0 oy
442 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
Kızlar eşim işten yorgun geliyor ben tek başıma yabancı bir şehirde yaşıyorum yemek yiyor bazen namaz kılmadan uyuya kalıyor ben onu gün boyu özlüyorum her ögle önemli bir durumu yok sa konuşuyoruz akşam sohbet etmek istiyorum geçen gün bana dedi çok konuşuyorsun çok konuşmak iyi degil sevmiyorum öyle dedi incindim yalnızım evde ondan gibi açıklamalar yapttım bana dedi bir dünya ablan var onlarla konuş sıkılmazsın bu durum normalmi konuşmak soguturmu benden yada az konuşmayı nasıl başaracak akıl verin

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yok bacim cene coklugundan kendimden biliyom :ermm:

(75 puan) tarafından
Allah seni ne etmesin güldüm ya sesli
tarafından
Valla discim bile dedi cene kaslarin cok kuvvetli dedim o cok konusmaktan :)
(75 puan) tarafından
Ömürsün wallahi kocan senden asla sıkılmamalı
tarafından
Bencede sıkılmamalı 15senedir sıkılmadım diyo ama bakalim :)
-Reklam-
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Ben de senin gibiyim. Sohbet etmek istiyorum konuşmak istiyorum. Her şeyi anlatmak istiyorum. Ama bazen çok mu konuşuyorum acaba diyorum.
(75 puan) tarafından
Onlar gün boyu işte bir sürü insan farklı yüzler bizi anlamıyor lar
(2,494 puan) tarafından
Erkekler kadınları anlasa dünya çok daha güzel bir yer olurdu
0 oy
(3,799 puan) tarafından
Konuşsan ne olacakmış 1 saat bı dinlesin Konuskan degilmi eşin benimki değildir ama bana karışmaz ben konuşurum dinliyo ama cvp vermiyo
(75 puan) tarafından
Benimki cvp vermeyince kızıyorum bana çok konuşma diyor
(3,799 puan) tarafından
Kim uyarı verdi
(75 puan) tarafından
Bende anlamadım ne olduki
(3,799 puan) tarafından
Amn millet sacmala önüne gelene bipliyolar
0 oy
(7,476 puan) tarafından
Biz evlendiğimiz ilk yılları eşim ise giderdi hemen görüntülü arar telefonu masasına koyup öyle başlardı koysam saatlerce konusurdu ama bir süre sonra insanın fazla muhabbetten  canı sıkılıyor eşinde demek ki  muhabbetten hoşlanmıyor biraz kırıcı konuşmuş onun huyu da  kotu bence.. 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Yani uorgunsa kafası hoturmeyebikir canım anlayışlı olmak lazım tatil bir gunundinlenince konisabilirsin bu mevzuyu.evet adam lar bazen çok konuşan sevmeye biliyor bende konuşmam fazla konisurumda bilerek konuşmam o geliyor o zmn
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Bişey sorulunca cvp veren bir insan olarak soylim .çok konuşan biri başımı ağrıtıyor. Bende sen gibi genelde tekim.esim.asker ewde tek başına bazen konuşmayı unuttum sanıyorum.ama o gelincede normal dizelde olur sohbet 
0 oy
(9,321 puan) tarafından
Hahayy kendimi gördüm:))
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Esin kalbini kırmış üzüldüm :( 
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Kendileri dişarıda akşama kadar konuluyorlar biz konuşmak için onları bekliyoruz bir sürü şey biriktiriyoruz çok konuşmuş oluyoruz 
0 oy
(12,277 puan) tarafından

Valla bana diyor senin çenenin bağını.....:D

Bıktı adam benden sus be kadın sussssss diyor sürekli ama kırılma incinme sıfır bende devamkrreee

0 oy
(713 puan) tarafından
Biz ikimizde ikizler burcuyuz bacım önce o anlatır günü nasıl geçtiyse sonra ben anlatırım gün içinde müsait olunca da mesajlasiriz şükür bi sorun yok yorgun gelirse uyur bende sesimi çıkarmam 
0 oy
tarafından

Bende cok konusmam cok konusanlara cevap vermek sıkılıyorum bazen :ermm:

0 oy
(7,119 puan) tarafından
Ben de sıkılırım çok konuşan birinden. Arada eşime  istersen başka güne de sakla anlatacaklarını diyorum :)
0 oy
(120,765 puan) tarafından
iyi bisi aslinda ama erkek milleti iste
0 oy
tarafından
Bende tam tersiyim yabancı şehire geldim ablam yok 8 görümcem var asla konuşmam kulaklığımı takıp şarkı dinlerim annemi dahi aramam kolay kolay eşim her gün bişey mi oldu diye sorar :DD ruh gibi gezerim
0 oy
(247 puan) tarafından
Bende çok konusuyom canım cene durmuyorki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 193 göst.
30 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 811 göst.
17 Temmuz 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Cimbom283828 (19 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 117 göst.
0 oy
16 cevap 586 göst.
27 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (1,822 puan) tarafından soruldu

397,100 soru

11,877,068 cevap

35,992 kullanıcı

...