0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından
Hala şoku üstumde ya saalak gibi guluyorum ilk olunca bide cok farklı.uzandım açtım gobeğimi ve resmen tekmesini gordüm :D karnım nasil oynadı cok degisik bir his :D 24+0 ım bu arada ^_^

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Benden sana tavsiye bol bol video çek  :)ben ilkimde hiç çekmedim. 2. De çektim izler dururum  :D

(770 puan) tarafından
keske akil etseydim canim ama gerci daha var insallah cekicem ^_^
tarafından
Büyüdükçe daha da belirgin olacak. Çeker durursun ♡♡
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayy bende dün gece rüyamda kendi kendime ultrason aletini karnımda gezdiriyodum ne anlama geliyo bilen varmı hamile filan değilim ☺️

(771 puan) tarafından
Hamilelik dusunuyomusun peki düşünüyorsan bilincaltina islemistir
tarafından
Yoo hayır düşünmüyorum ve korunuyoruz da yani bunun muhabbetini bile etmedik bilmiyorum
(771 puan) tarafından
Illa ki küçükte olsa belki hatırlamadığın bile olur dusunsen ya da konuşsan  bile bilinçaltı hemen alır onu ve rüya olarak karşına cikarirmis bi ara bunlarla ilgili kitaplar okumustum da ordan biliyorum:)
tarafından
Hmm anladım canım teşekkür ederim ☺️
(771 puan) tarafından
Rica ederim:)
0 oy
(185 puan) tarafından
Benimki 19 haftalık yerinde durmuyor ve artık bende görüyorum karnımın oynadığını 
(770 puan) tarafından
cok guzel bir his masallah ^_^
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Sen asıl doğduktan sonra gör dünyanın en en en n güzel hissi ve duygusu 
(770 puan) tarafından
eminim canim sabirsizlikla bekliyorum^_^
(2,257 puan) tarafından
Saglikla al kucağına canim
0 oy
(818 puan) tarafından
Bizimde az once babasi ilk tekmelerini elini koyunca hissetti ben hissediyodum ama ilk defa babasida hissetti :)
(770 puan) tarafından
ne guzel canim masallah yazik benimki daha hissetmedi ilerleyen zamanlarda insallah oda hisseder dokundugu zaman ^_^
(818 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
(119,355 puan) tarafından
kiz videe cek ben dogumdan snr izliyom hep
(770 puan) tarafından
evet canim insallah cekmeye baslicam
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bol bol tepikler dilerim tadini cikar masAllah❤❤
(770 puan) tarafından
sagol canim amin ^_^
0 oy
(74 puan) tarafından
Hahaha evet çok güzel bir his ilerleyen zamanlarda gör sen annesi benim kız şu an deliriyor içerlerde
(770 puan) tarafından
hahahah bakalim canim beklemedeyim ^_^
(74 puan) tarafından
Ayaklarının minikliğini bile hissedeceksin Allah herkese nasip etsin 14 günümüz kaldı bizimde hayırlısıyla
(770 puan) tarafından
oooo az kalmis hayirlisi ile kucagina al insallah canim*_*
(74 puan) tarafından
Amin inşallah gelmesi var 2 cm açılmayla sancıyla evde bekliyoruz bakalım bayram bebeği olucak herhalde hayırlısı :)
0 oy
(1,569 puan) tarafından
36 haftadayim tüm bedeni ile donmesi gercekrten sasirtiyo insani :)
0 oy
(4,705 puan) tarafından

Bende öyle olmuştum hata video bilir almışım:D

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Yaaa cok seker ***** gibi guluyorm demişsin ayni hisler bendede varydı nasip olmadi ama sağ salim kucaginza alin insallah
0 oy
tarafından
masallah size ne güzel sağ salim kucağına alırsın inşallah.  bende heyecanla ne zaman hissederim diye bekliyorum 17+5teyiz
0 oy
tarafından
23 haftalık hamileyim tekmeleri artk hissediliyor baya baya oynuyor iki gündür çok hareketli bugünde bir aşağı bir yukarı topluyor delircem nefesim kesiliyor ama çok güzel bir his
0 oy
(592 puan) tarafından
Bende 34 haftalığım karnım gümbür gümbür videoya cekiyorum bir flash yapacagım ultrasonunu ay ay karnımın buyumesini hrp cekiyorum ilerde kendisine vermek icin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
0 oy
26 cevap 702 göst.
25 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayseesya (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 164 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu

380,339 soru

11,388,190 cevap

34,892 kullanıcı

...