0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından

Kizlar esime iw yerine boyle bir kutuda hediyye gondermek istiyorum. Sizce beyenir mi? 

image

12 Cevaplar

+1 oy
(1,043 puan) tarafından
Eşinin iş yerine viski mi gondericeksin
(813 puan) tarafından
Her posta böyle yok haram yok günah yazanlar sinir bozmaya başladı artık o yüzden yazdım yoksa senin yazdığın beni ilgilendirmiyor zaten
(561 puan) tarafından
Benim babam alkol bagimlisi ve haftada 3-4 aksam icer. Tamam icince zarar vermez cok ictigi icin sarhoşta olmaz vücudu alışık ama parayi oraya veriyo eve geç geliyo yani ben niye kızdım suan tek tük icmek tatlı gelir ama ilerde adam alkolik olursa bu sefer post sahibi pisman olmayacak mi ? Bosver alıştırmasin. Bende ortam olsa icerim ama erkekler oyle degil ki bi ictimmi alışkanlık yapar bırakamaz
(155 puan) tarafından
Kübra Ö. Sana ++++++
(813 puan) tarafından
Mervemiray seni çok iyi anlıyorum benimde babam içerdi eskiden bekarken eve ayık gelmezmiş evlenmiş yine içiyormuş annem gidip dışarda içme içiyorsan gel gözümün önünde evde iç demiş bi süre evde içmiş sonrada tamamen bırakmış yıllardır da içmez
İçmek istemeyen adamı kimse alkolik yapamaz karısı da dahil ama içmek isteyen adamıda kimse tutamaz
Senin için üzüldüm belki baban gibi olmasından korkuyorsun her içenin ama öyle değil, ben her böyle posta böyle yazanlar oluyo o yüzden tepki gösterdim inşallah babanada bişey vesile olurda bırakır ağzına sürmez artık.
(813 puan) tarafından
Safiye y sağol canım
-Reklam-
+1 oy
(44,696 puan) tarafından

Akşama barut olarak sana geri doner:D

0 oy
tarafından

Beğenir kız gönder de akşam kendini kolla:D

0 oy
(2,257 puan) tarafından
Valla cok guzel çok iyi düşünmussun 
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Hoşlanıyorsa böyle şeylerden gönder:)
0 oy
(60 puan) tarafından
Evet olabilir 
0 oy
tarafından
Adamlar fesat oluyolar hemen mesaj alınmıştır der sana :D akşama hazırlıklı oll 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Jackkk ooo :D gönder kiz guzel paket bnce
0 oy
tarafından
Eşine içki ve sigaradan başka daha sağlıklı bişey gönderebilirsin bence
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ooo hayırdır kız:) güzel kutu olmuş 
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Bu nerden canım.? Ben de düşünebilirim çok şık bir hediye