0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
6,5 aylık bebeğim var. Yaz temizliği yapmak istiyorum dip köşe nasıl bir plan yapmalıyım tavsiyeleriniz neler? Halılara yıkamaya vereceğim pencer camları duvarlar mutfak dolapları perdeler ve parkelerle işim bitmiş olacak ilk bebeğim yalnızım  nasıl yapsam diye düşünüyorum? Kızım geceleri uyuyup gündüzleri uyumaz 

10 Cevaplar

+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Yapmayıver nolcak :)
-Reklam-
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Bebeğini uyuttuktan sonra işlerini yavaş yavaş yapabilirsin
tarafından
Gündüzleri çok uyumaz gece uyur gece yapsam gündüzde uyuyamıyacağım o zamanda yorgun uykusuz olacağım halim olmayacak bilemedim şuan nasıl yapabilirim
(16,504 puan) tarafından
Yanına gelebilecek kimse yokmu cnm
tarafından
Maalesef annem ameliyat oldu henüz iyileşemedi kendi evinin işini zor yapıyor
0 oy
(4,067 puan) tarafından
4 gn sonra 6 aylık olack uyuduğu zamn sırayla yapıyorum canm 
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Canım uyanikkende yap ben uynaıkkende yapiyorum 9 bucjn aylik günlere yaydım iki cam sildim bi kaç halı yıkattım makinada iki camın perdesi yıkadm sonraki günde azar azar yaptım 5 gündür ugrasiyorum bugun banyoyu halletçem mesela 

Mama sandalyesi varsa koy ekine oyuncak ver bebe biskuvisi ver yafa meyve ver onunla ugrasirken yanında dursun ama sen yap isini ben örümcegine koyatim bazen de idare ederim öyle 
0 oy
(771 puan) tarafından
Eşinin evde kaldığı gün yok mu o zamanlar yapsan
0 oy
(221 puan) tarafından
Bn iki bebeyle bi ayda yaptım vla cnm durdukları zmn yaptım ağlayınca bıraktım mecbur uyuyunca yaptım stres etme snd yavaş yavaş yaparsın artık napcan önce zor işleri yap sonra kolaya geç bnc 
0 oy
tarafından
Dün gece banyoyu yıkadım.bu sabah koltukları sildim ,banyoyu yıkadım.azar azar yapıyorum

Bnmki 14 aylık ama
0 oy
(51 puan) tarafından
Yardımcı çağır gelip temizlesin canım . Eğer gündüzleri uyumuyorsa başka çare yok, sen bebeğine bakarsın kadın da evini temizler 
0 oy
(261 puan) tarafından
Once pencereleri silin bence sonra da odalara tek tek zaman buldukca girersiniz
0 oy
(9 puan) tarafından
Benim kızımda 7 aylık iş yapacağım zaman  bebek arabasına koyuyorum evde beraber geziyoruz elinede meyve süzgeci veriyorum içine meyve koyup onunla oyalanıyor.yada arabaya oyuncaklarını koyuyorum.tabi çok uzun süre durmuyor ama bi odanın cam sil yer süpür sil mak 45 dakika duruyor.bu şekilde aralıklarla .yani sadece 3 cam ev süpür 1 günümü alıyor.balkon cami salon falan ayrı 1 gün.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 273 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 532 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 414 göst.