+1 oy
274 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,077 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar bebegimin dili yara idi ilac yazdi doktor koca şişe.. 2 defa kullandim gecti elhamdulillah. O ilac oyle kaldi. Bir daha kullanmam misal. Yani vakti geçmeden ihtiyaci olana ulastirabilsek. Burda bile ayni ilde olanlar birbirine verse.. Çoğu ilac oyle ziyan oluyor.. Saglik ocagi ve eczane acilmis ilaci almiyor gittim sordum...

8 Cevaplar

0 oy
(1,077 puan) tarafından

En İyi Cevap
Sadece ilac degil medikal esyalarda dahil... Misal oglumda kalca cikigi sebebiyle kullandigim palvik bandaj var elimde 6 9 ay uyumlu. Onuds ihtiyac sahibi ciksam da versem. Satmak istemiyorum
tarafından
Canım bizim burda mesela atma ver Beykoz diye bi sayfa var orda elinde fazlalık olan herseyi herkes paylaşıyo ihtiyacı olan da yazıp alıyo facebookta bu sayfa. Öyle sayfalara yazabilirsin elindeki fazla eşyaları.
-Reklam-
+1 oy
(844 puan) tarafından
Ne kadar naif ne kadar güzel bir düşünce harikasınız valla keşke her il ilçe semt öyle Bi yapılandırma olsa 
(1,077 puan) tarafından
Kesinlikle canim. Doktor getir geri donusume atariz dogaya zarari olmasin dedi de amacim o degil ya valla alamayan cok insan var. Ki bizlerin bile bazrn alamadgi zamanlar oluyor
+1 oy
(826 puan) tarafından
Ben ablamla bölüşüyorum oğlumun ilaçlarınl oda benimle bazen alıyorum hasta olduğunda onunda çoçukları hastalınınca ona verirum oda kuııanır  eşyalar bile veriyoruz bir birimize  bencede birilerine ulaştıra bilirsek ne güzel olur zaten ilaçlarda çok ama çok pahalı 
0 oy
(15,690 puan) tarafından
Sağlık ocağı almalı geri dönüşüme gidiyor onlar 
(1,077 puan) tarafından
Geri donusum degil de birilerine ulassa alamayan cok insan var kullansalar diye dusunuyorum
 Ama baska care yok sanirim
0 oy
(5,311 puan) tarafından
İlaç toplama merkezi var kuzum  nettena raştır bak 
(1,077 puan) tarafından
Geri donusum o biliyorum. Ama benim demek istedigim ilac alamayana ulastirabilmek
(5,311 puan) tarafından
O biraz zor gbi kuzum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bende de bir krem sadece bir defa kullandık pahalıyada aldık yazık oldu kaldı öyle 
(4,698 puan) tarafından
Ben 150 ye aldım bu kremi internette 54 TL yazıyor nasıl oluyor anlamadım
(1,077 puan) tarafından
Tabi canim haklisin
(1,077 puan) tarafından
Allahallah. Eczaneler kat kat pahali satiyor. Birde netteki sahte de olabilir ama benim bildigim de 60 tl civari filan gecen komsumuz aldi ordan hatirliyorum
(4,698 puan) tarafından
Nöbetçi eczaneden almıştık kız zaman geçtikçe pahalanır bu ucuzlamış anlamadım
(9,215 puan) tarafından
Çok çok pahalı almışsn. Coresatin bizde kullandk egzama için ama sanırm 70lira civarıydı fazlası değil
0 oy
tarafından

Kız ne kadar çok misal demissin..:D her ilaç her  bebeğe yaramaz senin bebeğine iyi gelen başka bir bebeği daha kötü edecek belki 

(1,077 puan) tarafından
Canim keyfi kullanmaktan bahsetmiyorum ki.. Doktor yazacak ama eczanrden degil ilaci yarim kalandan alacak. Cok mu misal demisim hic farkinda degilim :)
tarafından
Hahah evet  :))) keşke dediğin gibi olsa okadar çok insan var ki pahalı die alamayan
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Eczaneler alıyordu ama şuan pandemiden dolayı belki alım yapmıyordur
(1,077 puan) tarafından
Sordum yarim ilaci geri donusume gonderiyoruz dediler.

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 348 göst.
4 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
17 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde balyanak (607 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 143 göst.
25 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tbioltt (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 215 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,759 soru

11,368,408 cevap

34,850 kullanıcı

...