+1 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (292 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Selamın aleyküm kızlar kızımın üst azıları aynı anda ikisi çıktı bir haftadır ateşi hiç düşmüyor ne gece ne gündüz iştah kesildi üstüne boğazı enfeksiyon kapmış öyle bir şansızız ki on gündür temastan dolayı karantinadayız temas yok tek suçumuz otobüsle yolculuk yapmak bimaptal kadın hasta binip iner inmez test yapmış hiç bi yere de çıkamıyoruz test yapıldı şükür negatifiz ama işte karantina bizi bağladı acile gittik boğaz enfeksiyonu ve diş dediler ama küçücük kaldı iştah yok ateş düşmüyor bazen 39dan aşağı hiç düşmüyor acil bişi yapmıyor sizin öneriniz var mı 

2 Cevaplar

0 oy
(434 puan) tarafından
Limonlu suyla çoraplarını yika ayagina giydir atesini dusuruyor biraz. 
(292 puan) tarafından
Limon da sürdüm etki etmedi ne ilaç içiyor ne yüzünü ayağını yıkamamıza izin veriyor suyu görpnce çığlık kıyamet
(434 puan) tarafından
Allah yardim etsin benim kide 10 aylik aglamaktan sesleri kısıldı niye agliyor anlamiyorum
(292 puan) tarafından
Cümlemize inşallah belki senin de diştir
(434 puan) tarafından
Amin belkide
-Reklam-
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Diş jeli aldır canım bebiş için 
(292 puan) tarafından
Aldım zor bela sabah acık sürebildşm açsa ağzını neler koyacam da kilit
(1,785 puan) tarafından
Oy kıyamam kuzuma. Ateş çok yükselmedikçe ilaç verme annesi bir havlu ıslat sık vücuduna koy bir süre
(292 puan) tarafından
Ah ah yaoıyorum ağlıyor kusuyor öyle havlu su kriz geçiriyor şuruba geçiyorum onu da kusuyor bir hafta iki kez fitil verdim son çare o rahatlatıyor inşallah geçer

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 155 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (819 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
9 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
5 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap