+2 oy
1,041 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Esim markette calisiyor surekli kizlar aryor bisey sormak icin bana oyle dedi iste soruyorlar falan filan kahvaltı yaparken bi numara aradı numaraları kaydetmiyor açmıyim diye ısrar etti bende at dedim açtırdım normalde benim tarafımda olan kulagina koyar ben duymiyim diye öbür kulağina koydu bende o tarafa gectim dinledim iste kiz nerdesin markettemisin falan diye sordu esimin eli titriyor markette degilim falan dedi kız hmm falan yaptı esim gene tekrarladı markette degilim kız kapatmiyor gene hmm falan yapıyor eşim kapattı iste ondan sonra bak bisey yok dedi bisey sormak icin aramıstır dedi bende elin niye titredi o zaman dedim kızacan zannettim o yuzden korktum dedi halbuki bunu kac kere konustum bana dogruyu soylersen kızmam diye ama bence gene siliyor numaraları gene saklıyor ondan sonra tuvalete gitti telefonuda götürdü bende kizdim tuvalete telefonla gidilir mi diye beni kısıtlama falan diyor istedigim zaman telefonunu alıp kurcalıyabiliyorm aslında ama ne bilim 

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Eşin sormadımı ne için aradın diyee 

Hey Allah'ım yaa nerdesin diye sormak için mi aramış zorla insanın huzurunu kaçırıyorlar yaa

tarafından
Cnm sen yorumlara bakarsan boşanman gerek..doldurma kendini bence..
(350 puan) tarafından
Yok ya bisey yok belki de bilmiyrum ki niye bosanayim simdi canim
tarafından
Ne boşanması yaa abartmasınlar ortada bişey yokki boşanma sebebi olarak
(350 puan) tarafından
Yani aynen oyle
tarafından
Aldatiyo kesin bisiy var..ya biras yapıcı yorum yapsalar..adam şifre.bile koymamış..herkez aynı diye bisiy yokki biras güven..
-Reklam-
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Bu işte bi boklukk var alenen aldatilyosin gibi bisey o numarayi bul ve esinin telden mesaj at baklm ne dicek
(979 puan) tarafından
Vala esime bu km die sorym yok nisanlı yok evli o bnden kcük o bndn byük hep bsyler diodu. Bnde süphlndgm ksiler msj atnca esmin adına msjlastm snra esimle bi guzel tartstm. Ama bu hc bkamyrm hamileym cockta var asırı yrgun olyrm. Yapyrsa bsy Allaha havale ettm artk
(350 puan) tarafından
Kizlar nasil cevap verdi ki canim asıl simdi daha cok yapar o zman sen ginede kontrol et
(979 puan) tarafından
Vala hpside  gayet yılısk bi sekilde knstu.  Yok eve kahve icmye davet etmeler . Kahvltya gdelm dmeler ne blim bi sürü. Annemle tanstraym dmeler
(350 puan) tarafından
Ciddimisin esin hic kabul etti mi acaba bu cürreti nerden buldular
(979 puan) tarafından
Onlar esmle knustklarni düsndler ama esim kbul etmdi hc. Nerdn yüz buldularsa artk. Ya mahlldki mrkte gdyruz kız afedrsn bn yanında oldugm halde yawsyor. Bu kadar olmaz yanh.
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla bir halt karıştırıyor gibi gözünü 4 aç  
(350 puan) tarafından
Ciddimisin telefonunu karistirdigim zaman bisey bulamiyorum nasil anlicam ki
(12,264 puan) tarafından
Google ye gir
Sağ alt köşede ki yere tıkla ordan son ve arama geçmişi ne falan bak
Rehber e gir engellenen numara varmı bak
Birde gizli sekme olan arama yeri varya oradan da geçmiş e bak herşey çıkıyor
(350 puan) tarafından
Kız onlarida siliyor bi kere uygunsuz seyler izlemis onlari gordum kavga ettim ondan beri siliyor
(12,264 puan) tarafından
Şeytana bak sen *** demekki hala izliyor yoksa silmez di
(350 puan) tarafından
Izlemiyorum diyor ama bilemem tabi silebilir
0 oy
(60 puan) tarafından
Aldatıyor gibime geldi işin içinde bir *** var
(350 puan) tarafından
Bende bi tedirgin oldum acmak istememesinden elinin titremesinden
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sen tedbiri elden bırakma canım. Gözlemle bakalım.
(350 puan) tarafından
Aynen takipteyim sezdirmeden gözlemliyorum
0 oy
tarafından
Benim eşimde.marketye calisiyo onuda arayan var..hatta aradı bir gün açmadım seni ariyo.dedim..actin.mi dedi yoo niye açayım senin tlefonun dedim tamam dedi ...olabiliyo öyle belki gerçekten kizcagin için demiştir..şifre koyardı yani saklı bisiy olsa. 
(350 puan) tarafından
Evet bi yandan öyle geliyor bana da ama niye eli titredi niye acmak istemedi de diyorum
tarafından
Kızcagindan korkmustur cnm..üst üste arayan olduysa..yada bir.iki sıkıstirdiysan...yine gözlemle ama sıkıştırma. .için rahat edicekse bence..aldatan adam her şekilde yapar ayrıca.bu kadar ortada yapmaz yani..
(350 puan) tarafından
Aynen canim ben ginede kontrol ederim yapmaz ya ne bilim ama ne olur ne olmaz gozlemlicem genede icime bi suphe dustu
0 oy
(954 puan) tarafından
Belki de yanlış anlamandan korkuyor 
(350 puan) tarafından
Öyle de olabilir tabi
(954 puan) tarafından
Benim eşim asla öyle bir şey yapmam ama yanlış anlamandan korkarım der mesela
(350 puan) tarafından
Olabilir tabi bilemem takip edicem
0 oy
tarafından

