0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (395 puan) tarafından
Kızlar devlet galiba pandemi parası alana kurban parası da yatıracak diyorlar varmı böyle birşey yoksa sadece dedikodu mu var ise direk mi yatıcak yoksa başvuru mu yapılmalı yapılacaksa nereye yapılmalı

3 Cevaplar

+1 oy
(1,472 puan) tarafından
Pandemi parasını ihtiyacı olmayanların çoğu aldı zaten kurban parasını verirler onlar da keser yer her zaman ki gibi fakir zenginin ağzına bakar.. 
(3,551 puan) tarafından
Öyle haklısın ki. Eşimde bende işsizdik bize vermediler. Çok zor zamanlardan gectik. Yakın arkadaşım maaşı vs var eşinin kendi de belediye çalısan asgari ücret üstü maaş alıyordu verirler ona. 1100 lirayı bize layık görmeidler düşün ev kira birde.
(1,472 puan) tarafından
Yakında bebeğide devlet versin bekleyeceksiniz flan yazmış rahatsızn biri aman bu insanlar var olduğu için zaten böyle ihtiyacı olan insanların hakkı yeniyor
(3,551 puan) tarafından
Slk saçma insan onlar. Kimse durduk yere devlet ten yardm istemiyor zaten. Olağan dışı bir durum vardı insanlar zora düştü
(395 puan) tarafından
Şaka gibi valla biz devlete niye vergi veriyoruz o zaman KDV vs ödüyoruz herşeyin bi KDV si ötv si var olmasın o zaman ben devletten para alıyorum bez 30 TL içinde 3 TL KDV 2tl bilmem ne 25 e versin o zaman ıslak mendili de alalım ufak şeyler ama 25 kuruşun yok diye ekmek alamazsın boş insanlar gerçekten arzu eden almasın
(1,472 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin diyecek başka bişe bulamıyoruz canım
-Reklam-
0 oy
(10,344 puan) tarafından
Uyarı veren kıt zeka arkadaş insanları verilecek üç kuruşa muhtaç hale getiren sistem utansın. Bir de oraya değil yoruma yazın sonuçta fikriniz bu.

Kurban parası sanmam canım hatta pandemi desteği de zor bence artık her yer açık diye düşünürler 
(395 puan) tarafından
Doğrudur valla bi Ümit düşündüm :(
0 oy
tarafından

UYARI ⚠ mı valla Pes kimsenin ihtiyacı olmassa zaten bunlara gerek kalmaz ne insalarsınız yaaa pes 

(395 puan) tarafından
Hiç görmedim valla uyarıyı :(
(10,344 puan) tarafından
Kız rahime mal mı yok çok afedersin boşversene
tarafından
Üzülme gamze boşver
tarafından
Nagiş kanka valla zorla kaşınıyolar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 174 göst.
28 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 224 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Halideeslem (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 189 göst.
0 oy
2 cevap 180 göst.

379,652 soru

11,364,778 cevap

34,841 kullanıcı

...