki cumartesi inşAllah sıkıntı çıkmazsa gideceğim artık böbreğimin arkasına mı saklanır bilememm
tarafından
Deme öyle yaa olsun nolcak bisey olmaz daha yolun coook uzun zamanla istediğin herşeyi yaparsın unisex yapman da senin için inanki çok iyi ikinci çocukta zorluk cekmezsin benim gibi :D
tarafından
:DD pembe mavi olursa işte sonraki çocuğa sıkıntı oluyor turuncu yapıyorm beyaz yapıyorm kahverengi :DD yoksa bida uğraşamam ahahah
-Reklam-
0 oy
(225 puan) tarafından
Ben 31 oldum ama.haftaya gidecem.ins.bakalim ne kadar olduk 
tarafından
Haydi bakalım ne kadar olmuşuz :D
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Canm 31 de gittik en son 1 kilo 979 grmdi boyu da yanlış hatırlamıyorsam 40 cm di
tarafından
Ohh ohh maşallah sübhanallah
0 oy
tarafından
Kilosu boyunu boşver canım Rabbim sağlık sıhhat nasip etsin. Kilosunu merak etme Rabbime dua et evladını sağ salim kucağıma alıyım diye 
tarafından
Tabikide önceliğim her zaman o ama merak ettim biraz
0 oy
tarafından
Suan 25 haftaligim ama ilk gebelikte 30. Haftada oglum1740 gr dı canim.
tarafından
Ohh maşallah kaç kilo dogdu peki
tarafından
3350 gr doğdu cnm
tarafından
Ohhh maşallah sübhanallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 132 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
16 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 115 göst.
18 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 298 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mer-ve35 (501 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı

...