0 oy
472 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar eşim instagramdan arkadaşınn fotoğrafını beğenmiş demiştim benimkileri bile beğenmiyor demiştim 

Hesabim engellendiği için yeni hesap açmak zorunda kaldım kesin bunu da engelleyecekler ama neyse son durum bildirmek istedim size

Akşam eve gelince konuştuk neden böyle yaptın benimkini bile beğenmiyorsun milletin fotosunu beğeniyorsun dedim sen niye foto atıyorsun dedi millet beğensin diye mi dedi bende ne alaka canım istedi öyle attım dedim

Sen ne diyorsun ne saçmalıyorsun ben ahmetin fotosunu da beğeniyorum geçiyorum dedi ne alaka desi yapmadığım bişey yüzünden beni yargılama dedi bana imali imali konuşma dedi kızdı bağırdı çağırdı 

Sana güvenmiyorum zamanında da haltlar yemiştin dedim(kızla konuşurken yakaladım) ben değiştim artık o eski benle şimdiki ben farklı dedi

Git sor beni millete anlatsınlar dedi ben herşeyden elimi eteğimi çektim bi sınırımbi çizgim var orda ilerliyorum dedi

Benim yanımda yürümek isteyen yürür istemeyen gider güvenmiyorsan felan dedi 

Baya tartıştık kavga ettik konuşmadım hala konuşmuyorum o yokmuş gibi davranıyorum evde kızımı sevme bahanesiyle yanıma geliyor başka odaya gidiyorum biz zaten ayrı yatıyoruz uzun zamandır belki pişman olur özür diler bu gece gelir deidm ama yok akışına bıraktım artık

İnstagram hesabını kapatmış komple nu olaydan sonra 

9 Cevaplar

0 oy
(3 puan) tarafından

En İyi Cevap
Konuyu bilmeyenler 

Eşimle olan sorunum & ne tepki vermeliyim başlığındaki posta bakabilir
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Kız arkadaşının mi fotosunu beğenmiş
(3 puan) tarafından
Şifresini bilmiyorum ki
(3,458 puan) tarafından
Girerken bak öğren ya nasıl bilmiyorsun cnm öğren sen ben eşimin tüm şifrelerini bilirim öğrenmeye calis
(3 puan) tarafından
Parmak iziyle açar hep
(3,458 puan) tarafından
Sor öğren ozmn başka çare yok
(3 puan) tarafından
Söylese her dk kurcalayacağımı bilir o yüzden söylemiyor çok kurcalıyorum bakıyorum her şeyine
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Bence bir haltlar karıştırıyo sen niye beğenmişsin deyince gitmiş hesabını kapatmış 
(3 puan) tarafından
Yok yapsa bi kadar tepki vermezdi çok kızdı onu yargıladığım için
(3,244 puan) tarafından
Sen eşini daha iyi tanırsın ama bazıları yaptıklarını bastırmak için daha çok tepki verir
(3 puan) tarafından
Valla bende bi müddet sessiz kalıcam bakalım nolucak
0 oy
(1,832 puan) tarafından
Boşver iyi yapmışsın seven insan eşinin üzülmesine dayanamaz gelir sende görmemezlikten gel bı sure bakalım ne yapacak
(3 puan) tarafından
Aynen öyle yapıcam bakalım nolucak
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Sabah yazdığnda da burnuma kotu kokular gelmişti şimdi iyice emin oldum.. kesin bu işte bi pislik var ve eşin suç bastırmaya çalışıyor şu an.. 

Sen kimsin bu arada merak ettim ozelden yazsana ☺
(3 puan) tarafından
Bilmiyorum ya sanmıyorum onu yargıladığım için baya tepki gösterdi
Yok kız söylemem
0 oy
(49,756 puan) tarafından
senin eski hesabin neydi
(3 puan) tarafından
1guzelanne engel yedim ordan
(49,756 puan) tarafından
neden engel yedin kiz. esinde ahmetin mehmetin aysenin fatmanin resmini siradan begeniyoda seninkini neden begenmiyo bide tehdit ediyo ister yanimda ol.ister olma diye
(3 puan) tarafından
Alternatif hesap açmak yasakmış  
Evet beğenmiyor bide bana kızıyor neden paylaşıyorsun diye
0 oy
tarafından
Eşinizle aranızdaki olayları bilemem ama çok abartmış olabilir misiniz alt tarafı bı resim beğeniyor bunda ne var yani böyle erkekleri sıkarsanız giderler, madem çok kıskançsınız ortak hesap kullanın.
(3 puan) tarafından
Ortaktı ayırdık
Benimkileri beğenmiyor ama giidp başkalarınınkinş beğeniyor
tarafından
Şöyle düşün belki sen paylaştığında ana sayfada görmüyordur o kişiler belki denk geliyordur begeniyordur boşu boşuna eğer gerçekten birşey yoksa eşinize baskı yapmayın kaçar erkekler böyledir
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Tek bişey söyleyebilirim . Sen ne hissediyorsan o doğrudur. Bu şekilde konuşması da tam suçlu konuşması.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 659 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Asel_asena (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 482 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 439 göst.
18 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Melekkk (11,174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.