0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (1,297 puan) tarafından

Kızlar kaç aylık yada yaşında yaptırdınız. Biz 11 aylığız daha yürümeden halledip kurtulmak istiyorum.korku da var nasıl olacak durucak mı sonradan iyileşme ne kadar sürecek falan doktor lokal uyuşma yapıcak inşallah durur oğlum ne kadar sürüyor aydınlatın benı lütfen :(

11 Cevaplar

0 oy
(120,765 puan) tarafından
valla turkiyeye gidince yaptirxam 17 aylik suan
(1,297 puan) tarafından
İnşallah yaptır valla. Yürüyo mu
(120,765 puan) tarafından
10 aylikken yurudu
-Reklam-
0 oy
(11,264 puan) tarafından
43 gunluktu yaptirdim 3 gune iyilesti lokal oldu
(2,772 puan) tarafından
Zormuydu süreç ağladım çok. Benimde iki ay sonra oğlum olacak nasipse hemen yaptırmak istiyorum.
(11,264 puan) tarafından
Canım hic aglqmadi sıfır yani. Ne sunnet olurken ne sonrasinda. 1 haftada tamamen iyilesmisti
(2,772 puan) tarafından
Oy maşallah Allah nasip ederse inşallah bende yaparım
(11,264 puan) tarafından
Canim esim cok istedi o kadar erken ben korktum ama iyiki diyorum simdim kesinlikle yaptir hic anlamiyor
(2,772 puan) tarafından
İnşallah canım sağol. Allahım evlatlarımızı bağışlasın
0 oy
(3,896 puan) tarafından
15 gune yaptiracaz biz simdi 25 gunluk cnm :)
(1,297 puan) tarafından
Hadı hayırlısı inşallaah
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Ne kadar erken okadar iyi :))

Zaten 2 ile 6 yaş arası önermiyorlar.. 55 günlüktü biz yaptirdigimizda
(1,297 puan) tarafından
Maşallah sız kurtulmuşsunuz. Bende çok araştırdım gerçekten geç bıle kaldık
0 oy
tarafından
Bn yaptırdım 4 aylıkken keşke daha önce kendini döndermeden önce yaptırsaydım dedim:))) hemen yap bnce ne kadar geç  okdar sorun
0 oy
(4,857 puan) tarafından
5 aylıkken yapıldı sünneti on gün içinde düzeldi ilk üç gün çişini yaptığı zaman yaniyordu ondan azıcık bı agliyordu sadece iyiki rkendenyapimis oğlum çok hareketli yürürken yaptirsaydim eğer başa çıkamazsın şimdi yine erkek bebeğe gebeyim doğsun üç aylıkken yaptıracam
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Ben daha dogurmadım ama dolsun en fazla 2 ay sonra yaptırcam yada kırkı çıktımı doktorlar bile erkenden yapılmasını düşünüyormuş
0 oy
tarafından
Beş buçuk aylıkken yaptırdım lokal anestezi ile oldu çok Şükur üç günde iyileşti ilk gün biraz ağrısı oldu uyusukluk geçince ağladı ama çişini yaptıktan sonra rahatladı kremlerini düzenli surersen bısey olmaz Allah'ın izniyle
0 oy
(4,088 puan) tarafından
20 aylik yaptırdım  ilk gün  biraz zordu hep yatti cislerinde ağladı filan ama o gece cok guzel uyudu  2. Gun de ayaga kalktı.  Hem lokal hem genel yaptılar.  12 haziran da olmustuk simdi baya baya iyileşti  cok az kaldı. Zaten artik acımıyor  da
(1,297 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım şunu anlamadım neden hem lokal hem tam anestezi oldu
(4,088 puan) tarafından
Canim benimki 21 aylik durmaz hareket eder diye hafif uyku  verdiler 15 dakikalik filan bolgesel de pipisini uyusturdular. 3 saat sonra filan gecti uyusuklugu sonra basladi sancısı  ilac krem iyi geliyo  sakinliyor
(1,297 puan) tarafından
Özel hastane mi devlette mi yaptınız canım ben  klinik de yaptıracam da bu yandan da kafam karışık iyi mi kötü mü nasıl olur diye
(4,088 puan) tarafından
Özel  hastahande urolog yaptı. Şükür  bir sıkıntı  da yaşamadık.
0 oy
(3,012 puan) tarafından
23 gunlukken yaptirdik . Iyiki de yaptirmisim diyorum. Buyudukce cok hareketli oluyorlar.
0 oy
(3,854 puan) tarafından
Ne kadar kucuk o kadar iyi .hem deri narin ince oluyor cabuk iyilediyor ve acida az oluyor buyudukce kalinlasiyor acida fazla oluyor ..hem akli fazla ermediyi icin piskolojikde tesiri az oluyor .2.3yasinda yapilinca cocukda kokuda kaliyor.

Hemde kucukken yapilinca hazla haraketli olmadigi icin sutunme donukma gibi sey az oluyor kanamada yapmiyor 

2 aylikken yaptirdim.suan 11 bucuk olduk

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
1 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Esraa45 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Adanalibelammm (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
9 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sadevatandas (2,130 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mucizemm233 (544 puan) tarafından soruldu

397,105 soru

11,877,218 cevap

35,993 kullanıcı

...