0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (514 puan) tarafından
Arkadaşlar çok şükür kızım tuvalete çişini yapmaya başladı bende çok şaşırdım valla bugün 1. Gün daha akşama doğru yapmaya başladı ama kaka hala yok uyudugunda bezini bağlasam sabah uyanmadan çıkarsam olurmu gece kakasını yaparsa diye 27 aylık bu arada

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gece bez tak gunduz takma ufak ufak gece takmamaya basla bezi 
(514 puan) tarafından
Anladim teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gece tuvalete kaldırmak gerekiyor diye biliyorum. Birde bez bağlarsanız başa döner diye biliyorum :)
(514 puan) tarafından
Anladim
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Gece kaka yapacağını sanmam canim. Yanı normaldede geçe yapmazlar bilirsin. Bence bağlama bi bağlayıp bi acarsan zor  olur. Benim kiz tuvalet eğitiminden sonra 2 güne bir yapmaya başladı buyuk çişini. Onceden hergun yapardı 
(514 puan) tarafından
Yok normalde yapmiyo ama bugün yapamadı ya hergun yapardı normalde gündüzleri gece kacirirmi diye dedim
(7,412 puan) tarafından
Yok canim yapmaz. Merak etme.
0 oy
(9,331 puan) tarafından
Gece kaka mı yapar kız kocaman olmuş yapıyor mu da
(514 puan) tarafından
Hayır  yapmiyo gece bugün yapamadığı için gece kacirirmi
(9,331 puan) tarafından
Yok yok ypmaz korkma :)
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Hiç gece bez bağlamanı tavsiye etmem, çıktı mi tam çıkar bez. Büyük tuvaletini de tutması normal gece kaçırmaz, yarın bağırsaklarını çalıştırcak şeyler yedir çıksın kabız olmasın yavrucak 
(514 puan) tarafından
Çişini yaparmi acaba gece ya
(11,113 puan) tarafından
O bebeğine bağlı yaa.. benimkiler yapmadı ilk geceden itibaren. Sadece gece uyumadan çok sulu şeyler yiyip çok içecek içmişlerse belki birdir ikidir yani kaçırmaları. Gece de uyandırmıyorum ben. İlk gece kontrol et uyandırma altına yaparsa ertesi günler ona göre kaldırırsın yapmazsa zaten elleşme uyusun:)
(514 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederiiimm:)
(11,113 puan) tarafından
Recaaa ederimm :)
0 oy
(48,890 puan) tarafından
ben hala gece takiyorum ya bazen kaçırıyor 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Eee hadi gözün aydın gece sakın bağlama alez koy çarşaf kirlenir en fazla 

Gece karpuz kavun tarzı şeyler çok verme islatmaz 
(514 puan) tarafından
Baglamadim bakalım yapicakmi gece
(12,264 puan) tarafından
Birde Kendi su içmeye bile kalkar sa lazımliga oturt ama sen kaldırma öyle alışırsa okula gidene kadar gece kalkar eziyet okur sana
0 oy
(5,023 puan) tarafından
Bizde 29 ayligiz bugün 4. Günümüz dün 1 kere altına kaçırdı sadece hep tuvalete gitti ama bugün hep altına yaptı anlamadım nerde yanlış yaptım 

Gece bez bağlama bende bağlamuyorum ilklere çişini yaptı yaptı ikinci üçüncü gece yapmadı 
(5,023 puan) tarafından
Yok yatarken yaptırıyorum sadece gece uykulu kalkmıyor benimki sabahta erkenden tuvalete götürüyorum bugünde yapmamış altına alışıyorlar yavaş yavas
(514 puan) tarafından
Benim kızda yapmaadi gece şükür uyandırmadan kontrol ettim ama çok korkuyo tuvaletten oturuyo ama çişini yaparken agliyo çok gecermi bu kakasinida hala yapmadi
(5,023 puan) tarafından
Sevdirmen lazim suyla oynat ya da bir oyuncağını götür ya da video izlet yaptırırken yoksa kabız olur canı yanar yaparken o zaman hiç yapmaz ne zamandır yapmiyor
(514 puan) tarafından
Dünden beri yapmiyor
(5,023 puan) tarafından
Bugünde yapmazsa yarın 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ver mutlaka

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
29 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 372 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 210 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ozgegzem (514 puan) tarafından soruldu

382,486 soru

11,450,957 cevap

35,028 kullanıcı

...