0 oy
742 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar bursada 5 yaşındaki kıza taciz götürürken görüyorlar mahallede meydan dayağı yiyiyor annesi yerde baygın halde polis gelmeden iyice dövmüşler.. lanet olsun böyle insanlara  cocuklariniza  dikkat edin sokakta tek birakmayin

image

image

35 Cevaplar

+2 oy
tarafından

En İyi Cevap
Çok iyi yapmış mahalleli keşke adalete teslim edilmeden meydana bırakılsa bütün suçlular adalete teslim edilince serbest bırakılıyor cunku
-Reklam-
+1 oy
(4,725 puan) tarafından
Allah'ım ne iğrenç şeyler oluyor ya. Başka postta yasli bir serefs.z köpeğe tecavüz ediyor.

Burda bu serefs.z belki dikkat edilmese çocuğa neler yapacaktı.

Nolur erkek yetiştiren anneler, çocuklarınıza pipilerini değil ileride beyinlerini kullanmayı öğretin. 

Sürekli erkekliği ön planda yaşamasınlar. Gelecek nesilden korkuyorum dünya çok boktan bir hal aldı
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Şeyini kesip eline verselerdi ya dövmek az o şeref.size

0 oy
(356 puan) tarafından
Allah belasını versin şerefsiz 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Ellerin kırılsın adam o masum yavruya dokunan ellerin kırılllsııın. 

Mahallelinin eline sağlık iyi yapmışlar 
0 oy
(2,615 puan) tarafından
Taciz mi tecavuzmu? Allah korusun yavrularimizi şeyi kopsun insallah
tarafından
Götürürken çocuklar fark ediyor yakalanıyor
(2,615 puan) tarafından
Ayy çok sukur bisey yapamamis yaratik
0 oy
(248 puan) tarafından
Allah hepimizin evlatlarını korusun bunlarada diyecek hiçbir şey bulamıyorum artık Allah belasını versin böylelerinin inşallah
0 oy
tarafından
Ay yeter artik yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bu pisliklere idam gelsinnn cocugumuzu nasil koruycaz yeter artik pi.c kurulari yaaa yok kopege tecabuz yok cocuga alcan seyini kescen bu pisliklerin ohholsun dayak yemissin daha bter ol
0 oy
tarafından
Çok güzel yapmışlar. Anlamıyorum bu nasıl bir hastalık seviyesi. Nasıl bı çocuğa cinsel gözle bakılabilir aklım almıyor. Hepsinin soyu tükensin inşallah. Ben kızımı hayata hazırlamak istiyordum hep. Ama.bu dünyayı tanıdım.taniyali onu dizimin dibinden ayiramam artık 
tarafından
Ayirmayin nerden ne gelecegi belli degil
0 oy
(15,695 puan) tarafından
Küçük çocukları svemez olduk bunlar yüzünden eskiden dışarı çıkarken ufaklık görsek severdik yanağını sikardim ya şimdi ah ah kıyamet kopsa keşke bunlarda altında kalsa 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Birşey yapmamış degilmi inşallah dokunmamistiray şimdi izledim Allah belasını versin annesi diyor götürürken görmüş çocuklar
tarafından
Yakalamislar götürürrken
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Dua etsinler burası hakaret içerikli şeyleri kabul etmiyor yoksa içim soğutmuyor ağız dolusu şeyler saydırmak istiyorum Allah'ın belaları neden böyle insanlar ölmüyor küçücük çocuğa dokununca ne oluyor bunların hiç mi ailesi yok ailesinde küçük çocuk yok bunlar nasıl bir insan Allah belalarını versin böyle insanları ben kendim elime alıp ağzını yüzünü dağıtıp en ağır şeyleri onlara yapasım var :angry:

(3,551 puan) tarafından
Kansız köpek olunca işte. Bazıları itina ile küçük kız cocugu arıyor halbuki o işi uygun fiyata yapan bir sürü kadın var... Genelevler vs bunun için var ama artık iyice bknu cıkardı lar. Düz duran direğe bile hallenn mahluk gördük
0 oy
tarafından
Artik idam gelsinnnn baskada bisey demiyorum
0 oy
tarafından

Böylelerinin o şeylerini kesip ömürlük ders vercen pislik yaa sabah sabah midem bulandı yinee!!!

0 oy
tarafından
Allh allh neoluyor yaaa bu insanlara off icim daraldı etlerim döküldü sanki bedenimde
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Keşke gebertselerdi orda da bir pislikten kurtulsaydi dünya Allah böylelerinin belasını versin rabbim çocuklarımızı muhafaza etsin 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Buda serbest bıraksınlar yaptıklarının üstüne yenilerini eklesin adalet olmadığı sürece böyle olayların sayısı articak
0 oy
(119,326 puan) tarafından
o kiz 8 .9 yasinda var baci uuufff allah kahretsin bohle sere.sizleri
tarafından
5 yaşındaymış ismi zeynep çocuklar zeynepi götürüyorlar deyince mahalleli koşmuş adamı dövmüşler
0 oy
(44,674 puan) tarafından
Allah'ım sen büyüksün :((
0 oy
(2,531 puan) tarafından
Allah cezasını versin pislik ******** ya
tarafından
Amin inşallah devlet serbest bırakır bu pislikleri birde
(2,531 puan) tarafından
Kesin bırakır bu ülkede adalet yok maalesef.

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 2,871 göst.
0 oy
4 cevap 118 göst.
0 oy
8 cevap 211 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 275 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu

379,888 soru