Yangına körükle gitmeyim diyorum da Pislikk gözünün içine baka baka yalan söyleyüyo sana o telefonu alıp biyerine monte edecen orda çalsın dursun :angry:

(350 puan) tarafından
Nerden anladın
tarafından
Hıhııı demesinden olsun senin yanında tedirgin oluşundan bi insanın bişeyi olmasa neden korksunki diye düşünüyorum üstelik telefonu neden tuvalete götürüyor neden ortada durmuyo telefon valla bilemiyorum yinede iyice araştır bakalım
(350 puan) tarafından
Her firsatta kurcalayim telefonunu o zaman ama bisey bulamiyorum ki önceden siliyordu artik silmicem dedi ama bence gene siliyor
tarafından
Yaa sen yinede kontrol et onu takipde kal
(350 puan) tarafından
Tamm canim saol :)
0 oy
tarafından
Birşeyler var bu işte sen dikkatli ol
(350 puan) tarafından
Aynen gine de gözlemlicem ne olur ne olmaz
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Altı boş değildir o telefonun sormak istese sorardı kadın niye hımmm hımmm diyor eşinde neden 2 defa markette değilim diyor niye aradın demek yerine bana tuhaf geldi markette ne iş yapıyor ki bu evli erkeklere bulaşan kadınlardan evli erkeklerin gözünün dışarıda olmasından kocasını aldatan karısını aldatan insanlardan gına geldi 
(350 puan) tarafından
Kiz aynen niye sizin markette şu varmıydi diye sormadi ki
0 oy
(118,989 puan) tarafından
seninki bi bee oo kee yiyo baci
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Adamın içinde varsa bedenini hapse tıksan Ruhu s.kişir tövbe böyle söyledim laf böyle diye 
(350 puan) tarafından
Markette kasiyer
(4,698 puan) tarafından
Yakın mı market sana
(350 puan) tarafından
Yüruyerek 20 dakika
(4,698 puan) tarafından
Bi git kimdi seni sabah arayan de olay çıkarma ama tanış bakalım tanışırsın arkadaşlarıyla Burda A101 de bir adam var kasiyer karısı markete gelince iş arkadaşları hoşgeldin abla diyor ilgileniyorlar adam zaten karısını çocuğunu görünce gözünün içi parlıyo ve rahat bakalım senin kocan tutuşuyor mu yoksa rahat a gel hoşgeldin deyip seni arkadaşlarıyla tanıştırıyor mu
(350 puan) tarafından
Gittim canim birinde is yerinden erken cikmis haberim yok eve geldim yoktu ikincisinde tanistirmadi kizda arkalara gitti bu kiz galiba ayni subeden degil farkli subeden yoksa markette oldugunu bilirdi
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Bence biseyler var  canim ama ne yaoacagibi bilemem sen kocani taniyorsun ya ona gore biseylee yap
(350 puan) tarafından
Canım istiyorda beni hani oylr seyler yapmam senden baskasina bakma falan da diyor aslinda boyle yorumlar gelecegini ummamıstim
0 oy
(1,532 puan) tarafından
Canım öyle birşey olduğunda telefonu alcksin mesela lavobaya gitti geldi telle teli işte sonra en son o arayan numaraya bak silmiş mi silmemis mi sonrada al o numarayı araştır mesela numaradan ismin sorgulama var onu ara ismini öğren marketi ara çalışan mi sor vs vs biraz araştırmayla bu çıkar ortaya peşini bırakma 
(350 puan) tarafından
Calisan canim silmemisti baktım whatsapta grublari var zaten butun elemanlar orda orda numarası vardı kizın
(1,532 puan) tarafından
Ordan alıp araştırabilirsin canım numarayı biliyorsan
(350 puan) tarafından
Aynen canim numarasini alim ben bu kizin ne olur ne olmaz
(1,532 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(10,726 puan) tarafından
Canım aldatıyor daha anlaman için yatakta mı basmalısın? Al numarayı sıc sıva.
(350 puan) tarafından
Canım kanit olmadan ne diyebilirm bisey sormal icin aradı kiz diyor ne dicem ki ben buna belki de gercekten bisey yok
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Birincisi kızlar niye arasın markette yada değil kime ne 

