0 oy
1,343 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Biraz uzun olacak okuyup cevaplyanlara simdiden tesekkur ederim. 

Kizlar esimle 3 yillik evliyim 2 cocugumuz var esimin onceki evliliginden bir kizi var ama annesi cocugu hicbir sekilde 6 yildir gostermemis gostermiyorda. Esim arasira kizi hakkinda bilgi almak icin yaziyor kadina ama bu yazismalari hep gizli sakli yapiyor. Evlendigimizde hersey seffaf olacak konusma demiyorum kizin icin konus ama benden gizli sakli yapma demistim. Ama esim evlendigimizden beri o kadinla konusmalarini gizli sakli yapiyor ve sonra mesajlarida siliyor tabi. Allahin sevgili kuluyum heralde,  konustuklari bi sekilde karsima cikiyor ama icerik yok. Ne konusuyorlar bilmiyorum. Nekadar konussa etsede kadin gostermeyecek cocugu. Ancak esim, ben pisman oldum gel barisalim birleselim derse o cocugu gosterecek bunu esim benden daha iyi biliyor. Konustuklarini ogrendigimde ne konustunuz neden gizli konustun dedigimde durduk yere seninle huzursuz olmayalim diye oyle konustum kizimi sordum diyor bende huzursuzluk sen kizini sordugun icin degil bunu arkamdan is cevirerek gizli yaptigin icin cikiyor neden benim yanimda benim bilgim dahilinde konusmuyosun dedigimde e kem kum o kadin sana sirnasiyor ( daha once o sekilde davrandigini soylemisti ilk evlendigimzde) hala sende belki kizimi gosterir diye alttan aliyosun diyorum. Alttan almak zorundayim diyor o zaman zamaninda alttan alacaktin her dedigine tamam canim diyecektin arada bir cocuk birakmayacaktin yada kendin gibi cocuklu biriyle evlenip sinir anlayis gorecektin (sen neden cocuklu biriyle evlendin diyenler olabilir ben cocuklu biriyle evlenmem dedigimde zaten konusmuyoruz gorusmuyoruz cocuguda gostermiyor dediler bu yuzden evet dedim)diyorum. Bir defasinda olan muhabbeti anlaticam size. Benim kardesim vefat etti 2 ay annemin evinde kaldim yalniz kalmasin diye esimde bizimle kaldi ama nafiren 1 kac kez kendi evimizde kaldi bunlardan birinde esim surekli cevrimici wpta ne yapiyosun kimle konusuyosun dedim arkadaslarla konusuyorum sohbet koyu canim falan filan hic romantik olmayan adam o guzel seyler soyluyor icime dogdu o kadinla konustugu ama hissediyorum artik onunla konustugunu. Eminmisin ekran goruntusu at dedim bu bi celallendi kizdi kopurdu sen bana guvenmiyomusun falan filan bagirdi cagirdi ama sonra o kadinla konustugu ortaya cikti resmen beni ***** yerine koydu onunla konusup nikahli karisina yalan soyledi. Ne dusuneyim ben ? Haksizmiyim bi adam bi kadinla saatlerce gizli sakli ne konusur? Heleki bu eski karisiysa? Birde kadin buna demiski senin aklin hala bende sen mutlu degilsin esini sevmiyosun beni dusunuyosun demis bunu bana soyledi. Sen ne dedin alakasi yok dedim kem kum. Veremedinmi agzinin payini sus pus artik psikolojim bozuldu kafayi yicem. Nasil gururuma dokunmasin ben bi kadinim yahu. En sonunda sen yapmazsan ben yaparim dedim esimin telefonundan kadina esim adina mesaj yazdim esimi seviyorum benim iki cocugum daha var cok mutluyum seninle aramdaki tek bag kizim sana yazmami kendine yorma sadece kizim icin yaziyorum sninle bir kez evlendim bir daha ayni hataya dusmem falan filan bu tarz bi mesaj yazdim kadin kuplere binmis esimde engelli oldugu icin yazismalardan sonra bende engelledim haliyle esime yazamadigi icin kayinvalideme yazmis genel icerigini bilmiyorum ama kayinvalidemin dedigi madem iki cocugu varmis onlarla ilgilensin kizini sormasin bundan sonra yazmasin diye bir suru sey yazmis. Evet haklimiyim haksizmiyim bu son degildi yine olacak yine yazacak yine konusacaklar ne yapmaliyim ben en son dedim bende konusuyomusun bende gidip baskasiyla konusucam ne yasatiyosan aynisini yasayacaksin gururun nasil ayaklar altina aliniyomus goreceksin bunuda durustce oyluyorum yapicam dedim. O zaman bitirirm seni diyor bana. 

22 Cevaplar

0 oy
(863 puan) tarafından
Öncelikle haklısın tabiki konuşmalarını seninle yapmalı kızını göstermiyorsa mahkemeye başvursun böylelikle oda kadınla muhattab olmamış olur ayrıca kadında ne diye kayinvalidenle konuşuyor madem çocuğu göstermiyor ne değişik insan Allah sana sabır versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Watsap web yukle telefonuna  ordan takip et bence
(134 puan) tarafından
Pc yok takip edemem

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 671 göst.
0 oy
26 cevap 840 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hhshs (1 puan) tarafından soruldu