0 oy
807 göst.
Aile kategorisinde (610 puan) tarafından
Bebeğimi abartmadan sevmelerinde sorun yok ama annem ve kız kardeşim aşırı sahipleniyorlar sinirlerim bozuluyor sen bu çocuğa bakamazsın diye dibimizden ayrılmıyorlar çocuğumla baş başa bile kalamıyorum onları kırmak istemiyorum ama bebeğimi çok kıskanıyorum napacam ben böyle:(((((((

20 Cevaplar

+5 oy
(1,430 puan) tarafından

Eminim seni tek bıraksalar buraya kimse yardımcı olmuyor diye post açacaktın. Sanırım lohusa psikolojisi ama annen ve kardeşin senin için çabalıyorlar keyfine bak bence çocuk senin çocuğun zaten :)

(662 puan) tarafından
++++1 benden aynen canm
-Reklam-
+3 oy
tarafından
sahiplenmeleri normal degilmi annenle kizkardesinin ?

sorun annenlerde degil bence sende canim sen kendini duzene sokmalisin
(1,424 puan) tarafından
Ama farkındaysan sen bu çocuğa bakamazsın diye ithamlarda bulunuyorlar mis.. bir torun ve yeğen olarak sevmek sahiplenmek başka birde sen bakamazsin  diyip annenin  anneligini  sorgulamak  başka.
tarafından
evet farkindayim
+1 oy
(14 puan) tarafından

Allah başka dert vermesin ne diyim :)

(1,933 puan) tarafından
Aynen katılıyorum senin yerinde olmak isteyen bir çok kişi var ailesinden Hayır görmeyen
+1 oy
(642 puan) tarafından

Canım ne yazık ki başlarda böyle davranıyor herkes. Insan anneliğini kanıtlama ihtiyacı duyuyor. He he de geç yapabiyorsanl.

Diğer yorumlara göz attım da, bem cidden anliyorum seni. Yetersiz hissediyor insan bu şekilde muamele görünce. Sen sevmelerinden degil,annesi gibi davranmalarindan sikayetcisin.bu duyguyu yasamayan anlamaz. Annem bir ara bana ablasi bile dedi cocugumdan icin. Ama dediğim gibi yani başta daha yoğun oluyor. Sonraları sen onlarin tavrına alışıyorsun. Onlar da azaltıyor. Kolay gelsin  ;)
0 oy
tarafından
Ne guzel iste kimileri var el gibi davraniyor teyzesi anne yarısı zaten benim oglumu da teyzesi sevdigi zaman mutlu oluyor istiyorum ki alsin baksin biraz kafa dinliyim
0 oy
(373 puan) tarafından
bundan guzel seymi var evaldini evaldin gbi goryor annen ben çok isterdim  gelsin baksinalr  1 2 ay yanmda kalsinalr destek ciksinlar
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Biri anneanne diğeri anne yarısı bnm kizimida aşırı sahipleniyolar 2. Geliyo diyorum hemen defneyi bize ver biz bakariz diyolar hoşuma gidiyo yani onlar gelince emzirmeye zor aliyorum kizimi
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla biri  benim yavrumu  sevse  çok mutlu olurum  heleki bunlar benim ailem se işler daha da güzel olur yani anlamadım  valla ne öyle oluyor  ne böyle ya ilgilenemeseler di ne diyecektin  

Sen abartıyorsun  bence 
0 oy
tarafından

Cnm ilk zamanalr boyle oluyo anliyorum seni kayinvalidem falan kucagina almasin isterdim ama simdi 2.ye hamileyim ve alip 3 5 saat baksa diye  can atiyorum:Dama senin annenin yapmasi da bi garip yani bakamicagini dusunuyosa kucagindan alarak olmaz bu is sana gostermeli neyi nasil yapacagini

0 oy
(1,456 puan) tarafından
Ayyy neguzel vallaa
0 oy
tarafından
Ne kadar güzel canim böyle anne ve kızkardeşe  sahip oldugun için sevinmelisin ben daha doğum yapmadım annem ve kizkardeslerim herseyini aldılar karnım sevip oksuyolar 
0 oy
(662 puan) tarafından

Ayni sey bendede var ca ama annemlere karsi diyil kaynana bozuntusuna karsi:angry:

tarafından
Kaynana anne farklı bence ya kaynana konusunda haklisin ama insan kendi annesine kıyamaz kaynana bakamazsın die laf sokar anne kızım tek yapamaz yardımcı olayım der bence
(662 puan) tarafından
Yook ya annem ne yapsada bisey demem kaynana tarafina sinir oluyorum hep
0 oy
tarafından
Bende annem gelse de çocuğa bakmama yardim etse diye kaç kere aradım ama o abimin çocuklarına baktığı için gelemedi. Şimdi 4 gözle kaynanamı bekliyorum gelse de keşke bi emzirmeden emzirmeye verse bana çok ihtiyacım var yardim edecek birilerine. Bence çok şanslısın. Eltim burdaydı doğumdan sonra 10 gün kaldı o çocuğu alıp sevdikçe baktıkça ben sevinirdim. 
0 oy
tarafından

Valla benim ablamlar daha doğmadan heyecandan ölüyorlar varsın yesinler canima minnet:)

0 oy
(2,189 puan) tarafından
Ilk çocuk heralde canim zamanla onlar da akışına bırakır 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Valla cnm ne diyeceğimi bilmiyorum loğusa psikolojisi olsa gerek annem saolsun kızımı deli gibi seviyor valla tabiki de kızımda anneannesini deli oluyorlar birbirlerine çok memnunum valla hoşuma gidiyor ilgilenmesi sıkmaklaya sıkmaklaya seviyor benimkide çok seviyor öyle sevilmeyi kaynanam gibi elin çocuğumus gibi uzaktan uzaktan bakmıyor en azından öğretmeye çalıştığı tek haylazlık ve bizi terekeme bu yüzden istemiyorum bence sevin 
0 oy
(762 puan) tarafından

Bence sen abartıyorsun cnm sonuçta annen ve kız kardeşin :)

0 oy
tarafından
Bnde annemin yanındayım ablam hergün oğlum içşn bize geliyor emzirme dışında elime alamıyorum çünkü çok seviyorlar onlarında canı bn çok mutlu oluyorum varlıklarına bin şükür ztn evlat senin yni günde 100 kere kurban oluyorlar kendi ciğerleri sende bunu fırsata dönüştür uyu dinlen onlar ilgilenirken 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Kuzum bebgim 14 gunluk ve tekim keşke yanimda biri olsa diyorum ne yemek yiyebiliyorum ne uyku uyyyabiliyorum ne ev işi kendime vakit ayiramiyorum baktim olmuyo yarin sivasa kaynanamin yanina gidiyorum eşim ocakta askerden donucek ocaga kadar orda durmayi planliyorum

İlgili bir soru bulunamadı

379,923 soru

11,373,125 cevap

34,855 kullanıcı

...