0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (156 puan) tarafından
Kizim 27 aylik bebe biskisiyle sut kilo yapar mi sabah aksam versem 

6 Cevaplar

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bence verme safi şeker yazık bebeğine
(3,729 puan) tarafından
Sağlıklı olsunda zayıf olsun ileride kilo vermeye çalışacak zaten
(156 puan) tarafından
Bence kilosu iyi 11 900 ama kaynanamlar kemiklerin sayili filen deyince sinir oluyorum boyu uzun ama 86 cm
(3,729 puan) tarafından
Evet gayet iyi benim kızımda 94 cm 13 kilo bakınca zayıf duruyor zaten öyle olsun kilolu olupta ne olacak. Zayıf diyenlere annesine benzemiş diyorum 34 yaşında 2 çocuk annesiyim hala fiziğim süper inşallah kızımda benim gibi olur kilo vermekle geçmez ömrü
(156 puan) tarafından
Ya vala bende ayni sekilde esimde zayif bende zayıfım  bende aynısını diyirum bazen toplum icinde denilince sinir oluyorum zayif diye sanki kaynanamin kendi oglu cok kilolu benim esim evledigimiz zaman benle ayni kiliydu ikimizde 47 kiloyduk
(3,729 puan) tarafından
Ben 18 yaşında üniversite ye gittiğimde 46-47 kilo civariydim 176 boy ile gerisini sen düşün
-Reklam-
0 oy
(119,461 puan) tarafından
yok ama cok sekerli sabah aksam.verme ben haftada 1 veriyom saglikli degil yaa
(156 puan) tarafından
Bilemedim vala kizimin kilosu 11 900  sadece balli sut iciyo gece yatmadan bende icine bebe biskivisi katayim hem tok tutsun hemde kilo aldirsin katayim dedim
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Alsa bile sağlıklı kilo almış olmaz canım.
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Oğlum tek göğüs emdiği için doymuyordu Aptamil kullandık 10 aylık olana kadar sonra onu reddetti bende çareyi süt cicibebe de buldum ondan mı yoksa maşallah iştahlı bir bebek ondan mı bilmiyorum ama kilosu gayet iyi durumda 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Kilo aldrmiyo ben 200 CC ye 3tane bisküvi koyuyorum çoğuda zarar zaten
0 oy
tarafından
Benm kız ağzına bile sürmedi onu valla sade süt içer dolaptan öyle serin serin bisküviyi bi ara batırıp yiyodu paket öylece dururyo bayatlamadan tatlı falan yapam bari 

İlgili bir soru bulunamadı

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...