0 oy
222 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,274 puan) tarafından
Bu soru belki 100 defa soruldu ama ben de sormak istiyorum. Bebek arabasi tercihini nasil yaptınız. Cok agir olmasin kullanisli olsun. Bazıları bagaja sigmiyomus oyle olmasın cok uçuk fiyat olmasin. Ne önerirsiniz 

8 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından
Elele ninni kabin boybarabasi inanılmaz memnunum 
(1,274 puan) tarafından
Bi bakaym tesekkur ederim
(48,481 puan) tarafından
o nasıl isim oyle tekerleme gibi☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 5yildir piyen carden kullaniyorum travel deniliyo ondn 
tarafından
Oğlan büyük benim 2kizmda arabam çok saglm cıktı 4cuyu yapsam onada yetişir araba yurutec beşik ama 3cude sezeryan senin ilk bebek olunca heyecan doruktadir
(1,274 puan) tarafından
Heyecanimiz fazlasiyla var evet. Eksiklerini tamamlamaya çalışıyoruz .28.haftamdaym. en cok zorlayan besik ve araba oldu. Besik park besik alicam onda sorun yok ama arabada karar veremiyor iste
tarafından
Aklın varsa butcen varsa piyen carden markasindan al arabayı her cesidi var
(1,274 puan) tarafından
Butcemi cok asar mj bilmiyorm bakmam lazm:)
tarafından
Bi bak tabikide
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Joie litetrax 4 kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim 
(1,274 puan) tarafından
Tesekkur ederim.bakaym bu modele de
0 oy
(185 puan) tarafından
Baston arabalar en hafifi diyebilirim kapanınca 6 7 kilo civarında bir ağırlığı oluyor birde kabin tipi arabalar şu sıralar gündemde az yer kaplamasından ve kolay kapanmasından dolayı.. ben baston araba kullandım ilk oğlumda şimdide baston alıcam kabin tipi düşünüyordum ama bastona göre daha pahalı.. kesinlikle görüntüsüne aldanıp travel sistem almayın en hantal,ağır ve aşırı yer kaplayan bir araba
(1,274 puan) tarafından
Bu bastonlar çocuk oturana kadar kullanilmiyor dendi o yüzden onu alirsam ilerde alirim diye düşündüm
(185 puan) tarafından
Hayır tam yatarlı doğumdan itibaren kullanılanlardan benim bahsettiğim..tentesi tam kapananlardan oğlumda doğumdan öğle uykusunu bırakana kadar sanırım 3 yaşına kadar kullandım.. yani doğumdan itibaren siz arabayı ne zman bırakırsanız o zamana kadar kullanılıyor
(1,274 puan) tarafından
Hmm o modelleri bilmiyodum ben. Bakmak lazm o zaman tesekkur ederim
(185 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(48,481 puan) tarafından
yatabilen baston bebek arabasi alirdim simdiki aklim olsa
(1,274 puan) tarafından
Bastonlar ilk 6 ay kullanilmiyo diyolar o yuzden kararsz kaldm. Oturana kdr kullanilamiyoms dendi
(48,481 puan) tarafından
onlarin destekli.olanlari var sanirim bi tanidik bastonda büyüttü en bastan beri
(1,274 puan) tarafından
Hmm o ozellikli olani bilmiyodm bakmak lazm o zmn
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Baby plus taxi baston aldım e bebekten 14 kilo ağırlığında çok kullanışlı bir araba. Tam yatarlı, ve oturma pozisyonları var kademe kademe, bagaja da sıgıyor. Ben tek başıma taşımak zor geldiği için hemde oğlum büyüdüğü için normal küçük baston araba aldım bide günlük dışarı falan çıkmaya oda Rival tokyo marka 4 bucuk kilo ağırlığında çok memnunum. 
(1,274 puan) tarafından
Ben de biraz büyüynce sizin dedgnz bastonlardan alcam galiba ama ilk zamanlar kullanmak icin yenidoganlarn da kullanabilcgni bsy almak istiyorum
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Baston mu normal mi 
(1,274 puan) tarafından
Normal bakiyorm
(1,092 puan) tarafından
Onların geneli aynı kuzu çok ağırlar ve çok yer kaplıyorlar. Tabi öyle olmayanları var beş binden başlıyor
(1,274 puan) tarafından
Hmm benim bütçe yetmicek ona o zaman. :)) gec olmadan karar verebilrim insallah
(1,092 puan) tarafından
Yetmiyor kuzum beş bine araba mı olur insafsızlar ☺️ İnşallah istediğin gibi bir şey bulursun
(1,274 puan) tarafından
Insallah cok tesekkur ederm;)
0 oy
(8,971 puan) tarafından

Ben oğluma hamileyken aldım bunu takım olarak suan oğlum 14 aylık ikisini aynı anda 2. Kattan indirebiliyorum çok ağır değil güzel kullanışlı ben memnunum pusette çok işimizi gördü 

image

(1,274 puan) tarafından
Tesekkur ederim uygun görünüyor:)
(8,971 puan) tarafından
Benim aldığım da daha da uygundu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 83 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sevda01 (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 168 göst.
0 oy