Gereksiz muhabbetler bunlar sonra b.ku çıkıyor demedi deme

(350 puan) tarafından
Ya su marketten ciksin numarasinı degistiricem zaten bazen sinirleniyrm çık su isten diyorum zaten butun gun iste bi de whatsap grublari var evdede rahat birakmiyorlar yemek yerken uyurken
(27,305 puan) tarafından
Çok gereksiz işte bu kadar samimiyet
(350 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(161 puan) tarafından
Koçanı arayan numarayı aklında tuta bilseydin. Takipte kalıp ne halt döndüğünü anlaya bilirdin bence
(350 puan) tarafından
Son rakamlarini biliyorum
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Kızın hmm demesi eşinin el titremesi felan bir iş var gibi arkasını bırakma bu işin derim ben
(350 puan) tarafından
Kız icime süphe dusurdunuz he
(2,768 puan) tarafından
Kuzu içinde olsun arkasını bırakma kurcala herşeyini
(350 puan) tarafından
Tamm kuzum saol :)
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Benim esimde market calisani onda da bir suru kizin numarasi var ariyolar ilk zamanlar bende kafayi yeme derecesindeydim simdi dusunuyom gencecik kizin isi gucu yok evli ccocugu olan 37 yasindaki adama baksin tabi yapan yapiyo Allah islah etsin esimde yapmak istese en iyisini yapar ruhum duymaz o yuzden kendi elimle itmektense geri durup gozetlemek daha iyi sende dikkatli ol ama hissettirme ki hata yapsin 
(350 puan) tarafından
Canim cocugumuz yok ve esim 25 yasinda tabi hissettirmeden kontrol edicem hep yalan söyleyen bi insan oldugu icin zaten hep takip ediyorum
0 oy
(1,653 puan) tarafından
Bacım Allah sana en büyük ipucunu vermiş. Alınma darılma eşin aldatıyor gibi. Zaten bir erkek telefon saklıyorsa altında illa bi pislik vardır. Bence çaktırmadan üstüne düş
(350 puan) tarafından
Oyle yapicam bacim saol suphe dustu icime zaten

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
0 oy
4 cevap 62 göst.
5 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
11 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
12 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu

377,227 soru

11,289,279 cevap

34,698 kullanıcı

...